לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2011, 12:32
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הרצח שהיה אמור לקבל כותרות יותר ראשיות מאשר רצח רבין

נרצח איש שהיה "ישר כמו סרגל" ולא אהבו את זה....

בעידן שכולם כביכול מדברים על שחיתות, הרצח הזה כלל לא נכנס לכותרות עד שלא עשו שביתה כללית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4014571,00.html
ציטוט:

הרצח: "עשה סדר בחברה קדישא, לא אהבו זאת"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=532815

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4014843,00.html
פורום חברות קדישא בישראל הכריז על שביתת מחאה ארצית מחר, מהבוקר ועד הצהריים, בשל הירצחו של בעל חברה קדישא בחיפה, בני הסה, אמש.

וגם זה לא קיבל כותרות:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...%A8%D7%99%D7%AA
האשמה חמורה במיוחד מפנה זליכה לשר בנימין בן אליעזר, שאמר לזליכה, בעקבות האשמותיו נגד אולמרט: "אם תעז להפליל את ראש הממשלה, אתה עלול לגמור עם עשרה כדורים בגב. אני מזהיר אותך. שלא תעז להפליל את ראש הממשלה" (עמ' 300).

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/782/992.html
"כל שבוע", אמר פואד, "הוא היה בא אליי ומספר לי שכולם מושחתים, כולם גנבים, את כולם צריך להכניס לבית סוהר. בסוף אמרתי לו, ירון, אם זה מה שאתה חושב, אתה צריך להתפטר ולהילחם בממשלה מבחוץ. ככה אתה לא יכול להמשיך. בכל משרדי הממשלה שונאים אותך. באוצר לא מדברים איתך. הפכת לשטינקר של המדינה. בסוף מישהו יקום ויתקע לך כדור בראש".

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/782/992.html
"אני חושב שהוא אמר את זה בין היתר כדי להגחיך את האיום. מה, אח של אמא שלך יאיים עליך? זה כמו בסרטים של המאפיה, ששולחים חבר כדי לאיים. יום אחד הוא התקשר אליי ואמר שהוא חייב לדבר איתי דחוף. ביטלתי פגישה וקפצתי למשרד שלו. הוא ישר התחיל לדבר שיש שמועות על זה שיש חקירה של מבקר המדינה בנושא מכרז גדול - הוא לא אמר בנק לאומי - נגד אולמרט, שאני המתלונן".

"מכיוון שהתבקשתי לא לדבר על החקירה על ידי מבקר המדינה, אמרתי שאינני יודע במה מדובר. ואז הוא אמר בצורה מאוד אבהית וידידותית, אבל כמו חיבוק דוב, שהם מעלימים אנשים, שאני לא יודע עם מי אני מסתבך, אהוד אולמרט זה לא סתם עבריין אלא אדם מסוכן. והוא חזר על זה עוד פעם ועוד פעם".

איך הגבת?

"חשבתי שהוא נפל מהירח".

מה אמרת לו?

"הייתי מופתע. בקושי הגבתי. ואז הוא אומר, תשמע, אתה הורס לעצמך את הקריירה, חבל, אתה יכול להתקדם מאוד. דרך אגב, אני צריך למנות עכשיו יושב ראש חדש לחברת החשמל. זה נראה לך תפקיד מעניין? בחיי, בהתחלה אפילו לא הבנתי אם הוא מציע לי את התפקיד. רק כשהוא חזר על זה שלוש?ארבע פעמים אמרתי לו, אותי זה לא מעניין. הדבר הראשון שעשיתי כשיצאתי זה להתקשר לבורובסקי".

ניצב בדימוס יעקב בורובסקי היה האחראי מטעם מבקר המדינה על חקירות השחיתות, עד שנאלץ לעזוב גם הוא את תפקידו.

מה בורובסקי אמר?

"הוא חטף הלם".

הוא לא אמר לך להקליט את השיחות האלה?

"כן, הוא אמר לי לתעד".

ויש לך הקלטות של פואד?

"לא. אמרתי לו שאני לא אעשה את זה. בעיניי להקליט שר זה דבר פסול".

אבל להקליט שר שלטענתך מאיים במאפיה?

"עוד לא החלטתי מה מלוא המשמעות של השיחה הזו. נוכחתי סופית במלוא המשמעות רק אחרי השיחה השנייה".

מה היה בשיחה השנייה?

"ביום שבו התפוצצה פרשת בל"ל בתקשורת, אבל עדיין לא התפרסם שאני זה המתלונן, פואד התקשר אליי הביתה. זה היה יום שישי, בערך בחמש. הוא חזר על אותם מסרים - אבל הפעם זה כבר ממש לא נשמע ידידותי - שהוא מזהיר אותי".

ממש במילים האלה?

"כן, שהוא מזהיר אותי, זה מאוד מסוכן, מעלימים אנשים, זה מאפיה, אני לא מבין במה אני מסתבך, אני צריך לקחת את הדברים שלו ברצינות, זה האופי של השיחה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-01-2011 בשעה 12:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2011, 07:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כל עבודה היא מכובדת, גם של קברן שקובר אנשים מתים ולא אנשים חיים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "רבין."

הנה סיפור עסיסי:

היו היה רב בבית הכנסת של עיירה קטנה. הוא לא היה אהוב כל כך על מתפללי בית הכנסת, אבל הרב שם פס על כולם.

הראשון שפרש היה הגבאי של הבית כנסת, נמאס לו מהתנהגותו השחצנית של הרב. הרב לא התרגש ואמר: אני יכול למלא גם מקום של גבאי, היה לי פעם ניסיון בזה.

אחריו פרש החזן שהיה לו קול נעים ביותר. הרב לא התרגש גם מזה: גם אני יודע להיות חזן, גם הקול שלי ערב ונעים, ומי שלא מרוצה - שיסתובב לי כמו פרופלר.

הכוהן היחיד שהיה בבית הכנסת, לא היה יכול לסבול, ועזב את העיירה ואת הבית כנסת. הרב נענה, נזכרתי שגם אני כוהן, יש לי סבא של סבתא שהיה כוהן.

הקברן של הבית קברות, גם הוא החליט לפרוש לגמלאות. הספיק לו כבר. הרב נענה גם אני יכול להיות קברן.

אחד מהמתפללים נענה: כבוד הרב איך אתה יכול להיות קברן, הרי אתה טוען שאתה כוהן, ואיך כוהן יכול להתעסק עם מתים?

הרב לא התרגש וענה: מה אתם חושבים? שאני יקבור אותכם אחרי שתמותו? אני אקבור אותכם חיים!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-01-2011 בשעה 07:15.
ישן 17-01-2011, 17:34
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
צריכה להתנהל פה חקירה אינטנסיבית.. ולבדוק דברים לעומקם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הרצח שהיה אמור לקבל כותרות יותר ראשיות מאשר רצח רבין"

אנחנו צריכים להבין שנפל דבר במדינת ישראל. אינני רוצה לפזר האשמות/לקפוץ למסקנות ולפגוע חלילה באף אדם..

אבל הסירחון שעולה מן המקרה הוא כבד ביותר ומעלה חששות רציניים לגבי התנהלותם של גורמים כאלו ואחרים.. (אני יכול לשער לעצמי שזה לא אזרח מן השורה שאינו מרוצה משירותי החברה יעשה דבר כזה)

אסור לתת לפרשת אהוד ברק ושות' להאפיל על הנושא, הוא צריך להיות על סדר היום באותו לבל של נושא אהוד ברק (אם לא יותר)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר