לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2005, 17:14
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
:)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "רגע"

לא אמרתי שהגיבוש של הגדנ"ע היה קל אני פשוט אומר שהגיבוש של יום סיירות הרבה יורת קשה זה הכל... למה אני אומר את זה? סיבה ראשונה - שהייתי בגדנ"ע הביאו לנו לוחמים מהשייטת שידברו איתנו ויענו לנו על כל השאלות אז היו שם כמה חיילים שאמרו לנו שהגיבוש של הגדנ"ע הזה זה פשוט מתנה יחסית לגיבוש של היום סיירות ושננצל את ההזדמנות הקלה שניתנה לנו להתקבל ליחידה ( לא יודע על סמך איזה מידע הם אמרו את זה אבל אני מאמין שהם ידעו על מה הם מדברים ...)
סיבה שניה- סטטיסטית תסתכל על המספרים, תראה כמה מסיימים את הגיבוש של הגדנ"ע וכמה מסיימים את הגיבוש של היום סיירות... ( שנה שעברה סיימו חצי את הגיבוש של הגדנ"ע כלומר 100 במספר... )
ולעומת זאת אם תקרא מאמרים ותדבר עם חברה שסיימו תגיבוש של השייטת של היום סיירות תבין שבגיבוש הזה מסימי כמה עשרות בודדות של אנשים ( בסביבות ה 30 ) תחשוב גם שמי שהגיעו לגיבוש שייטת מיום סיירות הכושר שלהם בממוצע יותר טוב בהרבה מהחברה של הגדנ"ע כי הם סיימו יום סיירות וקיבלו שייטת 13 כלומר היו טובים מאוד ביום סיירות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2005, 18:25
  noamdah noamdah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
אני חייב להוסיף משהו מנסיוני האישי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "גיבוש ש.13 יום שדה/גדנ"ע צלילה - הבדלים?"

כמו שאנשים ציינו כבר, הכושר הממוצע של החבר'ה שמגיעים לגדנ"ע צלילה הוא נמוך בהרבה מהכושר של החבר'ה שמגיעים לגיבוש דרך ימי השדה.
יצא לי להיות בגדנ"ע צלילה (אבל פספסתי את הגיבוש כי טסתי לפולין), בינואר שלאחר מכן עשיתי יום סיירות וניגשתי לגיבוש שייטת מאוחר יותר.
בשבוע גדנ"ע צלילה עשינו בר אור וכמה מד"סים שלמרות שהם לא מי יודע מה מאמץ פיזי קיצוני הם בהחלט יכולים ללמד על הכושר הגופני של החבר'ה. הייה נראה לי בהחלט מוזר שהבר אור שלי (7:30 באלפיים, 70 מרפקים, 130 בטן) הוא בין הטובים בגדנ"ע. כשהגעתי לגיבוש חצי שנה לאחר מכן ופגשתי את החבר'ה שהגיעו יחד איתי מהיום סיירות פתאום התחוור לי שאני אחד מני רבים ולא איזה יוצא דופן אלא סתם ממוצע ביחס לאוכלוסיה של הגיבוש.

אז אמנם לא הייתי בגיבוש של הגדנ"ע, אבל אחרי שחזרתי מהגיבוש של היום סיירות וראיתי שהמספרים (כמה מתחילים ביחס לכמה מסיימים וכמה עוברים) זהים יחסית או אפילו נוטים מעט לטובת הגיבוש של הגדנ"ע הייה ברור לי מיד, שבהתחשב בחומר של האנשים שמגיע לכל אחד מהגיבושים, שהגיבוש של היום סיירות בטוח קשה יותר (פיזית לפחות) מהגיבוש של הגדנ"ע (ואני לא יודע עד כמה...)
ישן 27-02-2005, 22:37
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
אנשים אתם מדברים שטויות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי arabkiller שמתחילה ב "עכשיו תשובה רצינית"

שני הגיבושים הם באותה רמת קושי בדיוק! בשתי הגיבושים מתמיינים לאותה היחידה, מחפשים את אותם הנתונים והרף של הכושר גופני הוא אותו הדבר בדיוק! אתם יכולים להגיד שיש הבדלים בין מספר האנשים המתקבלים בכול גיבוש אך ההבדלים האלה בטוח לא נובעים מעובדה שעשו גיבוש אחד יותר קשה מהשני. מה שמחפשים בגיבוש זה את החזקים שישרדו ויתפקדו כפי שנדרש, אז נכון שאולי יש הבדל בין האנשים שהגיעו לגיבוש דרך היום סיירות לאנשים שהגיעו דרך הגדנ"ע, אולי חלק מהאנשים בגדנ"עת צלילה יפרשו מהר יותר מהאנשים ביום סיירות אבל בסופו של הדבר מחפשים את האנשים הכי טובים, והנתונים הדרושים כדי להתקבל הם אותם הנתנונים בשתי הגיבושים!

נערך לאחרונה ע"י cream1 בתאריך 27-02-2005 בשעה 22:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר