לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2009, 14:46
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
טוב אז אני אהיה כנה.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "ביקורת"

קנצפט/רעיון מאחורי ה...
אני חושב הרעיון עצמו של הלוגו חיבור של פטיפון ואריה אם אני מבין נכון הוא קונצפט חמוד.
לקחת משהו מ2 עולמות ישנים ולחבר... אני לא סגור אם זה מתחבר לדיי ג'יי שהשם שלו גם ליאון
זה לאמר את אותו הדבר פעמיים
אז או שתוותר על הLion בשם או על האריה בתמונה לדעתי.
2. אני לא חושב שתקליטן משתמש בפטיפון שכזה יש לו מכשירים אחרים תשתמש במה שיש לתקליטנים לדוגמא : אריה עם אוזניות או המכשירים המיוחדים של התקליטנים או שאריה עם רמקול במקום ראש. אתה תחליט

ביצוע:
לצערי אני נאלץ לאמר שהביצוע הוא מאוד מאוד חלש ולא נכון
עשית שם טעויות שלא עושים בלוגו
1. הטעות הראשונה היא החיבור בין הסגנונות זה נראה כאילו את הפטיפון עשהמעצב אחד ואת האריה מעצב אחר כלשהו. החיבור לא עובד פשוט מאוד
2. האריה לא נראה כ"כ אריה עד שלא ראיתי DJ LION משהו חשבתי שזה סוג של דינזאור עם פטיפון.
3.בחירת צבעים ובכלל הפלטה היא לא שלא טובה אלא נוראית.. בעיני כל הגרדיאנט הזה (אני שונא גרדיאנט זה אפקט זול ומגעיל כנ"ל ברוול סטורדל למינהם). בכל מקרה יש שם צבעים לא ברורים תעשה קודם את הלוגו בשחור לבן תראה שזה עובד בגדול בקטן ואז תתחיל להוסיף צבעים..
אם אתה לא יודע איך נראה לוגו לך תקנה את הספר 1111 BRANDS ( ממליץ לכל מי שרוצה לעשות לוגו לעבור על הספר הזה ).
4.יש לך מסגרת בצבע כחול ואז עוד מסגרת והוספת גם הילה לבנה כדי להדגיש את התלת מימד אבל לא התגשת אותו במקום שכן היית צריך אולי זה על הפטיפון עצמו הרי הוא נוצץ לא?
5.הכנסת לשם פונט סריפי לא קשור כ"כ. זה מאוד עתיק (מיושן) להכניס ללוגואים שם מאויירים גם שם כזה ארוך אם זה לא ראשי תיבות (שזהגם כבר פסה) לוגו צריך לעבוד בעצמו לספר סיפור לא צריך את השם. ואם כבר אז תעשי LOGOTYPE כמו שצריך צעבוד על כל אות.

אוקיי..
זה הכל בינתיים אני יודע שנתתי לך קצת בראש אני מצטער לא רציתי לקטול בגלל זה שאלתי קודם...אבל יחסית לעבודות קודמות שלך זאת הכי פחות מוצלחת. אני מקווה שאתה מבין על מה אני מדבר ואני מאוד מקווה שתשפר את זה כי אתה יכול. (למשהו אחר לא הייתי נותן ביקורת מוחצת שכזו).

יום נעים QUEEN

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2009, 17:14
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
חחחח רעיון יפה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "לוגו-סמל"

אני מאוד אהבתי את הרעיון
לאון לדעתי לא הבנת... דיג'יי רטרו ליון האריה דיי ברור למה מופיע פה אבל לדעתי לא מודגש מספיק - ז"א האייקון עצמו לא מודגש הוא דיי נעלם ברקע שם הקווים שלו חלשים מידיי אוליי כדאי לחזק אותם...
הגרמופון בהקשר של דיג'יי ורטרו... משהו שלא הייתי מצפה ולכן הרעיון מקבל פה ציון גבוה... פטיפון או תקליטים עוד ברור למה רואים רוב הדיג'יים המפורסמים היום עובדים עם הציוד הזה אבל בעידן הדיגיטלי שלו אבל גרמופון זה משהו שלא ממש עולה לראש ולכן במבט ראשון ישר עלה לי חיוך וקיבלת על הרעיון אצלי 10 מתוך 10..!!

אבל...
הביצוע... לא מפריע לי ריבויי האלמנטים ולא מפריע לי הקטע של הORB והמסגרות שלו והגרדיאנט בתוכו... איתם אני עוד חי ויכול להגיד שבתור לוגו לאינטרנט למשל ולא לנייר מכתבים זה עובד יופי...
הבחירה של הצבעים שלך לא כ"כ רטרו כמו שמשדר הרעיון עצמו...
יש לך את האריה סיגנון ספינקס כזה (למרות שזה לא בדיוק ספינקס..) בפוזה כמו בבנייני אירופה מימי הביניים עם הפסלים המעוצבים והגרגויילים ויש לך את הגרמופון ובצבעים לא עשית כלום...
המסגרת מאפור לאפור כהה לא עושה לי כלום
הצבעים בפנים מצהוב לכתום חום - כן הבנתי שזה צבע של אריה אבל למה? אריה כבר הראית לי... תחשוב רטרו - שנות ה60 אז תן לי וורוד או סגול ירוק... - ילדי הפרחים...
שנות ה70 ילדי הפרחים עדיין שם אבל השתדרגו ורוב התעשייה הייתה צהובים וטורקיזים וכחולים
שנות ה80 צבעי הדיסקו - כמו ריצפת הריקודים המוארת שאתה יכול לראות בהמון סרטים מהתקופה יש לך ירוק בוהק כחול עמוק אדום לוהט וצהוב חם
שנות ה90 צבעי האדמה יותר שלטו חומים ואדומים וכתומים...
גם בפונט יש לי את אותה בעייה פונט ספרותי משהו האם זה בוק אנטיק או בוקמן אולד סטייל?
נסה פונט אחר... ממש לידם ברשימת הפונטים גם בקטגוריית הדפוס אבל רטרו לגמרי...
שמו: Bodoni MT Poster Compressed הוא מאוד רטרו אבל סולידי ואפשר למצוא אפילו משהו יותר משוגע לפי התקופה שאליה אתה מתחבר...

דבר אחרון - האיכות העלית קובץ באיכות מאוד מאוד לא טובה... כל הקווים המעוגלים של התמונה וגם הטקסט קיבלו זיגזגים בשוליים נהיה לו קריספ כזה כאילו הוא התפורר...
גם הגרדיאנט קיבל כתמים לא כיף להסתכל על זה מקרוב כי זה לא באיכות ומציק בעין...
נסה לשפר את האיכות ולהגדיל גם את הגודל הפיזי של התמונה במידה ואתה רוצה להראות לנו שיפורים...

אני אהיה חצוף וארגיש כמו מורה...
אצלי כרגע קיבלת:
רעיון 10/10
ביצוע 6/10
ובסה"כ 7.5 כי רעיון שלא עובר טוב הוא רעיון מבוזבז...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר