לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2005, 17:07
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי kobitomi16 שמתחילה ב "אתה רוצה לבנות ברמה...? במילה אחת..."

צר לי לאכזב, אולם בפלאש לא בונים אתרים.
פלאש הינו כלי מדהים ליצירת אנימציות, אפקטים ותוספים משלימים לאתר, אולם הוא בפירוש אינו! כלי לבניית אתרים.
בד"כ אתרים הבנויים לחלוטין בפלאש הינם אתרים שמיועדים להעביר מסר עיצובי (ולא אינפורמציה) ולכן ניתן לימצוא את הגישה הזו בעיקר באתרים של מעצבים/חברות לבניית אתרים, אשר המטרה שלהן היא להעביר לגולש מסר של איכות. אשמח לראות אתר גדול שמכיל אינפורמציה (שגם מתעדכנת מידי פעם) הבנוי כולו בפלאש. אני לא אומר שהדבר בלתי אפשרי (ואני גם מכיר אתר או שניים הבנויים כך) אולם הגישה הזו (לטעמי) שגויה, כיוון שאתר כזה יהיה עמוס מאוד ויבריח את הגולש יותר מאשר יימשוך אותו.
בנוגע לשאלה המקורית - איך בונים אתרים? בתור התחלה לומדים html. לא בונים דרך front-page כיוון שזה לא נחשב לבנייה (ניתן להריץ חיפוש. היו כמה אשכולות שדנו בנושא הזה).
בכל אופן - לדעתי את ה front-page תניח בצד. אין שום סיבה להשתמש בו. תלמד html ולאחר מכן css. אם אתה מעוניין להוסיף js באתר שלך אז תלמד גם את זה, אולם אני בספק אם מה שתמצא בספר יעזור לך.
סתם כמה דוגמאות בנוגע לפרונט-פייג'... תסתכל על הדף הראשון בפורום. יש כמה אשכולות בנוגע לבעיות בטבלאות/מיקומים וכו' בפרונט-פייג'. אני בספק אם ניתן לפתור את הבעיות הללו דרך שם

בברכה, דקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2005, 22:20
  YARONALDINHO YARONALDINHO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי דקל שמתחילה ב "צר לי לאכזב, אולם בפלאש לא..."

לא ברור לי מה כל הנעילות האלה על "לא פרונטפייג'".....
פרונטפייג' זאת תוכנה מעולה, שעוזרת מאוד מאוד מאוד מאוד בבניית אתר.... ברור שלהשתמש בפרונטפייג' בלי לדעת מילה ב html לא ייתן לך תוצאות מספיק טובות... וככל שתשלב יותר JS PHP וכו' וכו' האתר יהיה יותר מקצועי אבל (חוץ משפות צד שרת) אני לא רואה סיבה לא לעבוד עם הhtml והכל דרך הפרונטפייג'... יותר ויזואלי יותר נח... יותר ברור.....

ועוד משהו... בקשר לאתרים בפלאש.... דקל "צר לי לאכזב גם אותך"... אין ספק בכלל שהאתרים היפים ביותר הם אתרים בפלאש... ולא יודע מה הידע שלך בפלאש... אבל אתר פלאשי יכול להיות דינאמי לחלוטין.... אני אישית משתמש גם ב html , גם בפרונטפייג'... גם בשפות אחרות....
וגם מעצב ומתכנת בפלאש....
ותאמין לי שמי שיודע פלאש מעולה יכול לעלות בכמה רמות מעל כל אתר אחת מבחינת כמה הגולש ייתרשם....
אתה מומזן לבקר באתר http://www.2advanced.com ולהתחיל להשוות עם אתרים אחרים.....
לא חושב שיש הרבה אתרים לא פלאשיים שעולים על זה ברמה ובעיצוב....
ואם תרצה לא בעייה להביא עוד המון אתרים כאלה.....

נ.ב.
מסכים איתך שלא תמצא אתר חדשות בפלאש.... כי בשביל דברים כאלה יש PHP ASP וכו'... אבל אני ממש לא חושב שאתר פלאש יבריח גולשים.... אלא ההיפך הוא הנכון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר