לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 14:31
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל SpaZ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dan_2003 שמתחילה ב "גונב עיצובים אתה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dan_2003
במקרה אני מכיר את העיצוב הזה וכנראה שהורדת חלק ממנו בEMULE אם אני לא טועה TEMPLATES
ולקחת משם את כל העיצוב אז את מי אתה מנסה להרשים בדיוק

אתה יכול להביא בבקשה איזו הוכחה כלשהי? אנחנו לא רוצים סתם להאשים פה.

העיצוב ממש יפה, אני מקווה שאתה הכנת אותו אלקטרו-באני.
והתוכן ממש מעניין! קראתי חלק, מאיפה יש לך את כל המידע?

דרך אגב - תשפר שגיאות כתיב, זה פשוט צחוק... אין לך את המילים "עם" בכלל, יש לך רק "אם"...
אתה רשמת שותך עם האות ט', ועוד מלא.... כדאי שתעבור על זה מתישהו... לפעמים ממש קשה להבין למה התכוונת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 17:11
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
תשמע רגזני...........
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "אתר חדש בפלאש שבניתי......."

עבדתי הרבה על האתר .....אם מדובר על התרגומים הרבים שנמצאים שם....ואם מדובר על אנימציות האש השונות שעשיתי בישבילו........ואם מדובר על כול דף ודף ועל התכנים שלו.........
תאמין לי שלעשות אתר כזה בעיברית זה בכלל כאב ראש!!!

אני מודה שהשתמשתי ברעיונות שראיתי ולמדתי מקוד שלמדתי מאנשים אחרים אבל על תגזים......
אומנם השתמשתי בחלק מהגרפיקות אבל הן שונות, עוד מעט תאשים אותי שהעתקתי גם את הקוד ASP של שליחת EMAIL וגם של הCOUNTER בתחילת האתר...............
אתה לא יכול להגיד לי שלאתר אין טאצ' מישלו ...........אל תגזים בתגובה.............

אני באמת מצטער שאני לא יודע לצייר נזיר אייקידו או את הדרקון של השאולין.......שכן לקחתי אותו וערכתי אותו מחדש מאתר של ברוס לי שנמצא אפהשהו .......תפסת אותי.......
פעם הבאה אני יזמין את הפילרמונית כדי ליצור TRACK יחודי לחלוטין לאתר.....נו באמת......
זה אתר ללא מטרות רווח אלה רק להנאת הצופים......ואולי לתת דרך למתחילים באומנויות לחימה...

דרך אגב.........תאמין לי שאם מישהו יקח מהאתר שלי את הלפידים שעל השלט שלמעלה שאני הכנתי!!! ולוקח זמן לבנות LOOP של אש קצר כזה וישתמש בזה למשהו......אני לא יצייץ אפילו......
אפילו אם מישהו יקח חלק מהטקסט שתרגמתי או מהטקסט של השאלות ששם וישים איפה שהוא
אני גם לא יגיד כלום......אתה יודע כמה זמן לקח לי לעשות את האש למטה בשביל פלאש?
או את הMENU אם השרשראות שנופלות איתו............או לעשות את הBACKROUND מחדש
שלא לדבר על כך שכול האתר בנוי על דפים נטענים ותאמין לי זה היה מסובך לגרום לו לעבוד כמו שצריך.......

אחי..אולי התגובה שלי ארוכה מידי.....טוב היא קצת ארוכה מידי....אבל אני חושב שקטלת אותי מהר מידי...........ממש ערפת לי את הראש

זה מזכיר לי את הBORG שבניתי ואנשים בכלל לא האמינו שזה שלי וטענו שגנבתי תמונות מהאינטרנט ושמתי בפורום רק עד שהגיע אלי הצלם הביתה ממעריב אנשים השתכנעו........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר