לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2005, 19:21
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
אני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qolo שמתחילה ב "דיסקמן בצבא"

לא חושב שזה מעוגן בפקודות מטכ"ל אלא ביחס פנימי של כל בסיס והוראות של אגף משטר ומשמעת.
חייל שמסתובב עם אזניות מסכן את עצמו בפני מעבר רכבים,בשטחי עבודה וכו' וכמובן עלול שלא לשמוע אזהרות, הקפצות וכו' כמו כן זה גם לא נראה חיילי במיוחד. אין כמובן בעיה בחדר/אוהל בזמן מנוחה או במשרד אם אין התנגדות מפקד. לגבי יציאות מתחום מחנה,בדרך הביתה: כשהייתי חייל, היו מספר חיילים שקיבלו דו"ח ממשטרה צבאית בזמן הליכה רגלית עם אזניות, אני לא יודע מה הסעיף הספציפי.
עונש? פנים-בסיסי זה יכול להיות סירוב פקודה/אי-מלוי הוראה אם כבר הזהירו אותך שאסור, לגבי מ"צ אני לא יודע מה הסעיף.
בנהלי השיפוט הישנים זה היה יכול להיות כל דבר עד 28 ימי כלא, היום עם נהלי השיפוט החדשים אני משער שהמקסימום על דו"ח ירד בהרבה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 05-04-2005 בשעה 20:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2005, 20:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לא יודעת לגבי חוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qolo שמתחילה ב "דיסקמן בצבא"

אבל בטירונות אסרו עלינו להסתובב עם אוזניות דיסקמן/ווקמן מכיוון ש"אם המפקד יקרא לנו - שנשמע"
ואני - שמכורה למוזיקה, אמנם לא הסתובבתי במהלך היום עם דיסקמן אבל בלילה הייתי נרדמת איתו .
קרתה לי פעם פאדיחה נוראית בקורס כשהייתי צריכה לעלות לשמירה בחצות, נרדמתי בשמונה כי לא הרגשתי טוב וביקשתי מחברתי לשמירה שתעיר אותי כדי שנלך ביחד לעליית משמר, המוזיקה לא כבתה, לא שמעתי את השעון המעורר בפלאפון והסתומה הזו לא העירה אותי כי הראש שלי היה מכוסה בשמיכה אז היא חשבה שאני יצאתי כבר לעליית משמר .
לבסוף התעוררתי כ- 5 דקות באיחור ואיחרתי לעליית משמר ב- 10 דקות אז קיבלנו תדריך אישי מהמ. תורן החתייייך !
לא עשו לי כלום למזלי כי גם ככה השמירות האלו היו בגדר טובה לאבטחת הבה"ד, אז זה לא משנה

בקיצור - לא מומלץ, בבסיס קבוע יכולים לשפוט אותך על זה בלי בעיה אז אל תקח סיכונים .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר