לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2005, 15:15
  SOF SOF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.04
הכל שאלה של זמן.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "שאלה חשובה לי ביותר - לאיפה ניתן ליפול מקורס טייס ואחרי כמה זמן ??"

אם תיפול בחצי השנה הראשונה תוכל להגיע ליחידות כמו - מיתר, ס"פ, פלס"רים למינהם או להיות מש"ק לוט"ר.

אם תיפול לקראת סוף השנה הראשונה תוכל להגיע ליחידות כמו מגלן (אני מכיר אישית מישהו שנפל אחרי שמונה חודשים ישר למסלול של צוות במגלן) יהל"ם וכמובן לשאר היחידות שהזכרתי.

אם נפלת אחרי שנה תוכל לעשות השלמה חיילית לקצינים, להיות קצין ולהשאר בחה"א או שתוכל גם להפוך למטיס כטב"מ.

ושוב, הכל תלוי בזמן שעבר עד שנפלת, לאחר שנפלת מהקורס תלך לפגישה עם קצין מיון בבקו"ם שיציא לך תפקידים רבים (וגם כאלה של הזכרתי) שתוכל לבחור מבינהם ובנוסף תוכל לשאול אותו בעצמך על תפקיד שתרצה לדעת אם הוא פתוח לגביך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2005, 17:42
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
יש את מסלול רחף של השריון, ואת התחמ"ז של התותחנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "שאלה חשובה לי ביותר - לאיפה ניתן ליפול מקורס טייס ואחרי כמה זמן ??"

במסלול רחף מגיעים החבר'ה שנפלו מטיס, עוברים טירונות, אימון מקצועות, וצמ"פ מקוצרים ויוצאים לקורס מט"קים על מנת להמשיך לקורס קצינים, כל זה תוך כמה חודשים.

כנ"ל בתותחנים, מסלול תחמ"ז (תותחן מזורז). בדיוק כמו בשריון. היה לי חייל שהגיע אלי לסוללה אחרי שנה ושמונה חודשים בקורס טיס (4 חודשים לסוף !!!) אחרי שהוא הודח ממגמת קרב. היו לי שבועיים להכין אותו לקורס מפקדים (הוא לא עשה טירונות ואימון מקצועות כי לא היה זמן) והוא הגיע להכנה לקורס כמו נינג'ה, סיים במקום השני באגד ומצטיין קורס מפקדים.
אתה גם יכול להיות בקר ביב"א אם היית בקורס מעל שנה.

ישן 28-02-2005, 11:04
  1_xXx_ 1_xXx_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
הכל תלוי מתי אתה נופל

(יש לי חבר בקורס 154 אחרי הצ'קים)ותלוי גם איזה אגף אתה כי לא עושים לכל הקורס ביחד את הצ'קים.
אם אתה מאותר אז אתה אגף א' ואתם עושים ראשונים ואין לכם בעיה לאן ליפול אבל כאלה שלא מאותרים ונופלים מגיעים לימ"מ (יחידת מיון מיוחדת) ושם מציעים להם ואומרים להם מה האופציות. לדו'ג אחד מאגף ה שהם עשו את הצ'קים אחרונים נפל בצ'ק 15 ונפל בזמן לא הכי טוב ואז הציעו לו או תותחנים או כלא אין לי מושג אייך הוא עשה את זה אבל הוא יצטרף לאימון יחידה של פלס"ר גולני. אחד מאגף ג' התקבל למגלן עוד אחד שנפל בזמן לא טוב עשה מהר מיונים והגיע ליחידה מאוד סודית שאני לא יכול להגיד את שמה. עוד אחד עושה עכשיו קורס של פקח העמסה.
בקיצור הכל תלוי מתי אתה נופל ואם עשית כבר טירונות או לא , ואן נפלת קצת אחרי פיחתו של חזור קרבי חדש.

שיהיה בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר