לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2005, 00:50
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
אני ממליץ לך להריץ חיפוש בפורום, היה על זה כבר ויכוח.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "נו, ומה כל כך מיוחד באחרי?..."

אבל בכול זאת אני אתן לך פירוט. האימונים ב"אחרי" ניבנים על פי סולם מאמצים כך שכולם יוכלו להצתרף, אני אחרי שראיתי מזה גיבוש שייטת 13 בקיץ והגעתי לאימונים הראשונים די התבאסתי בגלל הרמה אבל עדיין המשכתי בגלל האווירה שהיתה. לאט לאט האימונם מתגברים ועכשיו כול אימון בשבילי הוא אימון אינדיויודואלי, אני זוכר כול אימון ואימון מהתקופה האחרונה, בכול אימון אני מגיע אל שיא המאמץ שלי. חוץ מהאימונים יש ב"אחרי" גם הרבה פעולויות מיוחדות. יש את הימי סימולציה ליום סיירות וגיבושים, יש את הסדרות שזה משהו כמו 3 ימים בשטח בלי לישון כמעט וכול הזמן מסעות,משימות וכו'-משהו מטורף!, יש את המסעות השונים והמגוונים במסגרת האימונים. "אחרי" הוא ארגון די גדול ודרכו אתה יכול גם להתקדם בהמשך, אתה יכול לעשות שנת שירות באחרי וקיימים מסלולים באחרי בהם אתה מתגייס לגדוד שמורכב מחבר'ה כמוך שהתאמנו איתך באחרי.
אתה מוזמן לבקר באתר של אחרי www.aharai.org.il
לסיכום, מומלץ ביותר, אני נהנה מאוד באימונים הן מבחינת חבתית והן מבחינת היכולת הפיזית והמנטלית שלי, יש הרגשת סיפוק אדירה.
עכשיו עוד משהו, אני בניגוד לכמה אנשים לא יתחיל ללכלך פה על ארגונים אחרים שעוסקים בהכנה לצה"ל, (שרובם דרך אגב לא ארגונים אלה חברות) מכיוון שלא התנסתי באימונים שלהם אבל לדעתי הרבה יותר ממה ש"אחרי" נותנים הם לא יוכלו לתת והמחירים שאנשים משלמים על זה הם פשוט מטורפים...כאילו להוציא בין 2000-4000 שקל על 10 חודשי אימון לדעתי זה יותר מדי כשאפשר להסתפק ב 150 שקל לאימונים פלוס 20 שקל בערך על כול סדרה.

נערך לאחרונה ע"י cream1 בתאריך 01-03-2005 בשעה 00:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2005, 09:29
  ariqool ariqool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
לספון
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי staff שמתחילה ב "מסכים"

אם המדד שלך לקבוצה טובה היא מספר האנשים שהתקבלו ליחידות מובחרות, זה מראה שאתה עדיין לא כל כך בוגר כמו שאתה חושב(באמת בלי לפגוע..)
רק לשם ידע כללי, בקורס קצינים האחרון או לפני אחרון, חטיבת גבעתי שלחה 12 אנשים לקורס קצינים, מתוכם 8 מאחרי.
השם המלא של אחרי זה אחרי- נוער מוביל שינוי, לא אחרי ליחידות מובחרות, גם המאמן שלנו טיפטף לנו כל הזמן את זה, כדי להיות לוחם טוב, אתה חייב להיות אדם טוב קודם כל...
במסגרת אחרי יצא לי להתנדב באיסוף ממתקים, שיפוץ בתים של נזקקים, התנדבות בבתי ספר שונים, התנדבות בבתי אבות, בילוי עם ילדים בעלי נכויות, השתתפות בעריכת הפנינג לילדי שכונת עוני, איסוף אוכל לנזקקים, סדרות כושר שלא נופלות מרוב הגיבושים, ואני רק מתאמן שם ולא עושה שנת שירות ותסמוך עליי שהאופי שהפעולות האלה מספקות לך הוא יותר טוב משלוש שנים של אימונים נון סטופ, כי בגיבושים הכושר נגמר בערך בארבע שעות הראשונות, אחרי זה זה רק אופי...
לגבי כמה אנשים יוצאים ליחידות מובחרות, זה לא מדד לקבוצה טובה, מצטער להגיד לך שאת התוצאות אתה לא תראה ישר, אלא שנים אחרי כשהאנשים יהיו כבר קצינים ורק אז תראה כמה הקבוצה טובה...
ועל מה שמים דגש, על אהבת הארץ, על מוסריות, ועל לא לוותר לעצמך, ומניסיון, זה עובד.... אני אחרי פציעה לא קלה בכלל שהייתה אמורה לקבוע לי פרופיל לא קרבי, אבל נלחמתי והגעתי לקרבי מובחר(אני לא אגיד איפה ולמה) עם פרופיל 97 ואתה יודע למה?, כי ככה חינכו אותי באחרי...
ובאמת שאני לא בא להשמיץ אף קבוצה כאן, אין לי שום תועלת בזה, כל קבוצה והמטרות שלה, אבל אני יכול להבטיח לך ולשים את כל מה שיש לי בהבטחה הזו שבמקומות אחרים לא ייצא לך לראות חיוך של ילד אחרי שאתה עושה לו קצת טוב בחיים, ועצם המחשבה על החיוך הזה בגיבוש תגרום לך לדפוק ספרינט לאלונקה, למפקד, לטריג בלי לחשוב פעמיים
ישן 01-03-2005, 13:13
  רוצה אבל לא יכול רוצה אבל לא יכול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
גדנ"ע לכושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "יובל עילם \ אחרי! \ עמית לכושר... מה כדאי?"

בזמנו עשיתי כמה אימונים עם עמית לכושר, אבל גיליתי שהם אינטנסיבים מידי ולא בונים את הכושר בצורה נכונה, אולי מפני שהמדריכים הם יוצאי יחידות מיוחדת אבל לא באמת אנשים שעברו הכנה לאיך להעביר כושר כמו שצריך.

לעומת זאת, גדנ"ע כושר זה מטעם הצבא ובמימון הצבא בעצם, כאשר המדריך הוא מילואימניק שבחר להיות מדריך, בערך פעמיים 3 בשבוע (!) שזה לא מעט השקעה, במיוחד שמדובר באדם בוגר שמשקיע מזמנו הפנוי בשביל נערים, ככה שהוא באמת רוצה להכשיר אותם לגיבושים.

כמו כן, מכיוון שזה מטעם הצבא, המדריך מושך כל מני גורמים שיסבירו לכם על יחידות מיוחדות או כלליות בצהל, וכמו כן אולי אף הדגמת פעילות שלהם, לדוגמא פעם אחת הביאו לנו מדריך לקרב מגע אם אני לא טועה שמלמד את המקצוע ביחידות מיוחדות, והוא העביר לנו את השיעור.

בהחלט מומלץ בחום, בהצלחה!
ישן 01-03-2005, 14:53
  sky_high05 sky_high05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
עמית לכושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "יובל עילם \ אחרי! \ עמית לכושר... מה כדאי?"

תראה, אני לא הולך להשמיץ את שאר קורסי הכנה לגיוס, אני בטוח שכולם טובים והחניכים שמתאמנים במסגרתם נהנים מאוד אבל אני יכול להמליץ לך על הקורס הכנה לגיוס שאני מתאמן בו.
אני מתאמן כבר שנה שניה בעמית לכושר, צוות רמת גן (יותר נכון צוות ר"ג-ת"א, איחדו את הצוותים שלנו) ואני ממש נהנה.
עמית לכושר עוסק בהכנת מלש"בים מבחינה פיזית ומנטלית לשירות בקרבי ולא רק לגיבושים, שמים דגשים על עמידה בזמנים, דביקות במשימה, פיקוד, אחריות ושאר הדברים שיהוו חלק לא קטן במהלך השירות הצבאי שלך.
אנחנו מתאמנים 2-3 פעמים בשבוע, וכל אימון הוא חוויה בפני עצמה. כל אימון שונה מקודמו. בכל אימון ישנן משימות שונות, התרגילים היותר נפוצים הם ספרינטים ולפעמים אף ריצות 2000-4000, תרגילים בהם מעורבים סחיבת שקי חול ואלונקות, זחילות, נשיאת פצוע ועוד מגוון רחב של משימות. כמו כן שמים לב זמן ביצוע ואופן הביצוע של המשימה ומפיקים לקחים. לפעמים, כדי לגוון, נערכים האימונים במקומות שונים כגון חוף הים, אישית אני חושב שאין כמו האימונים בחוף הימים, גם שם יש פעילויות מגוונות ומהנות מאוד. החניכים אף הם משתלבים בהעברת האימונים, בכל אימון כמה אימונים נקבע חניך תורן שתפקידו לדאוג להעביר את האימון על פי ההוראות שהוא מקבל מהמאמן ולדאוג לביצוע המשימה.
האימונים לא קלים, עדיף להתחיל להתאמן בתחילת הקורס מפני שעם הזמן קושי האימונים גובר, כלומר לפי התקדמות הצוות, אך זה לא אומר שמישהו לא יכול להיצטרף באמצע הקורס, המאמנים מתחשבים בזה. האימונים בדרך כלל לא קלים אבל בכל סוף אימון אני מרגיש סיפוק שעשיתי אותו וסיימתי אימון קשה.
המאמנים ממש אחלה, מתחשבים ומאוד דואגים לצורכי החניכים. קשוחים איתנו כשצריך אבל גם דואגים לנו ומייעצים לנו כשאנחנו צריכים עזרה. תמיד אפשר לשאול אותם שאלות בקשר לצבא והם ישמחו לענות עליהם. אין כמעט ובכלל דיטסטנס בין החניכים למאמנים. הם מעבירים את האימונים כמו שצריך, אף פעם לא מתייאשים מאיתנו ולא ייתנו לנו לוותר לעצמינו.
במהלך הקורס עצמו ישנן פעילויות נוספות כגון מסעות, אימונים עם צוותים אחרים, תחרויות בין הצוותים, משחקי פיינטבול, סדרת שטח שזה 4 ימים מטורפים של לינה בשטח ומשימות מהנות ביותר במצבים שונים וביקור בבסיסים של יחידות מובחרות (שנה שעברה היינו בסדרת שטח בבסיס של אגוז, עשינו איתם דמוי-משימה, ראינו תצוגת אש של היחידה ואף יצא לנו לירות במאג).
הקורס נותן מסגרת, החניכים בצוות הופכים לחברים טובים ובאמת ישנה אווירה משפחתית בצוות. נהוג לעשות פעם בחודש על האש עם כולם באיזה פארק לשם הגיבוש.
הקורס עצמו תרם לי ה-מ-ו-ן מכל הבחינות, זה חיזק אותי פיזית, מנטלית, גרם לי להאמין בעצמי יותר, נתן לי יותר ביטחון עצמי, לפעמים אפילו עשיתי דברים שלא האמנתי שאני אצליח לעשות, אני זוכר שבאימון הראשון בקושי סיימתי ריצת 2000 ו באחד האימונים לקראת סוף הקורס בסוף שנה שעברה עשינו ריצת 16 ק"מ וסיימתי אותה כמו גדול. ובסיום הקורס עושינו מסע של 22 ק"מ שבסופו חיכו לנו ההורים ואין לך מושג איזה הרגשה זאת כשההורים רואים אותך מסיים מסע כזה. בסוף הקורס אתה תסתכל לאחור ולא תאמין שעשית את כל זה.
מכאן ההחלטה היא שלך, אני בטוח שמה שתבחר תיהיה הבחירה הנכונה, בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י sky_high05 בתאריך 01-03-2005 בשעה 15:01.
ישן 01-03-2005, 18:58
  Yo3l Yo3l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.04
אז ככה......

תראה בחור... עם כל הכבוד לכל התגובות פה , אני רוצה לנסות לשפוך טיפה אור על הדברים.
כל מה שנאמר כאן, היה נכון בהחלט, אם כי חסרים קצת פרטים.

תראה, "אחרי! " זו עמותה, שנוסדה במקור כדיי להעיף מהילדים המשתתפים בה, את המנטליות שהם כל הזמן נדפקים שהחברה נגדם וכו'.. המטרה העיקרית שלה זה לשנות את האופי של החניכים שם מפאסיבי שכל הזמן יושב ומחכה שיגיעו אליו דברים כי חייבים לו,
ל- אקטיבי נטו, שייקח יוזמה יציב לעצמו מטרות ויגיע אליהן, לא משנה מה כרוך בזה.

הדרך של "אחרי!" ליישום המטרות האלו היא פשוט גופנית.
מה יותר טוב מלקרוע את התחת בצורה הכי רצינית, ולראות שאם אמרת לעצמך שתעשה ככה וככה, למרות שאתה עייף, לדעת שזה הדבר הנכון לעשות ולהמשיך.

כך שכמו שאתה מבין הקטע הגופני ב"אחרי! " הוא שולי בהחלט, כלומר זה עיקר האימונים אבל לא המטרה שלשמה מגיעים לשם.

אז אם אתה בטוח שהאופי שלך חזק מספיק ואתה רק צריך להכנס לכושר, אל תלך ל"אחרי!", תמצא לך איזה קבוצת כושר או משו, או שתתאמן לבד לעיתים זה הכי טוב.
לעומת זאת אם אתה חושב שאתה לא שלם עם עצמך שיוצא לך יותר מידיי לוותר או שמבחינת אופי יש לך מה לשפר או אולי אפילו לתרום... לך לשם ייתן לך המון.... גם כושר ייתן אבל לא כמו בקבוצות אחרות שם זה העיקר.
מקווה שעזרתי..
ישן 01-03-2005, 19:13
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
לא מומלץ ללכת לשום מסגרת .. מדובר בבית חרושת לכסף שמתעשר על חשבונכם ...

שבו בבית .. תעבדו על רמת כושר סבירה .. אין צורך לקרוע את עצמכם .. ולא לבזבז כסף מיותר ..
כול המקומות הנ"ל אינם משקפים דבר .. נותנים לכם איזה שהי הרגשה של צבא אבל בעצם זה סתם שטויות ..
את אותו מוסר של כושר { שנושא זה אינו ממש חשוב בשירות צבאי } אתם יכולים להקנות לעצמכם בבית ..
בקיצור .. המסר ..
שמרו את הכסף שלכם לדברים חשובים יותר ואל תוציאו אותו על שטויות ..
עניין הכושר הגופני יכול לבוא לידי ביטוי בניכם לבין עצמכם בעזרת משמעת עצמית שלכם ..
סיבולת לב ריאה , פיזי וכ"ו זה דבר שבלי בעייה ניתן לרכוש בבית בחינם אין כסף

ישן 01-03-2005, 19:39
  ariqool ariqool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
עם כל הכבוד, אני חושב שאתה טועה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא מומלץ ללכת לשום מסגרת .. מדובר בבית חרושת לכסף שמתעשר על חשבונכם ..."

כסף זה בטח ובטח לא העניין באחרי, ה-20 שקל שאתה משלם לסידרה של שלוש ימים לא מכסה את עלות המים שאת ה שותה שם וה-150 שקל ביטוח לא מכסים את עלות נהסיעות של המדריך, שאגב מי שידו לא משגת, לא משלם את הכסף הזה, אז בבקשה, תבחין בין הדברים השונים.
לא יודע אם קראת את כל ההודעות או שסתם דיפדפת, אבל:
"השם המלא של אחרי זה אחרי- נוער מוביל שינוי, לא אחרי ליחידות מובחרות, גם המאמן שלנו טיפטף לנו כל הזמן את זה, כדי להיות לוחם טוב, אתה חייב להיות אדם טוב קודם כל, ועל מה שמים דגש, על אהבת הארץ, על מוסריות, ועל לא לוותר לעצמך, ומניסיון, זה עובד.... אני אחרי פציעה לא קלה בכלל שהייתה אמורה לקבוע לי פרופיל לא קרבי, אבל נלחמתי והגעתי לקרבי מובחר(אני לא אגיד איפה ולמה) עם פרופיל 97 ואתה יודע למה?, כי ככה חינכו אותי באחרי..."
בתקופה כזו שבה ההשתמטות יותר שכיחה מגיוס, וכמויות הגיוס לשירות קרבי נמצאות בשפל, אז אדרבא, חשיבותן של העמותות האלה רק עולה, ולשם האבחנה, אני מדבר על העמותות שמחנכות, לא מאמנות(יש הבדל עצום), אני מכיר אינספור בנות שהגיעו לאימונים סתם כי אמרו להן שיבואו כי זה כייף, הן תיכננו להעביר את השירות בתור פקידות, והיום אחרי שנה ושנתיים הן לוחמות וצוערות בקורס טיס, כנ"ל לגבי בנים משכונות מצוקה שתיכננו להשתמט\להוריד פרופיל והיום הם אמורים להתגייס לקרבי, ואפילו לא הזכרתי את האחרי לבגרויות שמאפשרות לך להשלים בגרויות בחינם.
ואף אחד לא חי בחלום שזה צבא, כי זה לא, אבל זה בונה אופי, לווא דווקא דרך הכושר.
ישן 01-03-2005, 21:22
  JET FIGHTER JET FIGHTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.04
אני רואה שזה מקרה אבוד..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "שכול אחד יעשה כרצונו .. זוהי המלצתי וזכותך לא לקבל אותה .."

יש פה כמה ילדים שחושבים שאם הם יהיו הכי חזקים בעולם אז הם יילכו למט"כל, אם הם יהיו פחות חזקים אז לשייטת ואם הם יהיו קצת חזקים אז הם יגיעו לדובדבן או משהו..
אם אתם רוצים להמשיך לחשוב ככה..בבקשה..באמת שאנשים פה ניסו..אם זה aripool במקרה הזה או שאותו המפקד מיום סיירות שנכנס פעם לפורום וברח מפה אחרי שאנשים המשיכו לדבר שטויות ולהתבכיין לו שלא קיבלו כלום ביום סיירות כי הכושר שלהם על הפרצוף..אתם נכנסים לפורום לקרוא וללמוד דברים חדשים או רק לשאול שאלות סתומות כמו "מה הסיירת הכי מובחרת "וכמה צריך לרוץ 2000 בשביל להגיע לשייטת"?

מתי תבינו כבר שהכושר הפיזי שלכם ייגמר אחרי שעה, שעתיים בגיבוש..יודעים מה..אפילו תגיעו ליחידה שחלמתם אליה..אחרי חודשיים ייגמר לכם הכושר ומה אז? אז רק החוסן המנטאלי שלכם והכוח רצון יחזיקו אותכם, יגררו אותכם עוד 90 ק"מ עם 40 קילו על הגב..או שהמטרה שלכם היא רק להגיע ליחידה ולא להשאר בה?
היה איתי בגיבוש אחד בן 26..בן אדם נשוי כבר..ואני בטוח שהוא לא התאמן לפני והוא סיים את הגיבוש
איך הגיוני? אותו הכוח שמשך אותו ללכת לגיבוש בגיל 26 הוא הכוח שהחזיק אותו כל הגיבוש.
ואל תשאלו איזה גיבוש זה כי זה באמת לא משנה..כל גיבוש קשה בצורתו שלו. גם את זה רבים עדיין לא הבינו פה.
זאת תגובה כללית לנושא וממנה את יכולים להסיק הרבה בקשר לשאלתכם.
אחרי כמו שנאמר היא תנועה שבאה לחנך לדרך מחשבה מסויימת..אותה דרך המחשבה שצריך בכל מקום, בין אם סיירת ובין אם גדוד או אפילו פקיד בקריה. מעניקים לך ערכים ונותנים לך להתמודד במצבים שתתמודד איתם בצבא, בגיבושים וגם בחיים, אולי בגלל זה אנשים אומרים שאחרי הוא כללי יותר..נכון, הוא מחנך לחיים, לא "כיצד תעבור את הגיבוש בהצלחה" וסה"כ..רוב הזמן כן מתאמנים וברמה גבוה מאוד שלא נופלת מרמה של כל מקום אחר ומספיקה ביותר בשביל כל גיבוש אפשרי.
השאלה היא מה אתם רוצים? ללכת למשהו אידאולוגי ולהשקיע קצת מעבר לכך ולעשות דברים שאולי בהתחלה באמת לא תבינו מה הם קשורים, אבל אני מבטיח שבסוף תבינו את המטרה, או ללכת שנתיים להתאמן בשביל יום סיירות שיקח לכם סה"כ שעתיים מהחיים?ואם זה נשמע מוקצן ולא נכון אז אתם טועים, זאת המטרה של מקומות כמו עמית לכושר.וזאת עובדה ולא דעה.

לסיום אני רק רוצה להבהיר שאני לא בא לשכנע אותכם ללכת לאחרי, דברי נאמרו בתגובה לאוסף השטויות שנכתב באשכול זה ובאשכולים אחרים שבפירוש..מורידים את רמת הפורום. מי שבאמת רוצה להתאמן נטו לגיבוש באמת שמקומו בעמית לכושר. זאת מטרתם וכבודם במקומם. אני הצגתי את אחרי כמו שאני רואה אותו אחרי שנתיים בתנועה.

המדריך תמיד אומר לנו "כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"..תחשבו על זה.
ישן 02-03-2005, 07:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי JET FIGHTER שמתחילה ב "אני רואה שזה מקרה אבוד.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי JET FIGHTER
שאותו המפקד מיום סיירות שנכנס פעם לפורום וברח מפה אחרי שאנשים המשיכו לדבר שטויות ולהתבכיין לו שלא קיבלו כלום ביום סיירות כי הכושר שלהם על הפרצוף...

טוב ..
ראשית אני עדיין כאן ..הסיבה שנעלמתי אינה קשורה לפורום אלא לשגרת החיים ..
עם כול מה שהיה לי לומר על אותו יום סיירות מבחירה העדפתי שלא לדבר ולא בגלל שלא רציתי ..
הסקרנות והשאלות הינם טרוויליות לחלוטין .. לעיתים עדיף לשתוק ולתת להם להגיע למערכת ואז רובם הגדול בהנחה שיהיו לוחמים יבינו בדיוק שכול ההכנות הנ"ל היו לשווא ..
והמסר נשאר והיה פשוט .. להיות אמיתים וטובים לא מעבר כול השאר יגיע אליהם באמצעות ובעזרתם של אנשי הסגל ...
ובזה אני סמוך ובטוח

ישן 01-03-2005, 21:52
  לוחם בנשמה לוחם בנשמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05

תראו אני אומר את מה שאני חושב ולא חייבים לקבל את זה!

אחרי זה מקום טוב לאימון ולהסתגלות למסגרת צבאית! אבל אם רוצים לעבור גיבושים אחרי זה לא המקום!
תראו אני חושב שיובל עילם זה מקום טוב (לפי נתוני ההצלחה של החניכים) אבל המחיר מוגזם מאוד!
אני חושב שעמית לכושר וגדנ"ע כושר קרבי אלה מקומות טובים במחיר סביר שיכינו אתכם בצורה טובה לגיבושים!
אני אישית משלם 100 שקלים בחודש בגדנ"ע כושר קרבי(כולל ביטוח, כולל ימי סימולציה, סדנאות וביקורים ביחידות מובחרות) ואני מרוצה מאוד!
מה גם אני חושב שכמות האנשים ביחס למדריכים חשובה! שכאשר מדריך אחד אחראי על כ40 איש נראה לי לא אפקטיבי במיוחד ולא פרטני שכן למדריך אין את האמצעים והזמן להקדיש לכל חניך!
אצלנו בקבוצה של גדנ"ע כושר קרבי בחדרה יש 14 חניכים! ומדריך אחד יוצא סיירת שעבר לימודי הדרכת כושר קרבי!
ישן 02-03-2005, 07:05
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

שוב אותה מאנטרה ..על אותו נושא ובאותו אשכול ..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי לוחם בנשמה שמתחילה ב "תראו אני אומר את מה שאני חושב..."

באים חברים שואלים שאלות ..מצפים לקבל תשובות .. חברים בעלי נסיון ולא חסרים כאן כאלה עונים בצורה ברורה ורהוטה .. וחוזר חלילה ..
תבין ..אתה וכול השאר ..
1.כול אותם מערכות "שמכינות" את המלשבי"ם לגיוס אינם משקפות דבר ואינם תורמות דבר
2. עניין הכושר הגופני בשרות לא יהפוך אותכם ללוחמים טובים יותר .. המובחרים נבחרים ע"י קרטריונים אחרים כאשר הכושר הגופני הוא עניין שולי בבחירת המעומד ..
3. שום יחידה בצה"ל לא מחפשת נינגות ..אלא אנשים אכותיים שנבחרים בסופו של דבר עפ"י תכונות האופי שלהם
אני מקווה שהפעם הייתי ברור..
ומותר לכם לחלוק על דעתי .. זהו אינו ויכוח אלא עובדה ..

ישן 02-03-2005, 11:58
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
לא מסכים אתך...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "שוב אותה מאנטרה ..על אותו נושא ובאותו אשכול .."

אתה אומר שזה לא מכין לכלום אני יכול להגיד לך וזה מנסיון שלי ושל חברים שלי שהתגייסו כבר שזה מכין מאוד לצבא ולחיים..
ולאו דווקא הקטע של הכושר...
מי שיהיה בצוות שלי באימון אחד יבין שכושר זה דבר שולי וזה רק האמצעי להגיע למטרה הראשית שהיא להוציא ממך אדם טוב יותר וללמד אותך יותר דברים על עצמך..

עמית לכושר, אחרי, יובל עילם, ואחרים מחליפים לדעתי היום תנועות נוער כמו הצופים הנוער העובד וכ"ו.
אתה אומר שאפשר להשיג את זה לבד בבית אני לא מסכים...
גם פה כי זה אחרת כשיש מישהו שמושך אותך אל הסף וכשאתה בקבוצה..
ואח"כ בגיבוש שאתה נתקל במקרה של חברה לצוות שעל סף פרישה אתה גורר אותה לקו הסיום משכנע אותה שאוטוטו זה נגמר ונותן לה אמונה בעצמה כל זאת כשברקע מפקד הגיבוש מאיים עליך שהוא יזרוק אותך מהגיבוש אם לא תדביק את הצוות איתה או בלעדיה ובסוף היא עוברת את הגיבוש ונופלת בוועדות...
אז זה עמית לכושר לימד אותי למדתי שם שלא משנה מה לא עוזבים חבר לצוות לבד...
ואם זה חבר שלי שירד בסביבות ה40 קילו ועכשיו יש לו פרופיל 97 ללא סעיפים והוא אומר לא אני שאין מצב שהוא היה יורד את זה לבד בלי עזרה של הצוות שמשך אותו קדימה וגרם לו להאמין!

עוד מקרה שאני יכול לתת לך מהגיבוש שלי זה הלילה השני אחרי היום ים שהרגשתי שפישלתי בגדול ושאין מצב שאני אעבור...היה לי שלוש אפשרויות לפרוש,לסיים את הגיבש בסבבה בלי מאמץ,לתת 100 אחוז ולעזור לחברים שלי לעבור את הגיבוש (כי חשבתי שלי אין סיכוי לעבור...)
אחרי שהמאמן שלי הסביר לנו כמה זה חשוב לתת100 אחוז לא משנה מהולשאוף למצויינות גם כשזה נראה חסר כל סיכוי גם כשנראה לנו שלא נרויח מזה כלום מיותר לציין מה בחרתי ואני סמוך ובטוח שאם הבחירה שלי הייתה שונה היום לא הייתי איפה שאני נמצא

אז כן אני מכבד את דעתך כאחד שמעביר גיבושים כי זה נכון שכל אחד לוקח מהאימונים האלה משהו אחר, ויש כאלה שעוברים גיבוש ויש כאלה שלא...
אבל יש דברים שהם נותנים לך ולא תקבל באף מקום אחר.
ולי אישית עמית לכושר נתן המון ואני מודה כל יום על זה התמזל מזלי ונחשפתי לתוכנית הזאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר