לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2005, 14:00
  shabion shabion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
עזרה יעוץ דחוף בקשר לשירות הצבאי בשריון

אנשים יקרים.. סיירתי בפורום הזה בהמשך שעתיים וראיתי שעונים פה בצורה רצינית, אז אני חייב
עזרה דחופה מאוד לגבי מצבי, יש לי מספר דלימות:
אני אספר איך הכל התחיל, בהתחלה בצו ה1 נקבע לי פרופיל 97 והיה לי רצון טוב להתגייס לאחת
מיחידות הקרביות (גולני, גבעתי וכו'..) זה היה בכיתה י"א ואפילו התאמנתי ב"אחרי" וכל זה, אך מה שקרה זה שאובחן שיש לי עקמת בגב ע"י אורטופד בלי קשר לצבא, והלכתי למנתח גב שהמליץ לי
על ניתוח, שלחתי את כל הממצאים (הצילומים, MRI וסיכומי המנתח) לצבא שלחו אותי לועדה רפואית
והורידו לי לפרופיל 72, אני חשבתי שבשל מצבי יתנו לי מקסימום 64, אך הסתבר שלא ואח"כ שלחו אותי
לקצין מיון ראשי שם הסברתי לו שאני לא יכול לעשות שירות קרבי והוא הכריח אותי לבחור בין: שריון, תותחנים או נ"מ, אני אמרתי לו שריון. ואכן קבלתי גיוס לשריון ב27 לחודש הקרוב הבא עלינו לטובה.
העניין הוא שאני לא חושב עם כל הבעיות שיש לי בגב והסברתי לרופא שבשעת מעמס יש לי כאבים ואני
מעומד לניתוח- איני יכול לשרת ביחידה קרבית!
אגב הקצין מיון הראשי אמר לי שאני יכול להגיד את כל התלונות הבראותיות שלי לרופא היחידה, רציתי לשאול מתי אני רואה את רופא היחידה האם זה בבקו"ם? או לפני תחילת הטירונות בבסיס אימוני השריון שנראלי שזה בדרום?
אני ליודע אני מפחד להתגייס לקרבי, שאמרתי שאני רוצה אז בצו ה1 הייתי צעיר ולא ידעתי את כל הסיכונים ויש הרבה: חיים, בריאות, אהבה..
אני חייב יעוץ דחוף כולי מתוסכל אין לי מושג מה לעשות אם עצמי?!?!?! אם הרופא היחידה יראה אותי מתאים לשריון ולא יסכים להוריד את הפרופיל.. האם כדי לי לשבת בכלא? שמעתי שיושבים 40 יום..
אגב מזה בעצם כלא צבאי?
בקיצר אנשים אני מקווה שהסברתי את עצמי נכון, אני חייב את דעתכם היא מאוד חשובה לי!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 17:53
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
את רופא היחידה אתה תראה בבסיס הטירונות (ליד אילת)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shabion שמתחילה ב "יעוץ דחוף בקשר לשירות הצבאי בשריון"

והוא יחליט אם מגיעות לך הקלות מסויימות, או שאתה צרריך להיפלט בחזרה לבקו"ם (קורה לא מעט פעמים) או שלא מגיעה לך שום הקלה.
במהלך שבוע הטרום טירונות נפלטים רוב החיילים עם הבעיות הרפואיות הקשות, הם חוזרים לבקו"ם לשיבוץ מחדש- אם הם פסולי יח"ש (יחידות שדה).

כלא צבאי?- לא נעים, לא נורא.

אם רופאים מומחים קבעו שהפרופיל שלך ישאר 72 למרות ששלחת להם חומר חדש על מצבך- כנראה שהם יודעים, והדרך היחידה שלך לצאת מקרבי (שזה משהו שאני מאוד מתנגד לו) היא ללכת ראש בראש עם הצבא- שזה דבר לא מומלץ בכלל. ישנו משפט שאומר: "כשאתה משתין על הצבא הוא נרטב. כשהצבא משתין עליך אתה טובע".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר