לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2005, 13:58
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
מה בין שפן, אריה ופעילות מינית?

האריה מלך היער החליט לכנס אסיפה של כל החיות. הודעה נשלחה לכולם. בשעה היעודה המתינו כולם במקום, למעט השפן (הישראלי המצוי בדוגמתנו). קרא האריה לזאב ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מדוע אינו מגיע. הלך הזאב לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר הזאב: "שפן"! ענה לו השפן: "מה"? שאל הזאב: "למה אתה לא ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית."" חזר הזאב לקרחת היער והסביר לאריה. האריה - שליט נאור לכל דבר - הנהן ואמר: נמתין לו שיסיים. (…זה הזמן להזכיר שפעילות מינית דוחה כל חוק ג'ונגל, כולל אריות) חלפה שעה תמימה, והשפן עדיין לא הגיע. קרא האריה לשועל ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מה קורה. הגיע השועל לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר הזאב: "שפן"! ענה לו השפן: "מה"? שאל השועל: "שעה חלפה כבר, מדוע אינך ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית"." נסוג השועל בכבוד, חזר לקרחת היער והסביר לאריה. האריה - שליט נאור אמרנו כבר? - הנהן ואמר: עפ"י כל חוק עלינו להמתין לו. נמתין. חלפו עוד שעתיים, ואין זכר לכפתו של השפן. החלה חמתו של האריה מטפסת, לקח איתו את הזאב מצד אחד והשועל מצד שני, והלכו לבית השפן. הגיעו לביתו ומצאו אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר האריה בזעם: "שפן!" ענה לו השפן: "מה?" שאל האריה בקול מאיים: "שעות שאנחנו ממתינים לך. מדוע אינך מגיע לאסיפת החיות?!" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית" בן רגע התרכך האריה (תגובת פבלוב, מן הסתם..). הביט בזאב, הביט בשועל, הרימו שלושתם גבות ואחרי רגע של הרהור, שאלו את השפן בקול רך ועדין אהמ.. שפן יקר... שמא רק תואיל להסביר לנו באיזו פעילות מינית אתה עסוק? ""בהחלט!" - ענה השפן בפסקנות - "אני שם זין עליך, ועליך, וגם עליך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2005, 19:05
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
קם צדיק בסדום...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "מה בין שפן, אריה ופעילות מינית?"

האריה מלך היער החליט לכנס אסיפה של כל החיות. הודעה נשלחה לכולם.
בשעה היעודה המתינו כולם במקום, למעט השפן (הישראלי המצוי בדוגמתנו).
קרא האריה לזאב ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מדוע אינו מגיע.
הלך הזאב לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר הזאב: "שפן"!
ענה לו השפן: "מה"? שאל הזאב: "למה אתה לא ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?"
ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית.""
חזר הזאב לקרחת היער והסביר לאריה. האריה - שליט נאור לכל דבר - הנהן ואמר: נמתין לו שיסיים.
(…זה הזמן להזכיר שפעילות מינית דוחה כל חוק ג'ונגל, כולל אריות)
חלפה שעה תמימה, והשפן עדיין לא הגיע. קרא האריה לשועל ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מה קורה.
הגיע השועל לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר הזאב: "שפן"!
ענה לו השפן: "מה"? שאל השועל: "שעה חלפה כבר, מדוע אינך ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?"
ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית"." נסוג השועל בכבוד, חזר לקרחת היער והסביר לאריה.
האריה - שליט נאור אמרנו כבר? - הנהן ואמר: עפ"י כל חוק עלינו להמתין לו. נמתין. חלפו עוד שעתיים, ואין זכר לכפתו של השפן.
החלה חמתו של האריה מטפסת, לקח איתו את הזאב מצד אחד והשועל מצד שני, והלכו לבית השפן.
הגיעו לביתו ומצאו אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר האריה בזעם: "שפן!"
ענה לו השפן: "מה?" שאל האריה בקול מאיים: "שעות שאנחנו ממתינים לך. מדוע אינך מגיע לאסיפת החיות?!"
ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית" בן רגע התרכך האריה (תגובת פבלוב, מן הסתם..).
הביט בזאב, הביט בשועל, הרימו שלושתם גבות ואחרי רגע של הרהור,
שאלו את השפן בקול רך ועדין אהמ.. שפן יקר... שמא רק תואיל להסביר לנו באיזו פעילות מינית אתה עסוק
""בהחלט!" - ענה השפן בפסקנות - "אני שם זין עליך, ועליך, וגם עליך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר