לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2005, 18:35
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
שאלה גיבוש דובדבן - עירעור (כל הסיפור שלי בפנים) - עזרה!

אז ככה
בתאריך 3/5 - 4/5 היה לי גיבוש מאוחד לצנחנים ודובדבן.
הגעתי לגיבוש נרשמתי והכל. חילקו לנו כל מיני טפסים שגם אותם מילאתי והחזרתי.
לאחר מכן חילקו לנו טפסים על המצב הבריאותי שלנו. כמה ימים לפני כן אני שיחקתי כדורגל ונפלתי "לא נכון" ופגעתי בעצמי במעט בגב. בנוסף היה לי שריר תפוס בכתף ממתח שעשיתי יום לפני.
על כל הדברים הללו הכרזתי גם בכתב וגם בפני הרופא שלו הבאתי את הטפסים.
ביקשתי ממנו לדחות לי את הגיבוש כי לפי דעתי מצבי באותו היום יפגע בי!.
הוא לא קיבל את הטענות שלי והכניס אותי לגיבוש.

ביום הראשון הכל הלך חלק יחסית והכתף לא כל כך פגעה בי כמו שחשבתי. את כל המבחנים עשיתי טוב ו"עברתי" ליום הבא (כאולי שהייתי נופל עוד כאן :S ).
ביום השני החלו הטירטורים כידוע בשעה 4 בבוקר בערך. לקחנו את האלונקה ואת השקים והתחלנו לרוץ אחרי המפקד החדש. אני כמובן עזרתי לחבר בקבוצה שלי להרים את השק ורצתי איתו (עם השק) יותר מחצי דרך עד למקום שבו העמיסו על כל השאר שקים נוספים.
"25 שניות הקפתם את המפקד ששם וחזרתם אלי בריצה. 25 שניות זוז!" - משפט מוכר לא?!
בטירטורים הכאבים בגב החלו להחריף אבל לא שמתי לב אליהם כי ידעתי שזה נורמלי שיהיו כאבים. כשהכאבים לאט לאט החריפו, התחלתי לחשוב על עצמי ועל הבריאות שלי.
לבסוף כבר לא הצלחתי להתעלם מהכאבים הבלתי פוסקים וזרקתי מעלי את השק.
כמובן שכאן נגמר כל הסיפור של הגיבוש אבל באותו הזמן לא חשבתי שזה ממש משנה כי הבריאות שלי קודמת לכל יחידה בצבא ובמיוחד כאשר אף אחד לא הבטיח לי שאני בכלל אכנס ליחידה הזו!!!!!

אחרי שבוע וחצי דיברתי עם קרוב משפחה שלי שמבין בדברים האלו ואני חושב שמגיע לי גיבוש חוזר כי לא הייתי כשיר באותו יום והצהרתי על כך בפני הרופא בכתב ובעל-פה.

אני רוצה את הדעה והעזרה של האנשים שמבינים בזה, האם כדאי לי להגיש ערער ולמי?

אני אשמח לקבל דעות וחוות דעת מכולם אבל המלצות אני מבקש רק ממי שמבין בנושא.

בתודה מראש וסליחה על ההצפה,
ניסים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2005, 13:32
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
עד כמה שאני מבין ולדברי חבר שהתעסק בהעברת גיבושים וכתב כאן לא מזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "גיבוש דובדבן - עירעור (כל הסיפור שלי בפנים) - עזרה!"

לא תקבל גיבוש נוסף ..
מעבר לכול מה שאתה מספר כאן שזה טוב ויפה קיים דבר אחד שלא עשית או דאגת לעשות
ראשית
היה עליך לבוא מוכן לגיבוש כול הקשור למצב בריאותך טרם הגיבוש לא מעניין את אף אחד וזאת הסיבה שהרופא גם לא שיחרר אותך
אתה היית צריך לפני ההגעה לגיבוש לראות את הרופא משפחה לפני הגיבוש ולהביא חו"ד שלו
מה שעשית בגיבוש עצמו מפורש חד משמעי "כוויתור עצמי " { זהו מושג שתשמע הרבה אם תשרת בקרבי‎ ‎ }
וזהו אחד מן הסעיפים שלא ניתנים למו"מ אם וכאשר תגיש ערעור או במהלך גיבוש כול שהו
שיהיה בהצלחה בהמשך
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

ישן 20-05-2005, 00:25
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "עד כמה שאני מבין ולדברי חבר שהתעסק בהעברת גיבושים וכתב כאן לא מזמן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פדרבוש
לא תקבל גיבוש נוסף ..
מעבר לכול מה שאתה מספר כאן שזה טוב ויפה קיים דבר אחד שלא עשית או דאגת לעשות
ראשית
היה עליך לבוא מוכן לגיבוש כול הקשור למצב בריאותך טרם הגיבוש לא מעניין את אף אחד וזאת הסיבה שהרופא גם לא שיחרר אותך
אתה היית צריך לפני ההגעה לגיבוש לראות את הרופא משפחה לפני הגיבוש ולהביא חו"ד שלו
מה שעשית בגיבוש עצמו מפורש חד משמעי "כוויתור עצמי " { זהו מושג שתשמע הרבה אם תשרת בקרבי‎ ‎ }
וזהו אחד מן הסעיפים שלא ניתנים למו"מ אם וכאשר תגיש ערעור או במהלך גיבוש כול שהו
שיהיה בהצלחה בהמשך

אם אתה טוען שהמצב הבריאותי שלי לא מעניין אף אחד, למה הרופא שואל אותי בכלל אם אני מרגיש בסדר? ולמה אותו דבר קורה בצו ראשון? או בגיבוש לסיירות??
המצב הבריאותי מאוד מעניין ואני לא מאמין שמשהו (חוץ מהרופא הב* .... הזה) מעוניין לגרום לך לירידה (או במקרה שלי לנפילה טוטלית) של פרופיל מפרופיל 97 ללא סעיפים.....!

macox - אין מה להשוות בין שבר מאמף לכאבי גב! גם אם תשבור רגל זה לא יהיה אותו דבר כמו פריצת דיסק או משהו דומה!! לא ככה?!?
ותאמין לי שעם רצועת כתף קרועה לא היית עושה שכיבות שמיכה טובות.... אם בכלל היית מצליח לעבור את ה20....

אני מבקש שלא יעשו מהת'רד הזה שכונה ושכל אחד יתחיל לרשום את הצוות שלו..
תנו לי תשובות עינייניות כמו שרציתי כי אני ממש נואש.
אני רוצה להכנס לקרבי שיתאים לי ושאני ארגיש מתאים ותורם 3 שנים חשובות מחיי לצה"ל,למדינה ובמיוחד לעצמי!!

Puki - תודה רבה על הטלפון. מיום ראשון אני אתחיל להטריד את מדור סיירות!
ישן 20-05-2005, 17:59
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

נראה לי שאתה מקשיב למה שבא לך להקשיב .. עדיין לא ברור לי למה פתחת אשכול מצוקה זה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "[QUOTE=פדרבוש]לא תקבל גיבוש..."

הרי כול מה שאתה עושה זה לשלול דעתם של אחרים ולא לקבל את אמירתם של מנוסים ממך

[QUOTE=KLUTCH]אם אתה טוען שהמצב הבריאותי שלי לא מעניין אף אחד, למה הרופא שואל אותי בכלל אם אני מרגיש בסדר? ולמה אותו דבר קורה בצו ראשון? או בגיבוש לסיירות??
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אל תפיל אשמה על אנשים אחרים מפקד או רופא
הרופא שאל אותך את מה שמוטל עליו לשאול עפ"י פקודה
אתה היית צריך לגלות אחריות ואם חשת לפני הגיבוש בכאב מסויים היה לך לדווח לפני בגיבוש ולא תוך כדי
ומעבר לכך
אם היית נחוש בדעתך .. לא היית מגיע או עובר את הגיבוש שאתה פצוע כהגדרתך
אנחנו בצה"ל לא בצבא האדום
דברי עידוד ונחמה זה טוב ויפה .. אבל אתה חייב לנחות עם שתי הרגליים על הקרקע ולהבין שמה שאתה עשית מפורש "ויתור עצמי" גרידא
ולדעתי גם אם תלך ותפגין מול מדור סיירות לא תקבל גיבוש נוסף ..
{גם אתה בקרוב תקבל תשובה מאדם שיותר מבין ממני בעניין }
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 20-05-2005 בשעה 18:02.
ישן 20-05-2005, 22:40
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

אז הנה לך תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "גיבוש דובדבן - עירעור (כל הסיפור שלי בפנים) - עזרה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
לאחר מכן חילקו לנו טפסים על המצב הבריאותי שלנו. כמה ימים לפני כן אני שיחקתי כדורגל ונפלתי "לא נכון" ופגעתי בעצמי במעט בגב. בנוסף היה לי שריר תפוס בכתף ממתח שעשיתי יום לפני.
על כל הדברים הללו הכרזתי גם בכתב וגם בפני הרופא שלו הבאתי את הטפסים.
ביקשתי ממנו לדחות לי את הגיבוש כי לפי דעתי מצבי באותו היום יפגע בי!.
הוא לא קיבל את הטענות שלי והכניס אותי לגיבוש.
בטירטורים הכאבים בגב החלו להחריף אבל לא שמתי לב אליהם כי ידעתי שזה נורמלי שיהיו כאבים. כשהכאבים לאט לאט החריפו, התחלתי לחשוב על עצמי ועל הבריאות שלי.
לבסוף כבר לא הצלחתי להתעלם מהכאבים הבלתי פוסקים וזרקתי מעלי את השק.
כמובן שכאן נגמר כל הסיפור של הגיבוש אבל באותו הזמן לא חשבתי שזה ממש משנה כי הבריאות שלי קודמת לכל יחידה בצבא ובמיוחד כאשר אף אחד לא הבטיח לי שאני בכלל אכנס ליחידה הזו!!!!!

לי זה נשמע כאילו אתה מחפש אשמים ומנסה להטיל אחריות על הגורמים המאבחנים ..אבל ..אם תקרא היטב מה שכתבת כן ותהיה אובייקטיבי תמצא שאשמה העקרית כאן היא שלך
חובתך כמלש"ב טרם גיוס להודיע לרשיות צה"ל על כול שינוי לפני הגיבוש ועליך גם להביא זאת על כתוב ..
במילים אחרות ..
הרופא הצבאי לפני הגיבוש רשאי להחליט שאתה מתאים למרות הכאב הגופני שלך .. בשביל זה הוא רופא !
אילולא אתה היית מגלה אחריות ומגיע עם מסמכים מהרופא שלך באזרחות שמעידים ועליהם ניתן להסתמך כאי התאמה להמשך מעבר הגיבוש אז אני ערב לכך שלא היית מתחיל אותו בכלל
ומקבל מועד אחר לגיבוש בתאריך אחר
אני לא בא לשפוט אותך ..
אבל מה שראו המדריכים הגיבוש שלך זה מלש"ב שמוותר לעצמו ולפי כך אינו מתאים
אבל יתכן שבן המשפחה שלך שמבין בדברים האלו צודק ..אז תתחיל עם ההגשות של הערערים אני כמעט בטוח שזה לא יעזור
בכול אופן כפי שכבר אמרתי
לוחם טוב אתה יכול להיות עדיין ..זה לא שאתה לא מתאים להיות לוחם אלא לא מתאים להיות מסתערב {
{והאמן לי לא כדאי לך גם }
תתגייס ..תהיה לוחם ושיהיה בהצלחה
U-367
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

ישן 21-05-2005, 02:31
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "אז הנה לך תשובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פדרבוש
לי זה נשמע כאילו אתה מחפש אשמים ומנסה להטיל אחריות על הגורמים המאבחנים ..אבל ..אם תקרא היטב מה שכתבת כן ותהיה אובייקטיבי תמצא שאשמה העקרית כאן היא שלך
חובתך כמלש"ב טרם גיוס להודיע לרשיות צה"ל על כול שינוי לפני הגיבוש ועליך גם להביא זאת על כתוב ..
במילים אחרות ..
הרופא הצבאי לפני הגיבוש רשאי להחליט שאתה מתאים למרות הכאב הגופני שלך .. בשביל זה הוא רופא !
אילולא אתה היית מגלה אחריות ומגיע עם מסמכים מהרופא שלך באזרחות שמעידים ועליהם ניתן להסתמך כאי התאמה להמשך מעבר הגיבוש אז אני ערב לכך שלא היית מתחיל אותו בכלל
ומקבל מועד אחר לגיבוש בתאריך אחר
אני לא בא לשפוט אותך ..
אבל מה שראו המדריכים הגיבוש שלך זה מלש"ב שמוותר לעצמו ולפי כך אינו מתאים
אבל יתכן שבן המשפחה שלך שמבין בדברים האלו צודק ..אז תתחיל עם ההגשות של הערערים אני כמעט בטוח שזה לא יעזור
בכול אופן כפי שכבר אמרתי
לוחם טוב אתה יכול להיות עדיין ..זה לא שאתה לא מתאים להיות לוחם אלא לא מתאים להיות מסתערב {
{והאמן לי לא כדאי לך גם }
תתגייס ..תהיה לוחם ושיהיה בהצלחה
U-367

לא מאחל לאף אחד להיות תחת פיקודך

אתה אולי היתה עצבני לרגע. אבל תן לי לנסות ולהבין ואלי תבהיר לי תנשוא הזה סוף סוף:
איך לעזאזל, ילד שבא ישר אחרי הלימודים לתת שלושה שנים מחייו, ואפילו את כל חייו (חלל צה"ל), לממען המדינה (אני יודע שהוא לא הראושן ולא האחרון), לא יכול לשרת איפה שהוא מעדיף לשרת?האי שדובדבן זה לא סתם, כלומר זה לא שסת םבא לו. הוא רוצה להיות לוחם ולשרת בודבדבן , הוא רוצה את זה = שירות מתוך רצון, והרצון מביא עימו מוטיבציה ובלהלבלהלבלהלהלבלהלבה.

אז למה שלא לתת לו? הילד עשה טעות, למה שלא ינסה לקבל שוב את מה שכבר קיבל אך לא אחז כראוי לאחוז ?
למה שצה"ל לא יסכימו לו לגביוש נוסף, חרף "הויתר ההעצי" שהוא עשה בגיבוש הקודם - א תהסיבה יש ואף חובה להבין, הוא היה לא בריא.
למה שלא לתת לו גיבוש נסוף?
מה יקרה להם? עצ םהעובדה שהוא היה כבר באחד שכזה, ועצ םהעובדה שהוא רוצה לנסות שוב - צריכה להדלק להם נורה, "אולי הואב אמ תרוצה "...
ישן 21-05-2005, 16:07
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

אני הייתי תחת פיקודו .. { עד כמה שניתן לקרוא לזה כך }
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Mgefen שמתחילה ב "[QUOTE=פדרבוש]לי זה נשמע..."

ואני אומר לך {לא בגלל שאנחנו היום כמו אחים} שרק טוב זה עשה לי ..
אני לא יענה במקומו וקצת קשה לי כרגע להשיג את התגובה שלו
אבל ..
אם נעשה שנייה חושבים נוכל להגיע למסקנה ברורה
שמה לעשות עם כול הרצון הטוב לשרת ולתת את המקסימום לא תמיד ניתן להשיג את מה שרוצים ואכזבות חייבות להילקח בחשבון בכול שירות ובכול יחידה בצה"ל
על התפקידים הנ"ל מתמודדים עשרות בכול גיוס ומאות בכול שנה .. והלוואי שהיה ניתן לגייס את כולם אחרי הכול ברור לנו שהעדפת המערכת עולה על העדפת המלש"ב ולפי זה פועלים ומקשיחים נוהלים
לכן ..
עדיין לוחם הוא יכול להיות ..הוא נפסל ברמת הכשירות לשרת כמסתערב וזה לא כזה נורא
אני אומר לך שאם הוא יתגייס לגדודים ומשם ליחטיו"ת כגון סיירת גולני הוא ימצא שם דברים שלא האמין על הצבא בכלל ועל עצמו בפרט
שורה תחתונה :
חייב לקחת דברים כגון אלו בפרופורצייה ראוייה ולהבין עם כול הקושי שזה לא ברומו של עולם !
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

ישן 22-05-2005, 02:13
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

כמה כבר אפשר ליפול?!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "אני הייתי תחת פיקודו .. { עד כמה שניתן לקרוא לזה כך }"

פרשתי ממטכ"ל - נכון! שם לא היה לי כושר או רצון אחרי שראיתי את הגבעת חול ואחרי שנתפסו לי כל השרירים..
נפלתי מדובדבן,צנחנים וכל שאר היחידות הדומות - אני עדיין מאשים כאן את הרופא אבל הצטרפה גם טיפה האשמה עצמית כי זה נכון שהייתי צריך לדווח על הגב לפני הגיבוש (לפני היום עצמו).

עכשיו אם לא יצא לי כלום מהערער שאני רוצה לבנתיים להגיש, אני לא מתכוון ליפול מיחטיות!
עד כאן!!
סימנתי כבר במנילה את גבעתי ומשם אני אנסה לצאת ליחטיות. אני גם רוצה לנסות להגיע ללוט"ר אבל זה כבר משהו שלא קשור לכאן..

פדרבוש - אתה צריך להבין את הכעס שיש לי כלפי הרופא וגם כלפי עצמי. ליפול מיחידות מובחרות ישר ליחידות קרביות "רגילות" זה כואב!
אני יודע שאני יכול להגיע למשהו מיוחד שתמיד רציתי ותמיד שמעתי עליו, אבל נפלתי פעמיים ועכשיו אני סתם כמו אחד עם פרופיל 87 וקב"א נמוכה ממני..
כמובן שאין לי זילזול כלפי אלו אבל כשאני יודע שאני יכול להגיע למשהו שתמיד חלמתי עליו, נפילה ממנו ממש כואבת לי! והתוספת של הגיבוש והמקרה שלי, ממש לא עזרה כאן!!
ישן 22-05-2005, 05:42
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "כמה כבר אפשר ליפול?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
פרשתי ממטכ"ל - נכון! שם לא היה לי כושר או רצון אחרי שראיתי את הגבעת חול ואחרי שנתפסו לי כל השרירים..
נפלתי מדובדבן,צנחנים וכל שאר היחידות הדומות - אני עדיין מאשים כאן את הרופא אבל הצטרפה גם טיפה האשמה עצמית כי זה נכון שהייתי צריך לדווח על הגב לפני הגיבוש (לפני היום עצמו).

עכשיו אם לא יצא לי כלום מהערער שאני רוצה לבנתיים להגיש, אני לא מתכוון ליפול מיחטיות!
עד כאן!!
סימנתי כבר במנילה את גבעתי ומשם אני אנסה לצאת ליחטיות. אני גם רוצה לנסות להגיע ללוט"ר אבל זה כבר משהו שלא קשור לכאן..

פדרבוש - אתה צריך להבין את הכעס שיש לי כלפי הרופא וגם כלפי עצמי. ליפול מיחידות מובחרות ישר ליחידות קרביות "רגילות" זה כואב!
אני יודע שאני יכול להגיע למשהו מיוחד שתמיד רציתי ותמיד שמעתי עליו, אבל נפלתי פעמיים ועכשיו אני סתם כמו אחד עם פרופיל 87 וקב"א נמוכה ממני..
כמובן שאין לי זילזול כלפי אלו אבל כשאני יודע שאני יכול להגיע למשהו שתמיד חלמתי עליו, נפילה ממנו ממש כואבת לי! והתוספת של הגיבוש והמקרה שלי, ממש לא עזרה כאן!!

ומה אתה מתכוון עכשיו לומר לכל העול םשכואב לך ועדש כמה אתה כועס?
תתחיל לתקן את זה כבר!
ישן 23-05-2005, 12:01
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

את השאלה הלא רלוונטית הזו אתה למעשה צריך לשאול את עצמך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "כמה כבר אפשר ליפול?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
נשמע שכאילו אתה כן מוותר לעצמך ואת זה אני מרשה לעצמי לומר בלי להיות מדריך שלך בגיבוש

עד כאן!!

את זה אתה לא צריך לומר לי אלא לעצמך .. תחשוב שוב לפני שאתה חותם ויתור .. ותהיה אחראי לבריאות שלך ודאג לעדכן את מקבלי ההחלטות טרם הגיעך לגיבוש
{ושים לב : לוט"ר לא בהכרח יחטיו"ת }

אני לא צריך להבין דבר ואין דבר שאני צריך להבין בעניין זה
כואב ..? אין מושג כזה .. ומה שלא נראה לך אתה לא חייב לבצע זכור כי אנחנו בצה"ל אף אחד לא מכריח אותך להיות לוחם ועל אחת כמה וכמה לשרת ביחידה מובחרת ..

{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר