לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2005, 08:37
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
גונבים גונבים....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גלוגלוגלו שמתחילה ב "גניבות בגיבושים?"

בגיבושים תמיד יש גניבות ( פשוט אנשים חרא... ) וכמו שעידו אמר לא צריך להביא ציוד יקר לגיבושים...
אבל שתדע לך שהציוד שהכי גונבים בגיבושים זה ציוד שאתה מקבל בגיוש מהצבא, בכל גיבוש אני חושב מקבלים כובעים ומה לעשות אנשים לא אחראים נוטים לאבד את הכובעים שלהם והם יודעים שבסוף הגיבוש יבקשו מהם להחזיר את מה שקיבלו והם פשוט גונבים מאנשים אחרים ככה שלהם לא יהיה חסר כלום... זה מאוד נפוץ בגיבושים לצערי... כמו כן בגיבושים אתה מקבל ציוד נוסף פרט לכובעים והציוד נוטה להיהרס ולהקרע ואם אין לך איך לתקן אותו זו יכולה להיות ממש בעיה, ואנשים לפעמים "מחליפים" את הציוד שלהם בציוד של מישהו אחר.. ואם עשו לך את זה, זה יקלקל לך את כל המצב רוח לכל הגיבוש, ותתקע עם ציוד גרוע לכל הגיבוש.... אז תזהר מדברים כאלה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2005, 22:55
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
שוב לא אמרתי שזה בסדר אבל כאחד שהיה בגיבוש אני מבין מאיפה בא הלחץ הזה לגנוב ממישהו..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "/"

כי אתה מפחד שיאשימו אותך בהפקרת ציוד.. שוב אני לא עשיתי את זה כשלי אבד הציוד אז הלכתי ודיווחתי על זה למפקדים ולא עשו לי כלום כי זה מימייות ממלחמת העולם ה2 שבקושי יושבות בבית מימייה

וזה קל נורא להגיד שמי שאבד לו הציוד אין לא אחריות לא יודע אם יצא לך להיות משו כמו 7 שעות בים גועש עם חגורה שלא מתאימה למידות שלך זה קל להגיד שצריך לשמור על הציוד בפועל זה קצת יותר מסובך אבל אני בחיים לא אגנוב כי ככה חינכו אותי כמובן שעשיתי הכל כדי לשמור על הציוד שלי ואחרי המקרה עם המיימיה עשיתי 2 איבטוחים לחגורה (פעם שעברה עשיתי 1 וכנראה הוא נפרם במים).
גם מפקד הגדנ"ע שדיווחתי לו אישית על האבדה הבין אותי כי החגורות היו במצב שהן חצי קרועות עם אבזמים שבורים ואף אחד לא קוסם שהוא יכול לתקן חגורה כזאת לרמה שהיא תשרות קפיצות וחבטות ועוד בים ששם הקשרים נפרמים בקלות.

נערך לאחרונה ע"י שולה מוקשים בתאריך 12-04-2005 בשעה 23:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר