לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2013, 21:49
  coperl coperl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "לפי מה החלטת שההורנט\סופר..."

אני חושב שההורנט הוא מטוס כושל, כי מצופה ממטוס מהדור הרביעי להיות טוב, ולא להיות בינוני בכל משימותיו. למשל האף 16 (מהדגמים הראשונים) הוא לא חוד החנית בעליונות אווירית (למרות שהוא מעולה גם בזה אלא בהשוואה למטוסי האף 15 לדוגמה) והוא לא המפציץ האולטמטיבי, אבל כמטוס לחיל אוויר (כל שהוא) הוא מטוס חלומי (לזמנו) מיירט לא רע ומפציץ סביר שהוציא לגימלאות את מטוסי האמנעה האווירית.
אבל ההורנט הוא מטוס בינוני במלא מובן המילה, אז נכון שהסופר הורנט הוא כבר סביר ואני לא מתייחס אליו, אבל לדעתי האישית והלא מלומדת דיה אין מקום בעולמנו ואף בזמנו למטוסי קרב בינוניים. ומטוס בינוני בעיניי הוא מטוס כושל.
ועכשיו אני שואל למה בויאנג לא מפתחים בטוס קרב רב משימתי ראוי לשמו במקום שדרוגים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2013, 21:54
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי coperl שמתחילה ב "אני חושב שההורנט הוא מטוס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coperl
אני חושב שההורנט הוא מטוס כושל, כי מצופה ממטוס מהדור הרביעי להיות טוב, ולא להיות בינוני בכל משימותיו. למשל האף 16 (מהדגמים הראשונים) הוא לא חוד החנית בעליונות אווירית (למרות שהוא מעולה גם בזה אלא בהשוואה למטוסי האף 15 לדוגמה) והוא לא המפציץ האולטמטיבי, אבל כמטוס לחיל אוויר (כל שהוא) הוא מטוס חלומי (לזמנו) מיירט לא רע ומפציץ סביר שהוציא לגימלאות את מטוסי האמנעה האווירית.

אז מזל שה F-16 לא פותח לא בתור מטוס עליונות אווירית ולא בתור מפציץ...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coperl
אבל ההורנט הוא מטוס בינוני במלא מובן המילה, אז נכון שהסופר הורנט הוא כבר סביר ואני לא מתייחס אליו, אבל לדעתי האישית והלא מלומדת דיה אין מקום בעולמנו ואף בזמנו למטוסי קרב בינוניים. ומטוס בינוני בעיניי הוא מטוס כושל.
ועכשיו אני שואל למה בויאנג לא מפתחים בטוס קרב רב משימתי ראוי לשמו במקום שדרוגים.

במקום להסביר מדוע אתה חושב ככה, אתה חוזר שוב ושוב על המילים "בינוני" ו"כושל" בלי להסביר למה, ועוד מודה שדעתך אינה מלומדת דיה..
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 25-05-2013, 22:16
  coperl coperl אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=coperl]אני חושב..."

סליחה אל ההתנסחות, במפציץ התכוונתי לתקיפת אוויר קרקע כדוגמת משימות התקיפה של חיה"א הישראלי, ולא מפציץ במונח של חיהא"א או הרוסי.
וכל מה שאומר שהתחושה שלי (וכמה מחבריי) זה שהוא מטוס בינוני אם טעיתי אז סליחה. אין לי כוונה להפוך את הדיון למה שקרה בF-35.
ובאופן כללי, כולנו בני אדם וכולנו טועים, אם בדיון יתייחסו אך ורק לנושא הדיון הפורום יהיה נעים לכולם, ולא רק לוותיקים ולמומחים שכבודם מונח במקומם (ויש הרבה כבוד). אני יודע מכמה מחברי שהם נמנעים לכתוב בפורום וכתוצאה מזה גם לבקר פחות, מהסיבה הזו. אני יודע שהנושא עלה לדיון כבר כמה פעמים, אבל עדיין יש תחושה של זלזול מופגן שפוגע בחוויית הגלישה בפורום. ואני לא חושב שטעות היא פשע כל כך רציני.
אני צעיר וחסר ניסיון, אבל אני כן מדבר מתחושה של צעירים, ואני לא לבד. אני חושב שלטובת הפרום כדי שצעירים חסרי ניסיון יוכלו להנות מפורום איכותי זה, אני מבקש שיתייחסו כאן בפחות זלזול. ובבקשה לא לשכוח שני דברים האחד גם אתם הייתם חסרי ניסיון פעם (אולי לא עיצבנתם אף אחד אבל עדיין), ובנוסף אני וכנראה כל הצעירים חסרי הניסיון שואפים ומאוד מקווים שנהיה יום אחד מומחים, וחבל לפורום לאבד גולשים כאלה (לא אני, אני אוהב מדי את הפורום).
ישן 26-05-2013, 00:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי coperl שמתחילה ב "סליחה אל ההתנסחות, במפציץ..."

אז אולי תתחיל בלהמנע מנחרצות וחלוקת ציונים בתחומים שאתה בעצמך אומר שאתה לא מבין בהם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 26-05-2013, 18:40
  coperl coperl אינו מחובר  

בהחלט טעיתי לכנות את שני המטוסים, מטוסים גרועים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "F-18 עם מיכלי דלק צורתיים."

כי זה לא המצב, אין דבר רע בהורנט הוא מטוס סביר, אבל הוא גם לא טוב במיוחד. אין לו את החידוש שהיה באף 15 במטוס חוד חנית, ואין לו את החידוש שהיה לאף 16 כרב משימתי קל וזול. הוא מטוס סה"כ סביר אבל לא מחדש כמעט דבר מלבד יכולת ההמראה מנומ"ט. וכשאמרתי גרוע התכוונתי מטוס שלא מחדש דבר ולכן בעצם מיותר, ההתנסחות שלי לא משהו.
הגיוני שאני טועה, אבל כך חשבתי לפחות עד אתמול. הרי אין היגיון לפתח מטוס חדש שביצועיו יהיו דומים למטוס קיים. אבל לפי התגובות נראה שטעיתי וההורנט הוא מטוס מעולה, אז אני לא אטריד יותר על זה.
והאף 16 ככל הידוע לי לא פותח במיוחד לקרבות צמודים, (שבדגמים האחרונים גם איבד הרבה מהם ככל הידוע לי) אלא לתוכנית LWF שהוא מטוס קל משקל, (ביחס לבני דורו). ואני חושב שהתכונה הקורצת שלו היתה המחיר הרב משימתיות והחדשנות שהציעה, ולא רק קרבות צמודים. ושוב, תקנו אותי אם אני טועה.
ישן 28-05-2013, 11:34
  Fox450 Fox450 אינו מחובר  
עוסק בהיסטוריה צבאית וגרמנית, ובתולדות הלוחמה האווירית

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "תוכנית ה LWF התרחשה די במקביל..."

אתה מתכוון כנראה למלחמת ויטנאם.
אם להוסיף לדברים הנכונים שכתבת, הרעיון הושפע עמוקות מהתחזיות הקודרות של התמודדות עם אלפי מטוסי קרב זולים של ברית ורשה מעל שמי אירופה בכל תסריט של עימות עתידי. ההנחה היתה שה-FX לבדו לא יוכל להתמודד עם איום זה בשמים צפופי האיומים של אירופה. ההתייחסות הרצינית לאיום המיגים נבעה כמובן בראש ובראשונה מהקושי בהתמודדות עמם בשמי ויטנאם.
כמובן שכשה-F-16 החל לטוס הקונספט לגבי העימות העתידי עם הסובייטים החל להשתנות. רעיונות האל-המוניות והלוחמה מבוססת הידע החלו לחלחל לצמרת צבא ארה"ב וכתוצאה מכך בסוף שנות ה-70 החלו להערך להרחבת יכולות המטוס.

ישן 07-07-2013, 16:38
  אלון בר אלון בר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "F-18 עם מיכלי דלק צורתיים."

Boeing F/A-18E/F Advanced Super Hornet Carrier-Based Strike Fighter.

Boeing is offering its Advanced Super Hornet as an interim solution pending the full-operational status arrival of the Lockheed F-35 Lightning II system.
Boeing has taken to a private venture to produce a "stealthified" version of its excellent carrier-based F/A-18E/F "Super Hornet" series under the project designation of "Advanced Super Hornet". The type will feature modular components retrofitted to the existing Super Hornet airframe in an attempt to lower its radar signature and overall profile while being a budget conscious solution to current USN needs.
Key to the changes will be implementation of an enclosed weapons pod under the fuselage, use of Conformal Fuel Tanks (CFTs) and an all new "skin" coating along surfaces. On the whole, the airframe will remain largely the same and compatible with all current hardware and software systems in use. As such, it is expected that the Advanced Super Hornet will received some serious attention from the United States Navy and Super Hornet operators from around the world.
The base Super Hornet does field some inherent stealth capabilities though its external weapons loadout compromise further efforts - hence the development of a weapons pod to contain munitions until fired. Donned with conformal fuel tanks and an enclosed weapons pod will lay under the center fuselage and house up to four missiles (or similar stores). The conformal fuel tanks will not only retard the airframe's low already signature but also increase the base Super Hornet's combat radius from the standard 390 nautical miles to approximately 510 nautical miles. The cockpits will be slightly reworked to include increased-area touchscreen displays and projected engines will be uprated General Electric F414 turbofans.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר