לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2005, 20:15
  Educated Fool Educated Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
באסה.. אבל עכשיו צריך לבחור..

שלום לכולם!
לא מזמן הייתי בירפ"א ב'. הכל הלך חלק, חוץ מזה שהרופא התעופתי אמר שיש לי לחץ דם קצת גבוה, ושזאת תופעה מאד מוכרת בקרב הנבדקים עקב התרגשות.
כל שעלי לעשות זה מעקב לחץ דם בקופת חולים, לפקסס את זה, ואם הכל בסדר אז.... לגיבוש!

הבעיה היא שלא הכל בסדר... הלחץ דם שלי באמת לא נמוך.. אינני יודע את הסיבה לכך כיוון שאני אדם בריא... אבל מה זה בעצם משנה.. כנראה שאני לא הולך להגיע לגיבוש.
כיוון שיש לי פרופיל 97 הברירה שנותרה לי היא להחליט לאיזה תפקיד קרבי אני שואף להגיע.
יש לי התלבטות בין חי"ר.. לבין נ"מ, תותחנים, שיריון ושות'.. ההתלבטות נובעת מכך שאמנם אני יודע שאת החוויות שאני אצבור בחי"ר אני לא אצבור בשום שלב אחר בחיי... אבל... אני קצת.. מפחד למות.

אז... הבקשה שלי היא למעשה שכל אחד ינסה להרעיל אותי ללכת ליחידה מסויימת (כיוון שאני יודע שרובכם תגידו גולני גבעתי צנחנים... אז בבקשה תנסו להתייחס גם לאופציות האחרות שהעמדתי.)
ד"א... תורידו מהפרק סיירות.. כי הצלחתי לסיים את היום סיירות אבל בגלל שלא הייתי בכושר.. לא קיבלתי שום גיבוש..

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2005, 19:42
  Educated Fool Educated Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
האמת היא..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Educated Fool שמתחילה ב "באסה.. אבל עכשיו צריך לבחור.."

שעדיין לא פסלו אותי מהטיס... אני די פסלתי את עצמי..
כי בבדיקות שעשיתי היה לי לחץ דם 140\85 ומלכתחילה שלחו אותי לעשות בדיקות בגלל 150\90 שהיה לי בירפ"א.. כך שהמצב שלי נשאר די דומה, ואני משער שזה לחץ דם לא טוב ושלא יקבלו אותי..
חוץ מזה גם שאלתי את הרופאה שלי והיא אמרה שזה באמת לחץ דם לא טוב.. (אבל למרות הכל אני ממשיך בבדיקות ועדיין לא ויתרתי..)

בכל מקרה... אני דווקא יותר נוטה ללכת לנ"מ מאשר לחי"ר....
מישהו יכול אולי להגיד לי כמה מילים על נ"מ (עד כמה זה מעניין, עד כמה זה באמת קרבי, עד כמה זה מסוכן, והאם זה נכון שזה אחד החילות שהכי טוחן שמירות בצה"ל..) , או אולי לקשר אותי לאיזה עץ שמדבר על נ"מ..?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר