לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2005, 12:23
  Napsters Napsters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.05
לכל המתייעדים לצאת לגיבושים - עצה מנפגע גיבוש

אם אתם מתכוונים לצאת לגיבוש בזמן הקרוב, או הרחוק תנו לי לתת לכם עצה.

אל תשמעו למה שאומרים לכם! אל תקראו מאמרים ! אל תכינו דברים מראש !

והכי חשוב - תהיו עצמכם !!!!

נכון שזה אולי נשמע נדוש אבל תאמינו לי שזה דבר כ"כ נכון.
אני עשיתי טעות. אני הייתי בגיבוש טיס האחרון ולפניו בעצת חברים קראתי מאמרים, הכנתי נאומי פתיחה ועוד.
בגיבוש אין דבר כזה, אי אפשר לשחק את עצמך במשך שישה ימים. בסוף זה מתגלה.
כשראיתי מי עבר ירד לי האסימון. בין העוברים היו כאלה שלא היו מי יודע מה דומיננטיים או בולטים, אבל הם היו אנשים שפשוט היו עצמם.
היו הרבה משימות שניסיתי לתת עצות, השתתפתי, אבל אם הייתי רואה את עצמי מהצד הייתי רואה שפשוט לא הייתי אני. כל הזמן ניסיתי לחשוב מה אני צריך לעשות כדי לעבור את הגיבוש, ולא חשבתי על להתנהג רגיל.

אני נדפקתי קשות מכל העניין. מה חשבתי לעצמי, שאם אני אפעל לפי מה שאחרים אומרים או עשו זה יהיה טוב?!

אז החלטתי להעביר את הניסיון הכואב שלי הלאה ולהגיד לכם את העצה הזאת.
כשאתם באים לגיבוש תבואו על ריק, כאילו אתם לא יודעים כלום. ככה תתפקדו הכי טוב, בלי לחץ של לשחק את עצמכם, בלי לחץ של לזכור מה שמישהו כתב במאמר שהוא חושב שהמפקד אהב וכל מיני שטויות. כי בסוף זה יתגלה (במיוחד בגיבוש כמו טיס שהוא ארוך ובודקים גם התנהגות ופחות כושר).

אתם יכולים להגיב ולחוות דעה גם כן אשמח לשמוע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2005, 13:00
צלמית המשתמש של FuRiOuS_Revenge
  FuRiOuS_Revenge FuRiOuS_Revenge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Napsters שמתחילה ב "לכל המתייעדים לצאת לגיבושים - עצה מנפגע גיבוש"

אוקיי, קודם כל אני נורא מצטער בשבילך שלא עברת ת'גיבוש.
דבר שני אני נאלץ לחלוק עליך בעניין, לדעתי כן צריך להעזר במאמרים שנכתבו, אבל כמובן שלא צריך להתנהג לפיהם כמו רובוט. צריך לקרוא אותם בקריאה חכמה ובסה"כ להבין מה יהיה בגיבוש ולא "להעתיק" דפוסי התנהגות של כותב המאמר.
אני מבין את התסכול שלך, ואתה כנראה קראת מאמרים ופעלת לפיהם ממש כמו מכונה וזו הייתה הטעות שלך.
אני למשל, קראתי המון מאמרים ותיחקרתי המון אנשים לפני שיצאתי לגיבוש שלי (צנחנים\ דובדבן) והייתי עצמי כל הזמן והיו גם קטעים שלא היו פיזיים (כמו נושאים שהיינו צריכים לדון עליהם כמו צוות) ותמיד הייתי עצמי, המידע שצברתי עד הגיבוש פשוט עזר לי להתכונן מנטלית לגיבוש.
אני מקווה שאתה מבין אותי ואולי דעתך תשתנה.
יום נעים
ישן 25-04-2005, 13:01
  o.k o.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05
לא מסכים איתך בכלל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Napsters שמתחילה ב "לכל המתייעדים לצאת לגיבושים - עצה מנפגע גיבוש"

לפי דעתי אין שום דבר רע בלבוא לגיבוש לאחר שקראת מה הולך להיות כי קודם כל אתה צריך להיות מוכן לקטעים מסויימים ולמשל אם מדובר במסע ארוך וקשה אז זה דוקא מצוין לדעת ממאמר של מישהו מתי הוא עומד להסתיים כדי להתכונן נפשית ואם למשל יש הקפצה בלילה אז זה כן טוב לדעת כדי להתארגן לפני ובכללי לדעתי תמיד עדיף להיות מוכן מאשר מופתע.
ותשמע, בקשר לזה שתמיד תיהיה עצמך, אז וואלה זאת קלישאה מאוד יפה ולעיתים רבות גם נכונה, אבל בגיבוש שנמשך בסך הכל 4-6 ימים ואתה נמצא בכל הזמן הזה תחת לחץ עצום כי אתה למעשה עומד במבחן אז מן הסתם זה לא פשוט תמיד ליצור קשרי חברות עם כולם (למרות שיכול להיות שבבית יש לך מיליון חברים) ואנשים נופלים על זה בסוציומטרי אז לפעמים זה כן טוב קצת לשחק אותה. והמון פעמים אתה גם צריך להבין שהמפקד לא מכיר אותך בכלל ועיתים זה טוב להגיד לו את מה שהוא רוצה לשמוע ולא בדיוק מה שאתה חושב.
בסך הכל זאת דעתי האישית בלבד וחבל שלא עברת, אבל זה לא נורא! תמשיך הלאה ותיהיה מאושר ממה שתעשה!
ישן 25-04-2005, 13:39
  Napsters Napsters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי o.k שמתחילה ב "לא מסכים איתך בכלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי o.k
ותשמע, בקשר לזה שתמיד תיהיה עצמך, אז וואלה זאת קלישאה מאוד יפה ולעיתים רבות גם נכונה, אבל בגיבוש שנמשך בסך הכל 4-6 ימים ואתה נמצא בכל הזמן הזה תחת לחץ עצום כי אתה למעשה עומד במבחן אז מן הסתם זה לא פשוט תמיד ליצור קשרי חברות עם כולם (למרות שיכול להיות שבבית יש לך מיליון חברים) ואנשים נופלים על זה בסוציומטרי אז לפעמים זה כן טוב קצת לשחק אותה. והמון פעמים אתה גם צריך להבין שהמפקד לא מכיר אותך בכלל ועיתים זה טוב להגיד לו את מה שהוא רוצה לשמוע ולא בדיוק מה שאתה חושב.

אתה צודק ש90% מהסוציומטרי זה מזוייף, שיש אנשים חארות ששניה אחרי הסוציומטרי לא רואים אותך ממטר. אבל אני דיברתי על משחק אחר.
אני דיברתי על זה ששיחקתי בשביל המפקד, לא בשביל האנשים. בשביל האנשיים אם אתה משחק המפקד לא תמיד רואה.

התכוונתי שצריך להיות עצמך במשימות, וכל הדברים האחרים.
מבחינת מסעות וקושי פיזי אולי זה טוב לקרוא ממאמרים אחרים, לדעת איך להכין את עצמך, כי בסופו של דבר אם תכין את עצמך טוב תעזור לעצמך לא לפגוע בגוף שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר