לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2005, 22:21
  omerxx omerxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
גיבוש טייס האחרון... לא עברתי וזה ממש מעצבן אותי

קודם כל היה אחלה גיבוש! גיבוש 156 של טייס חוויה של פעם בחיים וביומיים האחרונים ממש נהניתי...
הייתי פלוגה ג' מחלקה 9 כיתה 95...

קיצר ממש הרגשתי טוב כל הגיבוש והייתי עם הרגשה חיובית בקשר לתוצאות, אחרי מחשבה ארוכה באמת שמתי לב שלא מספיק השתתפתי ועמדתי על שלי בדיונים ותרגילים ודי זרקתי זין כמו שאני עושה בדר"כ כשלא אכפת לי... אני מצטער מאוד על זה ומבין את זה רק אחרי
אני מעוניין לערער על התוצאות מצידי אני אשלח 50 עותקים גם למפקד ח"א לא אכפת לי.
אני ממש ממש רוצה לחזור על הגיבוש באוגוסט...

מה אתם אומרים? לא לשלול ישר, הרי נתנת אפשרות לחזור לשם אחרי שנה בסדיר, מה שאומר שהם יודעים שעלולות ליפול טעויות בהחלטות בגיבושים אז אם אני ממש אתן הסבר מפורט (באמת לא הרגשתי טוב והייתי חולה בשבועיים לפני, ועוד ארועים שאני לא אפרט) יש מצב לתשובה חיובית?
תכלס אני מבקש לעשות גיבוש עוד פעם לא מבקש להיכנס לקורס חופשי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2005, 13:14
צלמית המשתמש של Kirchhoff
  Kirchhoff Kirchhoff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tejas שמתחילה ב "ווא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tejas
תשמע אחי אני משתתף בצערך אני מתאר לעצמי שזה יכול להיות מש מאכזב מבחינה מנטלית...
אחי אם אתה שואל אותי אל תוותר להם תמציא את כל הסיבות שבעולם שמגיע לך להשתתף בגיבוש הבא באוגוסט.. אבל זה רק אתה בטוח שתעבור אותו!
ואהה יש לי גם שאלה. אחרי שאמרו לך שלא עברת דיברו איתך וכל זה.. מציעים לך להבחן ליחידות אחרות קרביות בחיל האוויר? או שאין דבר כזה? (אני מתכוון שלדג 669 וכדומה)..

בהתחלה המפקדים מקראים ברצף כל שם ואחריו "עבר"/"לא עבר".
לאחר מכן כל מי שלא עבר הולך לשיחה פרטית עם המפקד.

בשיחה,שכל אחד שומע אותו דבר, הוא אומר כמה שזה שסיימתם ושאתם פה זה כבר מראה על הנתונים והיכולות שלכם וכו'.. אין שום הצעה ל669 ושלד"ג כי זה מגיעים רק דרך גיבוש מטכ"ל.
אבל, אם סימנת במנילה דובדבן/צנחנים וסיימת את הגיבוש, בשיחה עם המפקד הוא יביא לך זימון לראיון (כי מאחר וסיימת את הגיבוש אתה לא זקוז לגיבוש צנחנים/דובדבן).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SKYHAWK102
תגיד, כמה סיימתם ועברתם? איך הייתה שבירת הדיסטנס עם הסמל והמ"כ?

סיימנו בערך כ-560.. ועברו כ-250-300 משהו בערך.. קשה להעריך כמה בדיוק עברו כי יש כיתות שהרבה מתוכן עברו ויש להיפך.. אבל המספר הוא בערך כמו שאמרתי..

*עריכה*
שכחתי לספר על שבירת הדיסטנס..
בעיקרון אני מאמין שאצל כל מפקד זה אחרת.. אבל הוא סיפר על עצמו, מאיפה הוא, שם,בן כמה, מה הוא לומד במסגרת הקורס טיס, איך הוא הגיע לקורס וכו'.. אחרי זה הוא נותן לאחרים לשאול שאלות כרצונם

נערך לאחרונה ע"י Kirchhoff בתאריך 24-04-2005 בשעה 13:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר