לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 10:56
  pushtak2k pushtak2k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
תשובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Leatherman שמתחילה ב "מה בעצם הם עושים ביום יום?..."

לגבי מה עושים ביום יום, זה משתנה. לסטינגר ורמית/מחבט יש שני סוגים של קווים: קו נ"מ וקו חי"ר.
בקו נ"מ בעקרון אין יותר מדי מה לעשות. בעיקר מתצפתים בעמדה, עוזרים בבט"ש ומתחזקים את המוצב. אם יש הקפצה (ויש הקפצות), מן הסתם קופצים.
קו חי"ר זה הרבה יותר מעניין. שמירות, סיורים, מארבים, פריצות לבתים, אלמנות קש (אם מישהו מכיר), ועוד מבצעים רגליים, רכובים וגם מוסקים (!). תכלס המבצעים הגדולים יותר נותנים לסטינגרסיטים.
בקיצור כיף גדול. ולא נחים לשנייה.

לגבי היציאות. זה משתנה בין קו לקו ותלוי בכמות האנשים שבסוללה ובכמות האנשים המינימלית לקו.
בעקרון היציאות בדרך כלל די טובות. או 10/3 או 16/5 או משהו כזה..

נערך לאחרונה ע"י pushtak2k בתאריך 07-04-2005 בשעה 11:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2005, 20:36
  pushtak2k pushtak2k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pushtak2k שמתחילה ב "סטינגר!"

הטירונות קשה? לחלק כן, לחלק לא. בכל מקרה, יש שוני בקושי בין המחזורים האורך של המסעות מתקצרים כל מחזור בגלל שברי מאמץ.
תרחיש 4 ושבוע קרב(תרחיש 5) הכי קשים. תכינו את עצמכם.
טיל הרבה יותר כבד ממאג ונגב. למרות ששניהם מאוד כבדים ומסורבלים. בכל מקרה ברגע שתירו באחד מהם תבינו שזה אחלה.
הקשר יושב מאחורה בהאמר ועוזר לטילנים להוציא את הטילים כשיש פריסת פתע א-ב-ל זה לא התפקיד שלו. התפקיד שלו הוא לדבר בקשר והוא הקשר של הצוות עם כל השאר.
בטירונות של סטינגר יותר קשה. יותר הולכים ברגל, יותר משמעת, מסעות יותר ארוכים. הרבה יותר כבוד.
סטינגר - אחלה אנשים, לפעמים משביז כי תכלס אין פעילות נ"מ אלא בזמן מלחמה.
ההבדל בין הגדודים, ההבדל הוא באנשים תכלס ובמי שאיתך. ככה זה בכל דבר בצהל. אתה יכול להיות במקום הכי מסריח עם האנשים הכי אחלה בעולם ויהיה לך כיף. וגם הפוך.
אה, וכרגע אני בקו בדרום הר חברון. קו חי"ר, לא נ"מ. ומאוד מעניין שם יש הרבה פעילות.
לדוגמא, לא יודע אם שמעתם, אבל לפני משהו כמו חודש היה פיגוע ירי על סיור שלנו ו3 אנשים מהסוללה שלי נפצעו. אחד נפצע קשה.
מסע מסכם שהיה לי בטירונות היה 22 ק"מ עם טילים.
אגב, לא טוחנים כמו מניאקים. להפך. עוד חודש הולך להיות לי נופש, רגילה, וחמשושים קבועים במשך חודשיים.

מקווה שעזרתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר