לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2005, 20:39
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
ילדון חביב ונחמד ..שוב אני אומר שמה שאתה טוען אינו רלוונטי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sss1987 שמתחילה ב "בפעם האחרונה שבדקתי ישראל היתה מדינה דמוקרטית"

ישראל לאזרחיה היא אכן מדינה דמוקרטית ...
צה"ל לחייליו אינו דמוקרטי .. הנהלים והפקודות נכתבים ע"י מערכות צה"ל ואינם נתונים לשיקול דעתך או דעתם של אחרים ..
בנושא זה השקפתך או דעתך בעניין אינה מעניינת את מדריכי או מפקדי הגיבושים באשר יהיו ..
ישנו סף שחובה על כול מלש"ב לעבור ..
אם הנ"ל היה פורש מסיבות בריאותיות או ת"ש אז אכן בקשתו לקבל זימון או גיבוש אחר אתה נשקלת לחיוב שוב ..
היה והצהיר כי הוא מוותר בגלל שהוא רוצה להגיע ליחידה אחרת שהיא על סף קבלה דומה ליחידה שממנה פרש ..זהו ויתור עצמי לכול דבר ועניין
באשר לפירושך למושג "ויתור עצמי " ..אני אומר לך שאתה טועה .. ויתור עצמי מוגדר כפרישה מרצון של המלש"ב מסיבות שאינם כפו עליו פרישה ..כגון בריאות או ת"ש !
וכאן אני סוגר את העניין בשאיפה שתבין ..!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2005, 18:43
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אתה מדבר עברית פשוטה.. ולדעתי שמת רגל לעצמך בעניין
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי apolo269 שמתחילה ב "גיבוש חובלים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי apolo269
בגיבוש חובלים הייתי אמור לעבור אבל בשיחת סיכום עם המפקד ביקשתי שלא יעביר אותי כי אני במילא מתכוון לחתום וויתור(הלכתי לגיבוש הזה בכוונה לסיים אותו כדי לקבל אח"כ גיבושון המשך לשלדג) ולבקש גיבוש שלדג אז הוא אמר לי שהוא מצטער אבל אם אני בטוח שזה מה שאני רוצה הוא פשוט לא יעביר אותי ויחסוך לי את התהליך של לחתום וויתור... אח"כ הלכתי לגיבוש שלדג אבל אחרי רבע שעה שיחררו אותי על סעיף רפואי(הייתה לי דלקת בברך)
..
התשובה הנחרצת שלי נובעת מכך ..שאין דבר כזה לחתום ויתור בכדי להתקבל ליחידה אחרת שהיא באותה רמה או סף קבלה ליחידה שממנה חתמת וויתור
לדעתי תגוייס לתותחנים ..בכול הקשור ל טופס 55 שתגיש או הצגת מועמדתך ליחידה התנדבותית אחרת בצה"ל עניין הוויתור העצמי שלך ישקל בקפידה ע"י מקבלי ההחלטות ..

ישן 25-03-2005, 10:01
  apolo269 apolo269 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.05
לא מסכים אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי apolo269 שמתחילה ב "טופס 55(יחידות התנדבות)"

אני אמנם מעריך את דעתך אחרי שקראתי הרבה תגובות שלך כאן בפורום ויחסית מחזיק ממך בן אדם רציני שעונה לעניין אבל אני לא מסכים איתך כי ברגע שהדרך היחידה להגיע לאנשהו(נאמר לגיבוש שלדג) היא ע"י סיום של גיבוש אחר(נאמר חובלים) אז מן הסתם יהיו אנשים כמוני שיגיעו לגיבוש חובלים שלא ע"מ לעבור אלא רק לסיים ולקבל את הגיבוש הבא, אז ברגע שהמפקד שלי אמר לי שמעבר לכך שסיימתי אני גם עומד להתקבל הבהרתי לו שאני לא מעוניין להתקבל כי קורס חובלים(עם כל הכבוד שיש לי אליהם ויש לי הרבה...) לא מעניין אותי ואני בכלל לא אוהב ים... ואם הבנתי אותך לא נכון ואתה דיברת על ה"וויתור" שלי במהלך הגיבוש לשלדג אז לא נתנו לי אפילו להתחיל את הגיבוש אלא שיחררו אותי ישר כשהרופא בדק אותי ולא משנה כמה ניסיתי לשכנע אותם שאני מסוגל לבצע את הגיבוש...

ולכן למרות מה שאמרת אני כן מאמין ביכולת שלי לעבור את הגיבוש ליחידה. ורוצה לנסות...

תודה רבה על התשובה!
ישן 08-04-2005, 17:11
  Yo3l Yo3l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.04
אדון U367 הנכבד.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי apolo269 שמתחילה ב "..."

זה שטויות במיץ מה שאתה אומר.
הוא לא אמר בכלל שהוא וויתר, בטח שלא לעצמו.
הוא אמר שהוא ביקש מהמפקד שלו בגיבוש שלא יעביר אותו כי הוא רוצה להתקבל לשלדג.
לדעתי, באמת כל הכבוד לו שהוא עשה את זה ככה ולא חיכה לסוף הגיבוש לחתום ויתור אחרי שכבר תפס מקום של מישהו וכו'.
ובטח שיש דבר כזה לחתום ויתור ליחידה התנדבותית אחת על מנת לקבל יחידה התנדבותית אחרת.
כמו למשל - אם מישו קיבל ביום סיירות שייטת, אבל החלום שלו זה לשרת ב669, אז ודאי שבתום הגיבוש אם הוא התקבל הוא יחתום ויתור וילך לגיבוש 669 , ואם הוא לא התקבל, הוא פשוט יילך לגיבוש.
אפילו כתוב בטופס שמקבלים לפני יום הסיירות שאתה צריך לעשות גיבוש מרכזי ואז גיבושון המשך בין אם עברת או לא.
הצורה בה אתה מבין דברים, מוזרה חבוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר