לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2009, 06:28
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "הבנאליות של הרוע"

אני מבין לאן אתה מנסה ללכת עם זה אבל אני לא מסכים עם הגישה..
אתה רוצה להראות שגם הרוע הוא בנאלי ועובד סה"כ בעבודה משרדית כמו הפקיד עם טלפון מצד אחד ערימה של ניירות מהצד השני... העבודה הכי בנאלית אפילו תמונה על הקיר אין לו...
אז בנאלי עובר פה חלקית...
עם הקטע של הרוע נכנסת לתסבוכת... מה זה רוע..? הגדרה של רוע..?
לדעתי נאציזם זה לאו דווקא רוע... זו אמונה רשעית נכון... זו חשיבה מטומטמת והרגשת עליונות שגויה ביותר...
אבל אני לא מצליח (ואוליי זה רק אני) לשים את האצבע על בנאדם עם חשיבה מסויימת ולהגיד זו התגלמות הרוע ואם אני צריך דוגמא או תמונה לשים ליד ההגדרה במילון של מה זה רוע (ואגב זה משפט דיי מטומטם כי במילון אין תמונות ליד הערכים המפורשים...) אז זה יהיה זה...
הנאצים היו מטומטמים בדיוק כמו שהמחבלים המתאבדים של היום הם מטומטמים.. שטופי מוח אבל לא חושב שאפשר לשים תג של רוע על הקבוצות האלה. רשעות על מה שהם עשו טמטום על שחשבו את מה שחשבו ועוד המון הגדרות אחרות....

זו הרגשה שקצת קשה להסביר ואני לא יודע אם כולם יחשבו כמוני אבל נראה את התגובות הבאות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2009, 14:09
צלמית המשתמש של queen
  queen queen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.04

שלום ותודה על התגובות

המוסג "בנאליות של הרוע" הוא לא המצאה שלי אלא של חנה ארנדט שהיתה פילוסופית
מה שקורה הוא בעצם זה שמרבית הפושעים של השואה היו בעבר אנשים רגילים וחלק מהם עבדו
כפקידים שחתמו וסידרו כל מני מסמכים שנועדו לזרז חיסול אוכלוסיות שלמות
מי שמתעניין אני מציע לראות את הסרט 2001)Conspiracy)
אני ניסיתי ליצור כאן פקיד חסר פנים-חסר נשמה שיושב בחדר קטן מרגיש בטוח במה שהוא עושה
בהעבירה שהיא די משעממת . בעזרת כמה מסמכים וטלפונים הוא כמו אייכמן, שהיה גם פקיד ולא חייל מחסל ורוצח עמים שלמים
בקשר לזה שנאצים היו מטומתמים הז הם לא
בהנהגה היו פוליטיקאים מוכשרים ביותר על תשכחו שחצי מהארופה נכבשה בלי מלחמה בכלל אלא בכל מיני הסכמים
חלק מאותם נאצים פשוט עשו את העבודה שלהם ולא רצו לחשוב על מה קורה במחנות הריכוז כי זה לא עניין אותם
ואחרים היו חיילים - רוצחים וגנרלים די מבריקים שתכננו את המהלכים הצבאים

זה התמונות שהשתמשתי בהן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י queen בתאריך 20-03-2009 בשעה 14:13.
ישן 21-03-2009, 15:33
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08

תגובה קצרה ואני ארחיב אח"כ...
מטומטמים התכוונתי בדרך החשיבה שהם גזע עליון ושכל השאר מתחתם וצריך להאוג אותם...

אין ספק בכלל שהתנועה הנאצית ששלטה בגרמניה ואח"כ ברוב אירופה הייתה מן תנועות ההנהגה הגדולות והמושכות ביותר שהיו עד היום ואוליי גם עוד הרבה זמן...

היטלר עצמו היה מנהיג מהטובים ביותר שראתה ההסטוריה בתור פוליטיקאי וגם בתור משווק...
הוא, עם ראיית עולם צרה ומטופשת של עליונות גזעית (מכאן טמטום...) הצליח לסחוף כ"כ הרבה מדינות ואנשים אחריו וכולם עברו מן שטיפת מוח ויצאו הסכמה שהרג של השונה הוא מוצא לטוהר גזע..
תחשוב שמחר פתאום אני קם בתור מנהיג של קבוצה קטנה שמראש אני יכול לחזות את העתיד ולומר שהיא תתרחב ותסחף מיליונים... ואני מחליט בתור מנהיג הקבוצה הזו שכל מי שאוכל יוגורט בבוקר בין 7:00 ל9:30 הוא חוטא וכופר וצריך להפעיל את תוכנית האח הגדול (לא - לא הריאליטי...) ולרגל אחרי התושבים במדינה שלנו ולבדוק מי אוכל יוגורט בשעות הנ"ל ואת כל האנשים שנמצאו אוכלים יוגורט צריך לאסוף ולזרוק לכלא בגלל הסיבה שנאמרה כבר פעמיים או 3...
אני לא אומר להרוג רק לכלוא....

כן אני יודע שזו דוגמא מוקצנת וקצת מטופשת כשחושבים על זה אבל ככה אני מתייחס גם לגישה של הנאציזם.

מקווה שהבנת את הכוונה ואני אנסה עכשיו אחרי ההסבר שלך להסתכל שוב על העבודה ולתת תגובה נוספת לגבי שיפור ושימור בעבודה עצמה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר