לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2005, 17:27
  סיירת גולני ב"ה סיירת גולני ב"ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.05
תגובה ממיועד לעורב גבעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "פלס"ר גולני - גם נפלו במחלחמת הגדס"רים"

אני לא יודע למה התכוונת שאמרת בזיון בתור אחד שמשרת ביחטיות אתה מדבר שטויות בעיקר שהיום ליחיטיות בתור הייעוד המקצועי שלהם שזה בזמן מלחמה כמעט שאין שימוש היום הייחוד של הפלסר הוא רק הקורס טרור שהוא גם לא הכי שימושי מכיוון וחילוץ בני ערובה יעשו רק יחידות מובחרות יותר שאם היית מבין קצת היית יודע והקורס ניתן לפלסר רק בגלל דיעה שהםכאילו יותר מקצועיים ואני אומר לך שזה לא נכון ראוי שלכול אחד יהיה את הייחוד שלו אבל אתה סתם יורד על יחידות אחרות זה מה שמשתמע ממך לפחות אפשר לשאול אותך איפה אתה משרת לפני שאתה זורק שטויות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 21:22
  the_highlander the_highlander אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.04
ממה שהבנתי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "המסלול של היחידות הוא שונה"

הם אומנם מאחדים אותם אבל לא את הסיכות נכון לעכשיו וכולם יעשו את הקורס לוט"ר ויהיו בשטח 100

אני חושב שהשינוי הזה הוא מבורך נכון צריכה להיות הפרדה מסוימת עדיין אבל עכשיו שמאחדים את כל הגדס"רים זה רק משפר את היחידות עוזר לחזק את האורגניות והופך סופית את כל היחידות ליחידות לעימות הטקטי וזה הפקיד האמיתי היום של היחסרים למניהם אני מניח שבקרוב מאוד זה יגיע גם לנחל וצנחנים ,אני יודע שכבר בנחל מתחילים לעשות צעדים לזה..

השינוי הזה פוגע רק בדבר אחד ב"כבוד" של הפלסרים ואם כל ה"כבוד" שיש לי לפלסרים זה מחיר מזערי שאפשר ורצוי לשלם בתמורה לכל היתרונות שהשינוי הזה הולך לעשות!!

ישן 21-06-2005, 20:56
  hardcore2 hardcore2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
שוב, הבטחתי לעדכן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "פלס"ר גולני - גם נפלו במחלחמת הגדס"רים"

קודם כל שאלתי את המ"פ, הוא אמר שהוא לא יתן פרטים עדיין כדי לא להנפיץ כי לא החליטו כלום.
מה שכן, ראיתי את השאלות לדיון (הקצינים בגדס"ר מנהלים ישיבות כמעט כל יום בשבוע האחרון)

אז הפלס"ר הפתיעו. בניגוד למה שכולם חשבו, מה שהפלס"ר הציעו (ותאמינו לי שכולם היו מופתעים מזה) זה לפרוש את ההכשרה של הפלס"ר על כל הגדוד, כלומר הכשרה דומה לכולם, כולל הלוט"ר.
צה"ל לא נתן אישור לגבי הלוט"ר, אבל מה שכן זה שכולם מתכוונים למשהו כזה. כלומר יחידה אחת, עם הכשרה דומה לכולם (חוץ מקורס סיור\עורב\חבלה והלוט"ר)
בגיבוש העדיפות לא תיהיה לסיירת, אלא יותר בכיוון של ראשון הולך לפלס"ר, שני לחה"ן שלישי לעורב, רביעי ללפלס"ר וכן הלאה.
הפלס"ר מבקשים שכל היחידה תיקרא סיירת גולני ובתוכה תיהיה פלגת נ"ט, חבלה וסיור.
אבל הדגש העיקרי הוא הכשרה של הלוחם. הכיוון הוא כמה שיותר מקצועי ואיכותי. הולכים להיות המון חונכים ומש"קים בבי"ס להכשרות וזה הולך להיות משהו גדול.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר