לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2005, 17:49
  Yossi_Z2 Yossi_Z2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
בדיקה לאסטמה .

שלום .

אתמול הייתי בבדיקת ריאות , רק כדי לוודאות שהכל בסדר ותקין ( כי שהייתי קטן היה לי אסטמת ילדות...אבל בחיים לא אושפזתי ולא היה לי התקפים..רק הישתמשתי במשאפים עד ליפני כיתה א' , מאז כלום ) , וגם בזמן האחרון אני רץ יום כן יום לא ואני לא נתקל בקשיים של מישהוא אסמטי...וגם הנשימה חוזרת לי אחרי הריצה רגיל כמו כולם...בקיצור כאילו אני נקי...

עכשיו נכנסתי לרופא הוא בדק אותי עם הסטטוסקופ ואמר שאין רעשים מוזרים והכל בסדר..ואז ניכנסתי לאחות לעשות את הבדיקה של הנשיפה לתוך מכשיר כזה ( מעין אקדח מוזר ) בבדיקה הראשונה כיביתי את כל הנרות חוץ מאחד ( הנרות זה מדד בשביל מי שלא ידוע ליקרוא את הגרף ) ...אחרי זה נתנו לי חומר שפותח נשימה והקטע הוא שאם אני משתפר אחרי שנתנו לי את החומר..אז יש לי בעיה...אבל אחרי זה אחרי שנתנו לי את החומר התוצאה הייתה בידיוק אותה התוצאה...שום שינוי לא היה...ואני ניכנס לרופא...כדי לקבל את החוות דעת שלו...והוא אומר שיש לי אסטמה חמורה !!! ...עכשיו אני ממש לא מבין את זה...כי בצו ראשון שבדקו את חבר שלי..ששבועיים ליפני הצו היה מאושפז שבוע בגלל התקף רשמו לו אסטמה קלה ...אז אני ממש לא מבין מה קורה פה...אני מזכיר שוב שבחיים לא אושפזתי ובחיים לא היה לי התקף אסטמה ....

בנתיים אני מתכוון ללכת לעוד בדיקה אצל רופא פרטי וליראות עוד חוות דעת...

והשאלה שלי היא אם הבדיקה הזאת שעשיתי תיכנס לתיק הרפואי שלי ובצו הראשון יראו שיש לי "אסטמה קשה " ?

גם חבר שלי ואבא שלי שניהם אמרו לי שלא הרבה עוברים את הבדיקה הזאת בהצלחה...ומי שכן זה אחרי המון ניסיונות כושלים...אז האם הבדיקה הזאת בכלל מעידה על משהוא ?

תודה רבה .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2005, 20:49
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
תהיה אחראי וילד גדול ואל תעשה שטויות אם אובחנה אצלך אסטמה כרגע תדאג לעדכן
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Yossi_Z2 שמתחילה ב "זה בידיוק מה שאני יעשה ."

עד שתצליח להוכיח אחרת

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yossi_Z2
אבא שלי בירר במר"י על רופא מומחה שהם ממליצים והם צריכים להחזיר לו תשובה...בכל מקרה במידה ואני יבדק והכל יהיה תקין אז להביא איתי (לצו ראשון ולמיונים) את החוות דעת הנוספת למקרה שאני יצטרך להראות להם הוכחה שהנשימה שלי תקינה ?
================================================== ======
אתה לא צריך להוכיח להם דבר .. מה שהרופא יחליט בזה יפול דבר ..

הבעיה היחידה היא שהמיונים שלי לחובלים זה ביום שלישי הזה...הם יכולים לעשות לי בעיות עם הבדיקה האחרונה ? זה ידוע להם בכלל ?
===============================================
לא ממש ברור לי למה רק עכשיו נזכרת אבל בכול הקשור לעידכון מצבך הרפואי אצל צה"ל התשובה היא חד משמעית כן ..אסטמה זה לא משחק ילדים בכיף אתה יכול להגיע למצב של דום נשימה במקרים קצוניים ללא טיפול מיידי

{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר