לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 20:29
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כל הכבוד לך, כן ירבו כמוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yoni2006 שמתחילה ב "כמה שאלות"

תשובות:

1. קודם כל אתה צריך לעבור מבדקים וראיונות בלשכת הגיוס, אז יקבעו הפרופיל והקב"א שלך- דברים שישפיעו רבות על עתידך הצבאי.
עם פרופיל נמוך מ 82 לא תוכל להתקבל לאחת מחטיבות החי"ר.
עם פרופיל נמוך מ 72 לא תוכל להיות קרבי בכלל.

לגבי קב"א- זהו שיקלול של לא מעט נתונים, אשר יקבע אם אתה זכאי לקבל זימונים ליחידות התנדבות, לפרוייקטים איכותיים ומסלולי שירות מעניינים.
הקב"א המקסימלית היא 56, בוא נגיד שכל קב"א מעל 50 היא סבירה ואפילו טובה.

נצא מנקודת הנחה שיש לך פרופיל 97 (אתה ללא מגבלות רפואיות) וקב"א 55 (שנחשבת לקב"א מצויינת)
אתה תוכל להתמיין לכל המסלולים הקרביים בצבא, החל מיחידות העילית כגון שייטת 13, סיירת מטכ"ל, שלד"ג, דרך קורס טייס, וקורס חובלים, וכלה ביחידות המובחרות של חטיבות החי"ר- סיירת גולני, אגוז, דובדבן...

אני לא רוצה להמליץ לך על משהו ספציפי- פשוט תזרום עם המיונים ותדפדף בפורום כדי למצוא מידע על היחידות השונות.

2. לא. אתה פשוט תשתחרר בגיל יותר מבוגר מהשאר.

3. מה אתה לומד? יכול להיות שצה"ל יעדיף לגייס אותך לתפקיד שבו תעסוק במקצוע שלמדת (למשל הנדסה אוירונאוטית), אבל זה בעיקר תלוי בך- אם יש לך פרופיל קרבי ואתה תביע רצון לשרת ביחידה קרבית סביר להניח שיוצעו לך תפקידים קרביים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2005, 05:00
  yoni2006 yoni2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "כל הכבוד לך, כן ירבו כמוך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
תשובות:

1. קודם כל אתה צריך לעבור מבדקים וראיונות בלשכת הגיוס, אז יקבעו הפרופיל והקב"א שלך- דברים שישפיעו רבות על עתידך הצבאי.
עם פרופיל נמוך מ 82 לא תוכל להתקבל לאחת מחטיבות החי"ר.
עם פרופיל נמוך מ 72 לא תוכל להיות קרבי בכלל.

לגבי קב"א- זהו שיקלול של לא מעט נתונים, אשר יקבע אם אתה זכאי לקבל זימונים ליחידות התנדבות, לפרוייקטים איכותיים ומסלולי שירות מעניינים.
הקב"א המקסימלית היא 56, בוא נגיד שכל קב"א מעל 50 היא סבירה ואפילו טובה.

נצא מנקודת הנחה שיש לך פרופיל 97 (אתה ללא מגבלות רפואיות) וקב"א 55 (שנחשבת לקב"א מצויינת)
אתה תוכל להתמיין לכל המסלולים הקרביים בצבא, החל מיחידות העילית כגון שייטת 13, סיירת מטכ"ל, שלד"ג, דרך קורס טייס, וקורס חובלים, וכלה ביחידות המובחרות של חטיבות החי"ר- סיירת גולני, אגוז, דובדבן...

אני לא רוצה להמליץ לך על משהו ספציפי- פשוט תזרום עם המיונים ותדפדף בפורום כדי למצוא מידע על היחידות השונות.

2. לא. אתה פשוט תשתחרר בגיל יותר מבוגר מהשאר.

3. מה אתה לומד? יכול להיות שצה"ל יעדיף לגייס אותך לתפקיד שבו תעסוק במקצוע שלמדת (למשל הנדסה אוירונאוטית), אבל זה בעיקר תלוי בך- אם יש לך פרופיל קרבי ואתה תביע רצון לשרת ביחידה קרבית סביר להניח שיוצעו לך תפקידים קרביים.

1. אחרי שהם נותנים לי פרופיל וקב"א צה"ל יתן לי רשימה של כל היחידות שאני יוכל לשרת\לגבש להם?
2. לגבי הגיל השאלה שלי נוגעת לאופן שאני יוכל להסתגל, מפני שחברי יהיו צעירים ממני
3. אני לומד יחסים בין לאומים ומדעי המדינה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר