לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2005, 11:36
  וולפגאנג וולפגאנג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.05
מחפש הקשר בין פסילה במיון לסטילי"ם לבין סימון במנילה תותחנים בעדיפות ראשונה.

לחברי הפורום שלום,

לפני מספר שבועות השתתפתי במיון לסטילי"ם ( ספינות טילים ) , אחרי שנתתי את הנשמה שלי במיון הזה הודיעו לי בסוף היום , שלא עברתי את המיון ולכן כל הדלתות שלי להתקבל לחיל הים סגורות , זה כל מה שאמר לנו קצין המיון .

אני לא נתקלתי בשום קושי במבחנים שעשיתי (שאלון 65 ו- שאלון 300 ) הייתי מוכן לכול מראש ככה שלא הרגשתי בעיה בכלום , על כן אני נוטה לחשוד , שהסיבה לפסילה במיון הייתה קבועה מראש ונבעה מכך שבמנילה שלי סימנתי בעדיפות ראשונה את חייל התותחנים ומשום שתותחנים ידוע כחייל לא מבוקש , לפי מה שידוע לי לפחות , הצבא החליט לפסול אותי במיון לסטילי"ם , על מנת שתהיה לו סיבה לגייס אותי לתותחנים ( הם גם לא הסבירו את הסיבות לסילוק ,מה שמעורר עוד יותר את החשד ).

מה דעתכם , האם יש בסיס לחשד שלי ?

( חבר'ה אם קרה למישהו מקרה דומה , ואם מישהו ביכלל נפסל באיזשהו מיון או גיבוש , שיספר מה סימן בעדיפות הראשונה במנילה. זה יכול לעזור לי לבנות בסיס מוצק לחשד שלי ) .

בתודה מראש וולפגאנג.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2005, 02:10
  שחר נוי שחר נוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
אני פשוט לא מבין אותכם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "הקשר בין פסילה במיון לסטילי"ם לבין סימון במנילה תותחנים בעדיפות ראשונה."

כל הגישה הזאת של "לא התקבלתי בגלל זה וזה וזה".... זה בולשיט בשביל לרצות את עצמך ולא להתבאס מזה שלא עברת.

מה נראה לך ? שאם היית מתאים אז הסטילים היו אומרים - "בוא נוותר עליו בשביל התותוחנים" מה נראה לך שהצבא משחק בשטויות? הוא לא היה שולח לך זימון מלכתחילה אם הוא לא היה רוצה לראות אם אתה מתאים לשם... אתה באמת חושב שלמישהו שם אכפת מה ביקשת במנילה והם נותנים לך זימון רק בשביל שתיהיה בשקט.
הדברים לא עובדים ככה.... וכל האנשים (כמוך וכמו גילו_96) שחיים באשליות שדפקו אותם באיזשהי קונספירציה מטורפת של הצבא נגד ח'ברה שרשמו דברים כאלו ואחרים במנילה היא אשליה מגוחכת שחבל שאתם מתעסקים בה.

אם לא עברתם אז אתם כנראה לא מתאימים... יכול להיות שהייתם הכי טובים בעולם אבל אתם פשוט לא מה שהם מחפשים... אז מה?! זה לא הופך אותכם לפחות טובים או ליותר טובים, זה פשוט אומר שאתם לא מתאימים.

בכלל, כל הגישה הזאת של אם משהו לא מצליח אז זה בטוח אשמת אלא שעשו אותו... בדיוק כמו שתמיד מאשימים את השופטים בספורט אחרי שמפסידים או שאומרים שלא נותנים לישראל נקודות באוורויזיון כי כולם אנטישמים.... זאת גישה טיפשית ותתחילו להפסיק להאשים אחרים בכשלונות שלכם.
פשוט לא עברתם, מה כל כך קשה להבין בזה... למה לנסות ולחפש דברים שסתם יהפכו אותם לאנשים מסכנים כל כך.... באמת שחבל.
ישן 26-05-2005, 13:56
  שחר נוי שחר נוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "נוי אני חושש שאתה כנרא לא מבין את עצמך"

וואלה.... אתה ממש גאון.. חחחח.

שמע, קומבינות קיימות ללא ספק (למרות שהיום במקומות הרציינים בצבא, סיירות וכו', זה פחות אבל זה לא העניין).

ביום שבו מערכת המיון של הצבא תתבסס על קונספירציות לא יהיה צבא.... באמת נראה לך שהצבא ישלח לך מיונים לסטילים שהוא ידע מראש שלא תעבור כי סימנת תותחנים מקום ראשון במנילה.... זה בולשיט..... כל חיל וכל יחידה רוצה את האנשים הכי טובים והכי מתאימים לעצמה....
לסטילים מעניין את התחת שהתותחנים מעוניינים בך גם , למעשה אין שום קשר מעשי בין שתי החילות.

למה הצבא לא מנמק את סיבת כישלון המיונים?! שאלה יפה.... כי הוא לא צריך.... לצבא אין זמן להתעסק בשטויות בשביל למנוע שילדים מסכנים יכתבו בפורום באינטרנט על קונספירציות... הוא לא חייב לך שום דבר והוא לא צריך להסביר לך שום דבר מעבר לדברים שאתה צריך לדעת...
מה נראה לך שמתוך ה3000 ילדים במתמיינים לסטילים יש 2700 שלא עוברים..... הם צריכים להתחיל לעבור אחד אחד ולהסביר לו למה הוא לא עבר (ואל תכתוב לי עכשיו שהמספרים לא מדוייקים כי אני יודע שהם לא וזה לא משנה לרעיון).

חחח.... ואתה קורא לי אחד שחי בסרט, אתה לא מסוגל להשלים עם זה שאתה לא מספיק טוב בשביל הסטילים אז אתה מנסה למצוא הסברים מגוחכים ועלובים על קונספירציות ששוות לתחת.
ישן 30-05-2005, 10:59
  וולפגאנג וולפגאנג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.05
הדברים מסובכים הרבה יותר מכפי שנדמה לך.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שחר נוי שמתחילה ב "וואלה.... אתה ממש גאון....."

ואתה כנראה קצר חשיבה אם עדיין לא הבחנתה בכך , חוץ מזה , תרשה לי להזכיר לך שבאשכול ביקשתי ביסוס לטענות , עובדות והוכחות ועד עכשיו חוץ מהטפות מוסר ופרטים שוליים אחרים אין שום מסר בדברים שלך , לכן לפני שאתה שופט אותי ואת האחרים פעם נוספת תקרא טוב את הכתוב.
קודם כל , רק שתדע , שאחרי שקצין המיון הודיע לנו שלא עברנו את המיון , ניגשתי עליו באופן אישי ושאלתי למה נפסלתי , למרות שהלך לי הכל מצויין . הלכתי איתו עד המשרד עם השאלה הזאת , ותנחש מה שמעתי ממנו .... לא ולא ולא , זה הכל , אז תעשה לי טובה .... אם זאת הייתה בעיה של זמן , אז היה לו שפע של זמן להסביר לי , או אם זה נשמע לך מוגזם אז לפחות לרמוז לי את הסיבה לפסילה במיון , אבל משום שלא זאת הייתה הבעיה , אז ההנחה המתקבלת , היא שהיה לו משהו להסתיר , משהו שלא בהכרח קשור להתאמה לחייל הים , ואני בטוח בכך.

חוץ מזה , הסבירות שחייל הים יפסול בלי סיבה תיתכן וקיימת , ולא מדובר כאן בקונספירציות , ואתה כנראה עדיין לא הבחנתה בכך , כי אתה ניגש לדברים בצורה פשוטה ובאופן ישיר , כאשר את הדברים יש לנתח באופן עקיף , ואני יסביר למה אני מתכוון.
אני מטיל ספק בהחלטות של החייל לגבי אלה שלא עוברים מיון , לא משום הסיבה הישירה , שטמונה: בסימון במנילה בעדיפות ראשונה חייל לא מבוקש כמו : תותחנים או שיריון , אלא משום הסיבה העקיפה , שטמונה , בדרך כלל במצב של החייל , כמו למשל עודף של אנשים , שזה בידיוק מה שקרה במיון שהייתי בו , שהיה המיון השלישי והאחרון לסטילי"ם , ולכן היו בו פי 2 אנשים משיש במיון רגיל ," ואיך זה מתקשר " ! כידוע חייל הים לוקח את הטובים ביותר , מסיבות של כמות הכוח שיכול להכיל החייל , כמובן , ולכן אם יש לו יותר מדי מועמדים טובים ביותר , אז לא תהייה לו ברירה , הוא יהיה חייב לפסול כמה מהם , על מנת שלא יהיה עודף , ונחש מה .... הוא לא עושה "אן דן דינו",
אלא מעדיף לסלק את אלו שסימנו בעדיפות הראשונה את החילות הלא מבוקשים , ונחש שוב .... החייל לא עושה את זה בגלל שהוא נדיב , אלא בגלל שאין לו בררה ( כפי שכבר ציינתי ) , והוא חייב לסלק גם ככה מישהו , וחוץ מזה , מידע אישי אני יכול להגיד לך שהחילות השונים בצבא פועלים בשיתוף במהלך הגיוס , וזאת על מנת לא ליצור לחץ על המערכת הצבאית ביום הגיוס.

אני מקווה שמיצינו את העניין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר