לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2005, 14:46
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
מבחנים לגדנ"ע חובלים-כל מה שרציתם לדעת

מגיעים ב8 בבוקר....מחכים על שכולם יבואו (שומדבר לא יתחיל שם עד 9-9:30 אז אל תילחצו). הרס"ן נכסנס עם עוד 2 מאבחנות פסיכוטכניות (פ333ות אחושילינג!). יש הרצאה...קצת רעל על קורס חובלים וכו'...מספר על המגמות בקורס חובלים...

משפטים השלמה
אחוריזה יש לכם 20 דקות להשלים 60 משפטים...זה ממש שטויות...כולם סיימו את זה הרבה לפני הזמן....

*המשפטים בסיגנון: אמא טובה היא______

שמחתי כש_____

הליצן____

עכשיו בקטע הזה הם בודקים אם אתם פסיכופטים עם תעודות....או ילדותיים מידי וכו'

למשל אל תיתנו השלמות בקטע של:

*אמא טובה היא אמא שאונסת ת'ילדים שלה ואחוריזה הורגת אותם כדי שלא יהיו ראיות.
*שמחתי כשקנו לי גלידה (כי זה נשמע ילדותי).
*הליצן המטורף עמד בפינת החדר והחזיק סכין נוטפת דם...

אתם מבינים?! תביאו אותו במשפטי חננות קלאסות כאלה: שמחתי כשההורים שלי הודעיו לי שניסע לחו"ל בחופשה.

שאלון אישי
אחוריזה, אתם צריכים למלא שאלון אישי. כדאי שתבואו עם פרטים מוכנים כמו: איפה ההורים שירתו, מה המס' תעודת זהות שלהם, איפה הם עובדים, כתובת של העבודה+מספר טלפון שם ואת כל השאר אתם יודעים כי זה יותר על עצמך כמו 3 תכונות רעות+טובות, מגמות שבהן אתה לומד, תחביבים, חוגים וכו'.....אהההה גם צריך לכתוב קורות חיים על 2 עמודים (60 שורות)...יענו מגיל גן עד עכשיו....הם רוצים לראות שאתה פעיל חברתית וכו', תכתבו גם קצת איך אתם קשורים לים (אולי זה יעזור).

שאלון פסיכוטכני
השאלון על המחשב מורכב מ4 שאלונים פסיכוטכנים:
*אנלוגיה צורנית: זה כל הצורות שמתהפכות.
*אנלוגיה מילולית...כלומר שמח:עצוב שחור:? אז ברור שהתשובה היא לבן בגלל שזה הפכים...
*אההמ מין סדרי מילים כאלה:
אאבב גגדד ההוו זזטט
ושואלים אותך מה יוצא דופן.אז ברור שזה זזטט בגלל שההפרש בין האותיות הקודמות הוא של אות אחת, ובמקרה של זזטט זה שתי אותיות.

אחרי המבחן הפיסכוטני נשארים על המחשבים

שאלון על ידע ימי
יש שאלון על ידע ימי, כמו סוגים של קשירות, חלקי הספינה וכו'. מי שבאמת רוצה להשקיע ולהצליח בזה יכול להיכנס לאתר של חיל הים ושם יש מדור שוקראים לו שפת הים...אנשים שנעזרו בזה אמרו לי שכל המונחים באו משם.

שאלון רעל על חייל הים
שואלים אותכם (עדיין במחשב)...עד כמה אתם רוצים חייל הים וכו'...תסמנו הכל 5 .

שאלון הספינה
הוא הולך ככה, יש מין ריבוע כזה....שמורכב מ 16 נקודות:

A-B-C-D

E-F-G-H

I-J-K-L

M-N-O-P

קיצר המרחק בין כל נקודה לנקודה זה 1......ואי-אפשר לנוע באלכסון...כלומר אם אתה רוצה להגיע מנקודה P לנקודה N אתה חייב לעבור דרך נקודה O וכו'....אז בהתחלה זה דיי קל שואלים למשל מה המרחק בין P לM וזה דיי ברור שזה 3....אחוריזה מוסיפים רוח...

אז נגיד מראים שהכיוון של הרוח הוא שמאלה...ואתה צריך לנוע מM לP...אז הרוח מקצרת לך את המרחק בחצי או משהו כזה....אז זה רק 1.5....ואם אתה זז לכיוון ההפוך (כלומר הרוח מולך) אז זה מאט אותך פי 2...כלומר המרחק הוא 6....

שאלון 300
ואז שאלון 300 הידוע לשמצה...שם בעצם אתם צריכים להראות עיקביות כי יש שאלות שונות שחוזרות על עצמן ואתם צריכים להראות שאתם לא משקרים ולא עונים על אתו דבר בשני אופנים.....זה יענו מין הגדים כאלה: "אני אוהב לשתות" כן או לא? ואחוריזה יש שאלה כזאת: אני שותה לעיתים...אז אם סימנתם תשובות שונות באחד מהן..זה מעיד על שקר או משהו בסיגנון.......בכל מקרה...תהיה כנים.

אז מה אמרנו:

*מבחן השלמת משפטים.
*שאלון אישיות.

במחשב:
*שאלון פסיכוטכני: אנלוגיות צורניות, אנלוגיות מילוליות, בעיות בחשבון וסדרי מילים כאלה.
*שאלון רעל על חיל-הים.
*שאלון על הסירה במים.
*שאלון 300.

צ'מעו...על המחשב זה משהו כמו שעתיים וחצי פלוס מינוס...אז תהיו בטוחים שלפני שאתם נכנסים אתם מרוקנים והכל (משתינה ומהכל בעצם)...תשתו ותאכלו לפני...כדי שתהיהו במיטבכם....כי אחרי שתצאו מהחדר שם (שאין לו חלונות ואין לו כלום) אתה תרגישו כאילו עבר חצי יום....זה באמת...אבל באמת מחרפן

אני יצאתי משם ב7...והייתי בין האחרונים...יש כאלה שיצאו משם ב3 בערך...כי יש שני סבבים של מחשבים (זה בעצם תלוי בכמות האנשים)...שמעתי על ימים שנתקעו המחשבים ועד שתיקנו אותם....האנשים יצאו משם ב10 בלילה...

בקשר לאחוזי ההצלחה....אני יודע שביום אחד עברו 11 מתוך 60, וביום שלי עברו בערך 30 מתוך 60. אז באמת הכל יחסי. בהצלחה!

מי שרוצה להצליח בחלק הפסיכוטכני אני ממצליץ על ספר של קידום שקוראים לו "הכנה לבחינות הצה"ליות" מסבירים שם הכל במפורט וממש טוב.

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 24-03-2005 בשעה 14:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2005, 22:11
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צה"ל שמתחילה ב "אז הכל פחות או יותר נכון חוץ..."

גבר...תגיד יכול להיות שהיית ב18/2 במבדקים לחובלים?! כי היה שם איזה מישהו שבא עם אבא שלו גם משהו עם הרבה פלאפלים מחיל-האוויר ובאתי אליו ככה: פרוטקציות האאאא?...

קיצר בקשר למה שאמרת...יכול להיות שאתה צודק...אבל סביר להניח שאני יותר צודק וגם בוא אני אסביר לך למה, דודה שלי פסיכיאטרית או פסיכולוגית או משהו בסיגנון והיא הייתה מאלה שבודקים את המבחנים של כל הקצינים (מסגן-אלוף ומעלה), משהו כשהם צריכים לעבור איזה קורס בשביל להגיע לדרגה הבאה או משהו כזה. יענו קורס קצינים בכירים או משהו כזה? קיצר היא זאת ששאמרה לי בדיוק את מה שכתבתי. אז עם כל הכבוד לאבא, סביר להניח שזאת דודה שלי שבדקה את המבחנים של אבא שלך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר