לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2005, 20:23
  the_highlander the_highlander אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.04
משהו קטן על ראיונות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "קבלה לאגוז דרך ראיון בלבד"

אם תסיים את הגיבושון ל669 תקבל ראיון לאגוז אם לא תעבור את הראיון הזה יהיה לך ראיון לצנחנים/דובדבן הכוונה היא שבגיבוש שתעשה אחרי שתעבור את הראיון תהיה כאילו מאותר לדובדבן אבל זה ממש בולשיט..

עכשיו תרשה לי להסביר לך קצת על ראיונות בתור מישהו שהיה בשני הראיונות האלה
דבר ראשון אם יש לך קבא גבוהה אז הסיכויים שלך לעבור הם כבר יותר קטנים וזה בגלל שכל יחידה יש משהו שקוראים לו מכסות זתומרת אי אפשר לקבל יותר מידי אנשים אם נתונים גבוהים ושולחים אותם להשבחת גדודים.
בכלל תשאל כל אחד שעשה את הראיון לצנחנים לפני שנה וקצת וחוץ משני אנשים אף אחד לא עבר אחר כך ביררתי ונודע לי שפשוט בגיבוש הם מילאו את כל המכסות שלהם ,סתם ביזבוז יום מהחיים שלי
עצה שלי לכל האנשים שהצליחו לסיים את הגיבושים הכי קשים בצבא ויש להם ראיונות אחר כך אל תבנו כל כך על הראיונות המצוקמים האלה כל כך ואל תחשבו שלא עברתם אותם באשמתכם יש יותר מידי דברים אחרים תלויים בזה שבכלל לא קשורים אליכם..
אני אז לקחתי את זה קשה לא האמנתי שאחרי כל הגיבושים אני בסוף הולך להיות בגדוד(לא שיש משהו רע בזה!) פשוט לא היה מי שיסביר לי אז שזה לא קשור בכלל אליי או ליכולות שלי..
בכל מקרה אני וכל החברים שלי מהגיבושים שמצב היה זהה לשלי הלכנו לגדודים ועשינו את הגיבוש ליחטיות ועכשיו מרביתם היחסרים ותאמין לי שכולם מבסוטים.
אז אני פונה לכל מי שהיה שאותה סיטואציה כמוני חברה אל תהיו שבוזים לא עשיתם את הגיבושים האלה לחינם והכל לטובה באמת!
קיצר אחי שיהיה בהצלחה בגיבוש ובראיונות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר