לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2005, 07:33
  meirkmv meirkmv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04
עזרה לאנשים שמבינים...קרבי!

אני חייל בהנדסה קרבית. התגייסתי ב 29/11/04 לגדוד 601 ומאז תחיחלת הטירונות אני מחפש דרכים לצאת משם בכדי להיות ג'ובניק..ניסיתי טופס 55 על בעיות דת(אני אדם דתי שויתר על מסלול הסדר) ובעיות גב, התשובה חזרה שלילית..הקטע שאני מראה להם שכל מה שאני עושה זה כאילו מטוב טובה..אני מתחבשן מאד..והסמל אפילו אמר לי שזה מציק לו ולסגל.. אני לא רוצה להיות קרבי... ואף פעם לא סירבתי פקודה רק הוצאתי פטורים וכו'..הסמל אמר לי שבכל מה שאני עושה יש תעניין של החוקיות-->כמו הטפס 55 והפטורים!! וגם לפי הסמל לפי איך שאני מתנהג עכשיו אני יכול בלי בעיה גם להגיע לקו..וזאת כי יש להם למלא מיכסה מסויימת של חיילים שצריכים להגיע לקו.

מה שאני שואל בעצם איזה אופציות יש לי?? וכן מה אני צריך לעשות כדי לצאת מקרבי?? גם אם זה תלוי בסירוב פקודה ולהכנס לכלא אני מוכן..רק תכינו אותי מכל ההבטים..
אודה מאד אם תעזרו לי..ואם אפשר כמה שיותר מהר..סיום הטירונות שלי היא ב 23/03/05 אז אין לי כ"כ הרבה זמן..
תודה ויום טוב!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:33

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר