לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 12:02
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
רואים שאתה לא מבין הרבה..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי david g שמתחילה ב "אם אתה שואל אותי...."

קודם כל, חצי המדברים שאמרת כרגע זה שטויות שאין לי מושג מי סיפר לך?
חי"ר רגיל עוברים הכשרת רובאי 07, בניגוד הגמור לחלוטין מהנדסה קרבית שעוברים פלס 05 (או 06?)מע, עבודה עם רק"מים כאלו או חצי במהלך השירות.

ואני יכול להגיד לך, אישית, בתור אחד שמשרת בבסיס של הנדסה קרבית עם מוהנדסים (אני מוד"ש, עוד שבוע מסיים טירונות) האנשים שם לא ממש על רמה כמו שהרבה מקומות אחרים, המפקדים שם (רובם) דיי אל עושים את העבודה שלהם, וסה"כ שירות דיי שכונתי ומגעיל (הטירונות אחלה - האימון מתקדם זוועה).
בכל מקרה, אם אתה שואל את דעתי האישית, חי"ר עדיף בהרבה על הנדסה קרבית (מה גם שבהל"צ, הבסיס של חה"ן) מצוי במקום הכי שומם בארץ והוא אחד הבסיסים היותר גרועים שקיימים, אם לא הגרוע מביניהם.

אגב, למי ששאל על ה-1.8 - יכולים עוד לשנות לך את התאריך הסופי (או שפשוט אל תתפנה בבקו"ם עד שתקבל מה שאתה רוצה).
או שתחשוב על זה ככה, שתתגייס להנדסה, תעשה את הגיבוש יהל"ם ותנסה להתקבל לאחת הסיירות שבא (יע"ל \ ס"פ).

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 14:54
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
אני חושש שאתה טועה..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "הנדסה כן יוצאים בסוף עם 07!!!!!!!!!"

הנדסה לא מגיעים לרמת רובאי\פלס של 07 בחיים!!!
יצא לי לעשות בסיסיות איזה יום אחד בבהל"צ ואחד המ"כים של הנדסה דיבר איתי קצת הביא לי קצת מים לשתות (היה יום חם במיוחד) וסתם שאלתי אותו על הנדסה, בעיקרון מקום לא רע, אני לא אומר שמקום זוועה והנדסה זה חרא (כי זה לא) אבל הוא אמר לי ואני לא זוכר מה אבל רמת הפלס שהם מגיעים בסופו של דבר זה או 05 או 06 (אני ממש לא זוכר זה היה לפני חודש וחצי-חודשיים).
בקיצור, בהל"צ מקום זוועה! והנדסה כמה שמעניין אותי חבלה וכל השטויות האלה, לא ממש מושך אותי מהסיבה הפשוטה שאני ראיתי בבסיסיות מה מוהנדסים עושים, וזה קצת זין להתעסק עם רק"מים כל היום והליל (זה משהו שרוב המוהנדסים לא יודעים עד שמגיעים למתקדם).

ובקשר לדויד ג. - זה נכון שלא צריך להסתמך על הבסיס טירונות, בכלל ובכלל לא!
אבל מה שאמרת שזה לא משנה איפה הבסיס שלך.. אז שתדע שזה מאוד משנה, אם הוא בלב ת"א או בסוף העולם? משנה ועוד איזה משנה, אתה מדבר עם אחד שכדי להגיע מהבסיס לבית וההיפך לוקח בסביבות ה-5-6 שעות. שורף חצי יום (לטוב ולרע) ככה שכשאני יוצא שו"ש מהבסיס אז נטו יש לי 36 שעות בבית וגם אז אני מגזים.

קיצר, שהוא יעשה מה שהוא חושב. אני לא נגד הנדסה, אני פשוט ראיתי כל חייל, מפקד, טירון ומ"פ שם בערך 10 פעמים במהלך ה-3 חודשים שאני שם ותחל'ס המקום דיי שכונתי (אני מייחס את זה בניגוד מוחלט למוד"ש שהמפקדים הרבה יותר קשוחים, מענישים בחומרה ומטפלים ביד חזקה בד"כ מאשר שצריך)
אז אני לא אומר שלא טוב שלא קשים איתך, חס וחלילה, אבל חלק מהקטע של ההכשרה שלך זה שיהיו קשים איתך, שיהיה לך קשה! שתלמד להיות חייל ולא איזו פלנגה.
אז זהו, שהוא יעשה את הבחירה שלו, אני מאמין שאיפה שהוא לא יגיע הוא יעשה את ההכי טוב (אני גם מקווה בשבילו כי אח"כ זה סרט רע).

וזהו שיהיה לו ולך ולכולם בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר