לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2005, 01:11
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
קודם כל..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי guyhart שמתחילה ב "אני לא יודע מה לעשות בבקשה תעזרו לי"

אל תתייחס לתותחנים בזילזול כזה כי מנהל הפורום הוא תותחן לשעבר..
סתם זה היה בצחוק ועכשיו ברצינות....
כמו שאמרת פשוט אל תתפנה...
גם אני לא הייתי מתגייס לתותחנים בשום אופן... ומה שהייתי עושה זה לא מתפנה ואומר להם שאני רוצה גולני... כמו שאמר מנהל הפורום בעצה לאחד אחר השבוע ששאל איך הוא יקבל את היחידה שהוא רוצה במידה והוא מיועד למשהו אחר
הוא אמר להגיד "אני רוצה גולני ואני רואה את עצמי ממצה את הפוטנציאל ותורם יותר בגולני"
תשתמש כמה שפחות במילה לא...
אל תגיד "לא מתפנה לתותחנים"
תגיד "מתפנה לגולני"
ואל תתחכם ותדבר לא יפה.. זה לא יוביל לאף מקום כי בסופו של דבר הצבא הוא זה שיקבע...
פשוט תעמוד על שלך ויתכן ותצטרך להשאר בבקו"ם כמה ימים...
בכל מקרה אני בטוח שאתה לא הראשון ולא האחרון שנקלע למצב כזה ולסיכום פשוט אל תתפנה ותבהיר להם כמה אתה רוצה גולני...
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 13:30
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
יש לי לפעמים הרגשה של דז'וו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי guyhart שמתחילה ב "אני לא יודע מה לעשות בבקשה תעזרו לי"

כבר עניתי פה למישהו עם אותה בעייה, וגם אני בעצמי הייתי באותו מצב (אם כי אצלי זה לא נגמר כמו שרציתי). ואני מניח שבערך חצי מהמתגייסים מתלבטים בעניין.

כמה עובדות (כמו שאני מכיר אותן)- 1-אין לך מה לבקש שיחה עם קצין מיון, כי כנראה לא תקבל אותה וגם אם תקבל היא לא תועיל לך בכלום. קצין מיון זה לוח מודעות, הוא רק מודיע לך מה הולך לקרות איתך וסביר להניח שאם הצבא רוצה לשלוח אותך לתותחנים (כמו שאותי הוא שלח לשריון) הוא יתעקש על זה והבנאדם האחרון שיעזור לך הוא קצין המיון המיותר הזה.

2- ראיתי שהציעו לך פה לבקש חי"ר באופן כללי בגלל שגולני מאוד מבוקש. זה נכון שגולני מבוקש מאוד ואני אפילו חושב שהם כבר עושים גיבוש לאחר גיוס כדי להחליט מי נשאר בחטיבה ומי לא. אבל בלי קשר, לפי הניסיון שלי עם הצבא אתה חייב להיות ממוקד בדרישות שלך אם אתה רוצה לא להידפק. אם תתן להם כמה אפשרויות אז יש סיכוי לא קטן שתקבל את האפשרות שהכי פחות אנשים רוצים (וכנראה גם אתה לא). אם אתה רוצה גולני אז תגיד "רק גולני" נח"ל אז נח"ל וכו'. אם במהלך המאבק שלך יציעו לך אופציה אחרת שנראית לך אז סבבה אבל מראש הם צריכים להבין שאתה נחוש ונעול על מטרה אחת, רק ככה זה עובד!!!

3- אם אתה חושב לא להתפנות אז תעשה את זה עד הסוף (לא הולכים על זה לכלא אלא רק ל"מעצר בקו"ם" שם יצעקו עליך קצת ויפעילו כל מיני לחצים ואיומים) אל תתחרט באמצע כי אז אתה עלול להידפק אפילו יותר. כמו שאמרתי, תציב מטרה אחת ותשיג אותה, רוצה גולני? אל תתפנה ותבקש רק גולני, אל תקשיב לאיומים שלהם ועמוד על שלך.
בנוסף, לא יזיק לשלוח כבר מעכשיו מכתבים ובקשות ללשכת גיוס (תנסח אותם טוב ככה שיהיו חיוביים וישירים) רק שיראו שאתה רציני בנושא, ואתה תהיה שלם יותר עם ההחלטה לא להתפנות (כי למען האמת, המכתבים האלו לא מועילים בשיט! לי הם לא הועילו ואני שלחתי שניים בשבוע. על כולם קיבלתי את אותה תשובה אטומה שצרכי הצבא קובעים...).

אותי שלחו לשריון ובסוף התפניתי, קיוויתי להגיע לפלס"ר.
אם הייתי בוחר שוב, כנראה שלא הייתי מתפנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר