לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 18:09
  shitcream shitcream אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SOON שמתחילה ב "בקשר ל"סקר חשוב מאוד""

סתם שתדע, מקרה של מישהו מהבי"ס שלי.

עשה גדנ"ע שייטת, ובמסגרת זו עבר את גיבוש שייטת והתקבל ליחידה.
לאחר מכן, הלך ליום סיירות כדי לנסות להתקבל למטכ"ל.
רשם מטכ"ל בעדיפות ראשונה, היה מצויין מבחינה פיסית, סוף היום קראו אותו ברשימה של המיועדים לגיבוש מטכ"ל.
למחרת, הגיע לראיון, בראיון הוא נמצא לא מתאים לגיבוש מטכ"ל והופנה לגיבוש חובלים שהוא בכלל לא רוצה אפילו.
לאחר מכן הוא גילה, שבגלל שהוא הלך ליום סיירות וקיבל מטכ"ל בסוך היום הוסרה קבלתו מהיחידה שייטת 13.

ונכון לעכשיו הוא איבד את הסיכוי שלו להתגייס לשייטת 13 או לסיירת מטכ"ל, למרות שהוא עבר את הגיבוש שייטת דרך הגדנ"ע.

נ.ב. חבר אחר שעשה את הגדנע שייטת ועבר את הגיבוש אמר לי שהמפקדים אמרו לו מספר פעמים שברגע שהוא בשייטת נסיון להתקבל ליחידה אחרת יכול להראות על חוסר רצינות ורצון לשרת ביחידה.
(אני לא בטוח אם זה נכון או לא, אתה היית בגדנ"ע ואני לא, לא יודע מה אמרו לך ומה לא, מה שכן, הסיפור על הבחור שעבר את הגיבוש ואחר כך ניסה מטכ"ל הוא נכון ובדוק, אלב מי יודע, אולי זה היה מקרה פרטי.)

שיהיה בהצלחה, עצה שלי תמשיך בדרכך לשייטת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 01:20
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
אל תחשוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SOON שמתחילה ב "בקשר ל"סקר חשוב מאוד""

אפילו על ללכת למטכ"ל...
אומנם מטכ"ל יחידה מעולה אבל שייטת מעולה גם כן....
אם כבר עברת את הגדנ"ע והגיבוש המפרך אני לא רואה סיבה הגיונית שתנסה להתקבל למטכ"ל....
מה עוד שאם עברת את הגיבוש ואת הפסיכולוג והועדות זה אומר שנועדת להיות בשייטת 13...
לא סתם מתקבלים לשם... צריך להיות מתאים ורק אחד מיני רבים מצליח להתקבל...
אין בכלל ספק ושאלה שאתה צריך להשאר כי אחר כך אתה תתחרט על זה כל חייך..
תלמד ממני אחד שנשאר בלי כלום בסוף (עם כל הכבוד לגולני) אומנם לא הייתה לי הסיטואציה הנחמדה שלך (צרות טובות כמו שאומרים) אבל בסופו של דבר אחרי שנים של חלום לשרת בשייטת או מטכ"ל נשארתי בידיים ריקות...
בקיצור אל תדמיין אפילו על לנסות להתקבל למטכ"ל כי במקרה שחלילה לא תתקבל אתה תתחרט על זה כל שירותך הצבאי..
ובכלל אני לא מבין מה אתה רוצה לעשות במטכ"ל... כאילו היא יחידה מעולה שאישית הייתי מת לשרת בה אבל אתה כבר בשייטת... אחת הטובות בצה"ל ואולי הטובה בעולם בתחומה...
ותאמין לי שאת האתגרים והחויות שתעבור במטכ"ל אתה תעבור גם בשייטת ואולי אפילו חויות ואתגרים עדיפים....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר