לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 19:16
  omeris omeris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
לקורס הזה אין בעיה להתקבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lamborghini שמתחילה ב "יש לי שאלה על קורסם קדם צבאים ולא קדם צבאים"

כי יש הרבה מאוד קורסים כאלה (עכשיו רצים 2 או 3 במקביל).
זה בין הקורסים הפחות נחשבים בבסמ"ח - בית הספר למקצועות המחשב של חיל התקשוב
אבל ביחס להרבה קורסים אחרים הוא מצוין. הקורס עצמו מתקיים בשלישות הראשית ברמת גן, עם משמעת מינימלית ביותר, באווירה מצוינת.
לאחר מכן השיבוץ הוא בכל יחידה כמעט בצה"ל - בכל מקום בו יש מחשבים צריך מי שיתחזק אותם, יתקין דברים חדשים, יעדכן את הישנים, יפתח וינעל משתמשים וכן הלאה.
הרבה מהתפקיד זה איפוס ססמאות לאנשים ששוגים בהכנסת הסיסמא מעל 3 פעמים..המשתמש שלהם ננעל ואתה בתור הAdmin צריך לפתוח להם אותו מחדש..
לקורס הזה מגיעים הרבה מהאנשים שהתמיינו לאשכול מקצועות המחשב ולא התקבלו לתכנות/נתמ"ם/לומדה
כמו כן גם בנים עם פרופיל עורפי ובנות שמגיעים לגיוס כלל צה"לי.
בקורסים שרצים עכשיו יש גם לא מעט אנשים שהיו בקרבי וירד להם הפרופיל.
בכל אופן, אם מעניין אותך עיסוק ברשתות קורס עדיף הוא נתמ"ם (דורש מיון מוקדם וחתימה של שנה קבע). אבל אם סתם בא לך שירות מול מחשב זה קורס סבבה.
אם אתה יותר בראש של תכנות אז כמובן יש קד"צ תכנות (חצי שנה קד"צ עם חתימה של שנתיים וחצי. סבבה של קורס, אני בו עכשיו וממש נהנה) וקורס כותבי לומדה שעוד לא יצא לי להכיר (כי הקרוב שנפתח הוא רק במאי) אבל שמעתי עליו רק דברים טובים.
קורס נוסף שעוסק במחשבים הוא הדרכה והטמעה, שבמסגרת התפקיד עוברים ביחידות השונות ומדריכים על שימוש בתוכנות חדשות שיוצאות ונותנים תמיכה לשימוש בהם (במרכז טלפונים ובשטח)

לקורסים של חיל תקשוב (כל מה שפירטתי עד עכשיו) ניתן לפנות בטלפון *3808 מכל טלפון לאיתור תקשוב, ושם ניתן לבקש פרטים על קורסים, ולבקש שישלחו לך זימון למבחנים. יותר יעיל מלשכ"ג..

פרויקט שווה ביותר של מודיעין שעוסק במחשבים אף הוא זה פרויקט גאמא, אבל אליו צריך המון ידע קודם וצריך להיות מאותר חמ"ן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר