לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2005, 15:34
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
תראו מה זה פורום לדוגמא.... ממש....

בטח חלקכם שאלתם את עצמכם איפה שי..(u367)...
אם הייתם מעיינים קצת הייתם מוצאים את זה

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=48194

עקבתי קצת אחרי זה אולי כדאי גם לכם... איך עשו חסימה גלובלית למשתמש ותיק שתרם הרבה מאוד לפורום...
מילא היו חוסמים אותו מהפורום "20 פלוס"... אבל לא... יחסמו אותו מכל הפורומים..
כל מי שפה בפורום כבר הרבה זמן יוכל להגיד ששי תרם ועזר והשפך אור על הרבה דברים שלא היו מובנים או שהיו צריכים הסבר יותר מעמיק...
אני יודע שאין הרבה מה לעשות בקשר לזה כי זה לא ממש ענייני או ענייננו... אבל אני חושב שזה חשוב שתדעו מה הולך פה...אתם יכולים לומר "זה לא עניינך" או שאתם מסכימים איתי או "אל תתערב"... אבל אחרי הכל.. זה מעצבן!\=

תגידו לי זה בסדר מה שהולך פה???

ועידו או שאר המנהלים.... אני יודע שזה ממש לא המקום לפתוח את זה... אבל אני לא רוצה לכתוב ב20 פלוס כי זה לא המקום שלי... ואני גם לא רוצה שיחסמו אותי על זה שם... אז אם אתם רוצים אתם מוזמנים לחסום את האשכול.. אבל אני חושב שצריך לתת הסבר לאן שי נעלם פתאום.. סליחה ותודה מראש..

נערך לאחרונה ע"י Papa_Sutul בתאריך 22-04-2005 בשעה 15:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2005, 16:41
  r27n r27n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
לקרוא ולא להאמין.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "תראו מה זה פורום לדוגמא.... ממש...."

תשמעו ח'ברה אין לי זמן לכתוב פה הרבה כי עוד מעט שבת אבל חשוב לי להבהיר עמדה:
הפורום הזה עמד אך ורק בזכותו ובעזרתו של שי ואין פה וויכוח בכלל בעניין
אני לא יודע מי האידיוט שהחליט לחסום {?} אותו אבל זה הפסד רק שלנו הגולשים כי בסך הכל מאז שהוא נעלם נכתבים פה שטויות שלאף אחד אין כוח להגיב עליהם.
בקשר אליך עידו---אני לא מבין באיזה צד אתה בעניין אבל הייתי מצפה ממך לקצת יותר, בתור מנהל הפורום אני מאמין שיש הרבה דברים שאתה יכולה לעשות כדי להחזיר את שי {אם הוא בכלל ירצה לחזור עכשיו}.
ובכלל מה הקטע שהולך פה של צנזורה וסתימת פיות של אנשים שאומרים דברים שלא נראים לך???????

ישן 22-04-2005, 18:03
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
הדיון לא מתאים פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "תראו מה זה פורום לדוגמא.... ממש...."

האם זו אבידה לפורום זה? למרות שהיו לו מידי פעם חיכוכים עם גולשים אחרים הוא בהחלט תרם רבות לפורום מתגייסים. כל זה לא קשור לנושא החסימה.
שי נחסם זמנית רק בפורום 20+ לאחר שאיים על שני מנהלים, לאחר המשך איומים פרטיים הוא נחסם גלובאלית. חזרתו או אי-חזרתו תלוייה במנהל החוסם ובהתנהגותו וגישתו של שי עצמו, בכל מקרה זה לא יפתר בפורום מתגייסים.

r27n
אני לא יודע לאיזה מקרים של "סתימת פיות "אתה מתכוון אך לפורום יש חוקים, תגובות שלא עומדות בהם ננעלות או נמחקות. אם יש לך בעיה מסויימת אתה יכול להתלונן בפרטי.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 22-04-2005 בשעה 18:07.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר