לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2005, 21:34
  אמרי123321 אמרי123321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.05
שינוי תקנים בצבא, מבקש עזרה ממי שמבין

שלום רב,

אני משרת ביחידה טכנולוגית של מודיעין ששמה ויעודה מסווגים. שובצתי אליה בתפקיד מש"ק מידע שהוא תפקיד שלישותי. מלכאתחילה שובצתי ושירתתי כחודשיים בחיל הנ"מ ולאחר מכן הורד לי הפרופיל על בעיות בכתפיים וחזרתי לבקו"ם. קצין המיון בבקו"ם שאל אותי היכן אני מעוניין לשרת והשבתי שבמודיעין ללא היסוס. הקצין השיב שהוא שיבץ אותי בתור מש"ק מידע בחיל המודיעין. כולי שמחתי ואפילו לא טרחתי לשאול מה התפקיד משום שהנחתי שהתפקיד הוא תפקיד מודיעיני, או בטחון מידע. וכך גם שמעתי מהפקידים המשרתים במשרד המין.
הגעתי למעבר בגלילות ורואיינתי על ידי 2 קצינים מהיחידה בה אני נמצא כעת. הם התרשמו ממני מאוד ובסוף הראיון אמרו לי שמדובר בתפקיד שלישותי. נכסנתי להלם והסברתי להם שאני חשבתי שמדובר במשהו אחר לגמרי אבל בכל זאת לא רציתי להשאיר רושם שלילי מדי בקשר לתפקיד.
בתיכון אגב למדתי 10 יחידות מחשבים ו5 יחידות פיזיקה וכן הלאה במתמתיקה ואנגלית עם ציונים של 85-95 עם קב"א 54 ודפ"ר 80. כאשר הגעתי ליחידה לפני שבועיים (יש קבלה של שבועיים בהם עושים עבודות רס"ר) התחלתי לגשש ואנשים רבים אמרו לי שיש צורך במדורים שלהם באנשים, ולכן דיברתי פה ושם עם ראשי מדורים שהביעו התעניינות ורצון למשוך אותי אליהם ושלחו בקשות לקצין השלישות שעתיד להיות מפקדי. הנ"ל השיב בשלילה בטענה שמויינתי במיוחד אליו וכן הלאה.
ניסיתי לפנות אל קצינת כוח האדם האחראית על איתור האנשים לחלק מן המדורים וביניהם השלישות וביקשתי לעבור למשהו בו אני אביא יותר תועלת. הצעתי שאני מוכן לתת שעות נוספות באם אתבקש וכן הלאה, העיקר לעבור. היא הגיבה בשלילה (למרבה הצער גם היא שלישה ולכן איני יכול להגיד אי אילו דברים שליליים על השלישות) ואמרה שזה עניין של תקנים. אני יודע על מקרים שאנשים עברו מקומות על אף העובדה שהם יושבים על תקן זה או אחר.
שאלתי היא- מה אני יכול לעשות בכדי לעבור לתפקיד אחר ביחידה המתאים יותר לכישוריי ולתחום עינייני בכדי שאתן שירות טוב יותר למדינה ומהנה יותר עבורי? האם זה אפשרי לשנות את התקן עליו אני יושב? למי כדאי לפנות ביחידה? לראשי מדורים נוספים? לקצינת כוח האדם האחראית על המדורים להם אני מעוניין לעבור?
אנא , מי שמבין שיעזור לי בעניין זה, זה חשוב לי מאוד.

תודה מראש, אמיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר