לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2004, 09:29
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Snipeh שמתחילה ב "תבקש כאשר אתה מתגייס בין אם..."

אם תרצה ממש פלח"הן בגיבוש יחט"יות אז תדע שמה שאתה צריך לעשות הוא בגדול פשוט לסיים את הגיבוש. בצנחנים לדוגמא רוב מסיימי הגיבוש עוברים ליחטיו"ות והסיכוי להגיע לפלחה"ן הוא גבוה כיוון שאת הטובים ביותר לוקחים הסיירת ומגלן שלהם עדיפות ראשונה בבחירת האנשים ובסבבים הבאים תורם של פלחה"ן או עורב שכיום מגייסות יותר אנשים מפלס"ר לדוגמא כך שמספיק שתסיים גיבוש וגם אם לא דורגת בטופ של המדורגים בגיבוש יש לך סיכוי להגיע לפלחה"ן.אגב רק שתדע שהפלח"הן (אולי למעט של גבעתי) לא עוסקים כמעט בחבלה או שהם עושים חבלה בסיסית כמו שיש בכל יחידה בצה"ל(גם לגדודים יש מחלקות חבלה). הצלחה בגיבוש יחטי"ות היא למעשה מעבר לפלס"ר או למגלן\אגוז(תלוי בחטיבה) כי הם לוקחים את הטובים בגיבוש משמע המצליחים והעוברים באמת בהצלחה את הגיבוש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 17:01
  the_highlander the_highlander אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.04
כבר אזרח
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "אם תרצה ממש פלח"הן בגיבוש..."

אם אתה לא מבין במשהו אין טעם לכתוב אותו
אי אפשר להשות לרמה של החבלה שיש לגדודים לבין רמת החבלה של הפלח"נים
ונכון שרמת הפעילות ירדה אבל אני יכול להבטיח לך שכל הפלחנ"ים עדיין עוסקים בחבלה בפעילות השוטפת ומזאת ההנפצה הזאת למעט גבעתי?!?

ובעקרון reshos123 צודק Red-devil אתה באמת לא צריך להעלב בשמם של המוהנדסים אף אחד לא זילזל בהם פשוט ממש אין מה להשוות בינהם ..

מי שדיבר על הכלים היעודיים הוא צדק לגבי הפומה זה באמת כלי ייעודי של חיל ההנדסה אבל לגבי הD9
זה כבר לא נכון כי טכנית על יחידה משתמשת בו בעזרת המפעילים שלו שהם בצמ"ה הם קשורים להנדסה ועושים את הטירונות שם אבל הם לא קשורים לגדודים שלהם ורק הם יכולים להשתמש בו..
לגבי הגיבוש אני באמת לא רוצה להכנס לקטע של את הכי טובים לוקים לפלס"ר כי בנחל לפחות זה ממש לא עובד ככה לא יודע מה להגיד בצנחנים ובטח שלא בגולני (ששם זה כבר בזיוני)

הפלס של הפלח"נים הוא 07 בנוסף לרובאי 07 אין לי מושג מה הפלס של הנדסה

בכל מקרה אם מישהו רוצה לדעת עוד שישאל אותי..

ישן 18-06-2005, 11:57
  the_highlander the_highlander אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.04
תקשיב לי טוב
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "אל תבלבל ת'שכל! יש סדר..."

ברור שיש לפלס"ר זכות בחירה ראשונה אבל זה לחמש אנשים הראשונים ועל כל השאר עושים סחר מכר אני בטוח שחלק שמעו על זה אני מסביר לך איך זה עובד בנח"ל פשוט אצלנו יש חלוקה שווה פחות או יותר בין ביחידות ואם למשל העורב רוצים מישהו שהיה תותח בגיבוש הם יקבלו אותו אבל בתמורה ל5 בחורים שגם היו טובים בגיבוש בגלל זה קוראים לזה סחר מכר...

שוב ברור שלפלס"ר יש זכות ראשונים אבל בשורה התחתונה זה לא עובד כמו שאתה אומר לא כל הטובים הולכים לפלס"ר ככה זה בגולני ובגלל זה הפערים שיש שם..

ואני מכיר מישהו שסימן את הפלס"ר אחרון ובסוף קיבל פלס"ר

כבר אזרח תקשיב אולי אצלך הדברים היו שונים אבל אין לך מושג כמה הצבא משתנה בימים אלה וקמה הוא ימשיך להשתנות בזמן הקרוב אל תחשוב שכל הדברים שקרו לך קורים עכשיו ותקבע אותם בעובדות

ד"א איפה שירתת?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר