לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 20:29
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
אז- מאחת שכבר הייתה במסגרת שכזו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "כושר גופני"

הגעתי לעמית לכושר עם כושר ירוד מינוס מינוס, הייתי ממש פדלעה, ואני חייבת לציין שתוך חודש כבר הרגשתי בהבדל בכושר שלי.
כמעט ואין צורך להכין את עצמך לקראת קבוצה להכנה לקראת גיוס.
כמובן שזה גם תלוי כמה זמן יש לך לפני הגיוס שלך, אבל בכל אופן במידה ונכנסת לקבוצה וצוות טובים עם מאמן טוב, הוא ידאג לשאול אותך מן ההתחלה מה המטרות אליהן אתה רוצה להגיע וידאג לתרום לך בכל אימון כולל של כל הצוות קצת גם לקראת המטרה שלך וההכנה אליה.
מניסיון אישי, החלק הכי חשוב לטעמי ודעתי באימונים של קבוצות וצוותים של הכנה לקראת צבא זה סיבולת לב ריאה, לכן הכי חשוב זה שתקפיד על ריצות. אולי חודש לפני כניסה לצוות הייתי ממליצה לעשות ריצה לא ארוכה מדי כל יומיים, שוב כמו שחכמים ממני אמרו לפניי- אל תעמיס על הגוף יותר מדי, אם אתה מרגיש שמיצית את הכוח שלך ונתת 100% בשכיבות שמיכה וכפיפות בטן שאתה עושה לבד בבית תן לגוף ביום שלמחרת מנוחה ותמנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, אחרי הכל גם בנייה של שרירים לוקחת זמן.

במידה ותרצה פרוט מעבר למה שכתבתי תוכל לפנות אליי בפרטי.
בהצלחה!!
תמי

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 13-03-2005 בשעה 20:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2005, 20:01
  Nightwind Nightwind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "אז- מאחת שכבר הייתה במסגרת שכזו.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tammy1903
הגעתי לעמית לכושר עם כושר ירוד מינוס מינוס, הייתי ממש פדלעה, ואני חייבת לציין שתוך חודש כבר הרגשתי בהבדל בכושר שלי.
כמעט ואין צורך להכין את עצמך לקראת קבוצה להכנה לקראת גיוס.
כמובן שזה גם תלוי כמה זמן יש לך לפני הגיוס שלך, אבל בכל אופן במידה ונכנסת לקבוצה וצוות טובים עם מאמן טוב, הוא ידאג לשאול אותך מן ההתחלה מה המטרות אליהן אתה רוצה להגיע וידאג לתרום לך בכל אימון כולל של כל הצוות קצת גם לקראת המטרה שלך וההכנה אליה.
מניסיון אישי, החלק הכי חשוב לטעמי ודעתי באימונים של קבוצות וצוותים של הכנה לקראת צבא זה סיבולת לב ריאה, לכן הכי חשוב זה שתקפיד על ריצות. אולי חודש לפני כניסה לצוות הייתי ממליצה לעשות ריצה לא ארוכה מדי כל יומיים, שוב כמו שחכמים ממני אמרו לפניי- אל תעמיס על הגוף יותר מדי, אם אתה מרגיש שמיצית את הכוח שלך ונתת 100% בשכיבות שמיכה וכפיפות בטן שאתה עושה לבד בבית תן לגוף ביום שלמחרת מנוחה ותמנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, אחרי הכל גם בנייה של שרירים לוקחת זמן.

במידה ותרצה פרוט מעבר למה שכתבתי תוכל לפנות אליי בפרטי.
בהצלחה!!
תמי

עמית לכושר זה לא הדבר שיעזור לך
אנ ממליץ על אחרי
קודם כל זה חינם עמית לכושר עולה כסף
ומה שאתה עושה שם אתה יכול לעשות לבד.
אחרי מביאים לך את הערך המוסף שבעמית לכושר אתה לא מקבל
אני יודע כי השתתפתי בשניהם.

סתכל:
אחרי - יצאנו ' לסדרת אימונים בחנוכה'
הגענו לשם באוטובוס עם שקי שינה ובגדים ומים
זה לא עלה לנו כסף
ביקרנו בבא"ח גבעתי קיבלנו הרצאה מראש הבא"ח ראינו הדגמה של נשקים כמו מאג מ 16 נגב
מטול רימונים אר פי ג'י! בשדה שהם מתאמנים בו עם הנשקים.
בסוף הסידרה עשינו מסע של 16 קילומטר עם אלונקות בסופו הרמטכ"ל עצמו בה לדבר איתנו.. היה כיף אדיר אוכל מצוין והכל בחינם

עמית לכושר זה כל מה שאמרתי רק פחות ואתה עוד צריך לשלם 500 שקל בנוסף

נכון שזה באמת לא קשור לנושא אבל הייתי חייב מצטער =)

בקשר לשאלה שלך עדיף לך לעשות כמה תרגילים שעובדים על אזור מסויים למשל בנושא המרפקים
אתה לא צריך לעשות רק שכיבות סמיכה בשביל לשפר את זה תעשה כמה תרגילים שונים שבסופו של דבר יעזרו לך לשפר את קטע שהכיבות סמיכה כמו כן חשוב לעשות ריצות
הייתי ממליץ לך לעשות 6 פעמים 500 מטר עם מנוחה של חצי מהזמן שבו עשית את ה 500.
ותמיד עדיף ללכת לאיזה בריכה להתחיל לשחות שחיה זה דבר מאוד אירובי שיכול לשפר לך את הריצות בסופו של דבר ואת כל חלקי הגוף שרירי רגליים גב כתפיים..
בהצלחה!
ישן 16-03-2005, 18:51
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
חחח...אוקיי(:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Nightwind שמתחילה ב "[QUOTE=tammy1903]הגעתי לעמית..."

לא הייתי באחרי לכן דיברתי רק על עמית לכושר, ספציפית לגבי הצוות שלי והמאמן שלי היה, אני יכולה להגיד שהוא עזר לי הרבה בקטע המנטלי.
אומנם אני כבר לא בצוות קרית אונו (שולטים..חח) אבל אני יכולה להגיד בפרוש שהמאמן שלנו הקנה לי הרבה מאוד משמעת עצמית ואמונה!!
תאכלס כשהגעתי לשם אמרתי יאללה ננסה חודש בטח אני אתפגר כמו פדלעה אחרי מטר ואשב בצד כדי לא להפריע לבנים, ובראסמי?..זה באמת היה ככה באימונים הראשונים..
אבל ואללה עם כל הבאסה בלראות את כולם רצים עם אלונקה כשאני לא בדיוק יכולה לתרום ולעזור אלא רק לגרום להאטת הקצב שלהם, שמעתי כ-ל הזמן ברקע את המאמן צועק לי שאני אתן הכל, קודם כל נחישות, אחרי זה כושר...והוא הבטיח לי בעצמו שאם אני באמת אבוא לאימונים אעשה הכל ואתן את הכל בכל אימון הכושר שלי ישתפר..
אז לקח לי איזה חודש וחצי, וזה קרה ובגדול, יותר מהכל תמיד שמעתי אותו בראש דוחף אותי לתת הכל, לא משנה אם זה היה במסע פתיחה שהיינו בו שתאכלס לא היה הכי מעודד כי סתם הייתי המאספים (ה"פריווילגיות" בלהיות צוות מצטיין של השנה הקודמת) והיה חשוך, ואפחד לא באמת היה לו את הכוח להרים את המורל, ובכל זאת רצתי והזעתי כמו איזה מגעילולה..חח..וסיימתי את המסעון הקטנטון הזה עם האלונקה ובצמוד אליה כמו גדולה(:
אז לא באתי לפרסם ספציפית את עמית לכושר- או את אחרי, אם גם אחרי מקנה את זה אז הכי בכיף שבעולם, אין ספק שעמית לכושר יקר, ותאכלס?..אני לא כ"כ בטוחה שהכסף שווה את זה כי באמת שמעתי מידידים שלי וחברות שבאחרי שהם עושים את כל זה והרבה יורת בלי כסף בכלל או בתשלום סמלי של 12 ש"ח לחודש. כל המטרה בהודעה שלי הייתה שלדעתי טוב להיכנס לאיזשהו צוות שקרוב אלייך לא משנה אם זה אחרי או עמית לכושר, אני חושבת שזה נותן הרבה, אתה לומד את הגבולות בכושר שלך, לומד איך לרוץ נכון, ומפתח ללא ספק שרירים וסיבולת לב ריאה בצורה די מהירה(:

המון בהצלחה.

תמי
ישן 15-03-2005, 21:46
  macox macox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל macox שלח הודעה דרך MSN אל macox
התגובה הכי נכונה עד כה..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Nirves שמתחילה ב "תאכלס , זה 10% כושר 90%..."

שירות ביחידות קרביות לא מסתכם במספר שכיבות שמיכה או כפיפות בטן או סקווטים שאתה עושה, העניין הזה בכלל לא משמעותי כי במשך הטירונות תיהיה בטוח שתשפתר ותוכל לעשות פי כמה ממה שאתה עושה עכשיו,עניין הכושר הינו נתון קטן בעניין הסיבולות או היכולת, לאחר מספר קילומטרים עניין הכושר מאבד את ערכו והמנטליות נכנסת לפעולה.

אני מביא לך את זה מנסיון אישי מאחר ואני הייתי בעמית לכושר במשך שנתיים(פרשתי לפני חודשים - שלוש) ואני מרגיש שלא מיצאתי את עצמי מאחר ועמית לכושר או אחרי או כול ארגון אחר לא עובד על הכושר המנטלי שלך.... רק אתה יכול לשפר זאת... אם אתה באמת מעוניין להתגייס ליחידה קרבית תתחיל להתמיד באימונים עצמיים,אתה לא צריך אף אחד שיצעק לך שתעשה משהו... אם יש לך משמעת עצמית אז אתה מסודר.

שיהיה בהצלחה.
ישן 16-03-2005, 20:50
  arabkiller arabkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.04
למקוקס...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "כושר גופני"

זה שלך לא הלך זה לא אומר שעמית לכושר או כל קבוצה אחרת לא עובדת על הצד המנטלי שלך.. גם האדם שאמר שזה 90 אחוז בראש טועה ובגדול, החלוקה היא כ-50 50, משום שתביא לי אדם עם ראש מטורף.. אבל עם כושר ירוד, ולא משנה כמה הוא ינסה השרירים שלו לא יעמדו במעמסה של גיבושים ( אני מדבר על גיבושים שנחשבים ליותר קשים - שייטת, מטכל, שלדג, יחטיות...).

לפני שהצטרפתי לצוות שלי לא ידעתי שיש בכלל צד מנטלי, שם למדתי הכל על זה, תכלס אצלי לפחות זה פיחתח קודם את המנטליות, האימונים גרמו לי לחוקק בראש חוק - כל עוד אני יכול להמשיך עוד צעד אני לא פורש, באמצע כל ריצה קשה אני חושב על זה... וחוץ מבריצה אישית שעשיתי בחודש הראשון שהתאמנתי, לא נשברתי באף ריצה במשך שנתיים כבר, כולל כל המסעות והתיזוזים בגיבוש שייטת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר