לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2007, 18:21
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
מוסריים או פחדנים?

אחד המסרים החזקים ביותר שאני מעביר במצגת שלי ברחבי ארה"ב מתחיל בשיקופית שכתוב עליה מוסריים או פחדנים?
את השאלה הזאת אני מנתח עם הקהל שמגיע לשמוע להקשיב וכוונתי כמובן לשמאל הישראלי.
השאלה פשוטה מהם המניעים העומדים מאחורי התנהגות כת השמאל בישראל?
האם המוסריות מניעה את השמאל או הפחדנות.
וכאן אני מראה לקהל שלי שמאחורי המוסר מסתתר השמאל בעוד שבעצם הדרייב שמניע את השמאל היא הפחדנות ותו לוא.
שאלת מסירת חלקים מארץ ישראל לאוייבים שאומרים שהם רוצים עוד שואה אחת של היאהוד או שאלת מסירת חלקים מארץ ישראל היא הפחדנות. הם פוחדים לעמוד מול העולם ולומר למה אנחנו צריכים לחלק את הארץ שלנו כשלמוסלמים יש שטח גדול פי עשרים מארץ ישראל. הפחדנות הזאת לעמוד על שלהם לעמוד על הצדק גובלת בפשע נגד העם היהודי ונגד כללי הצדק הבסיסי.
הכל התחיל אחרי מלחמת יום הכיפורים.
כאן אני מראה לקהל שלי אמנים מן השמאל ציירים סופרים משוררים וסתם פובליציסטים שתמיד קו אחד מוביל מכנה משותף בעבודה שלהם והוא הפחד,השבר הנורא שקרה לשמאל לאחר מלחמת יום הכיפורים.
הפחד הזה שאומרים השמאלנים שהמלחמה הסבירה להם את מגבלות הכוח,שהמלחמה הסבירה להם את חוסר התועלת שבמלחמה הביא אותם להכנע (TOTAL SUBMITION) הכניעה הנוראית והטוטאלית שמקורה בפחד הנוראי שהשתלט עליהם.
אף אחד לא יקום ויאמר כשלי המלחמה הזאת נובעים מחוסר מוכנות למלחמה מעודף יהירות ואטימות המחשבה כלומר הם לא יסבירו את המניעים שגרמו להתמוטטות צה"ל במלחמת יום הכיפורים בדיוק כפי שהם לא מסבירים היום את הביזיון של מלחמת לבנון השנייה כאילו והכתובת לא הייתה על הקיר שהרי תפיסת הכניעה והתבוסה שהיא נחלת השמאל הישראלי השתרשה בכל תחומי החיים שלהם בארץ ישראל וכמובן שגם בצבא שהפך להיות צבא ללא כוח הרתעה.
אני יכול לומר לכם דבר אחד.
יהודים שעוברים תחתי ששמעו וראו מה יש לי לומר להם על השמאל הישראלי יוצאים מזועזעים מהמצגת שלי כי שם אני מתבל את ההוכחות שלי לפשעים שביצע השמאל הישראלי בעם היהודי בצילומי פיגועים בראיונות ששמאלנים נתנו לתקשורת העולמית ובהתנהגות מאופיינת של כל שמאלן הנגרמת מהפחדנות ולא מהמוסריות וההומניות המזוייפת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2007, 05:19
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
האידאולוגיה השמאלנית מונעת מפחדנות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי _A_N_ שמתחילה ב "כמה הערות"

מוחלטת המביאה לכניעה ותבוסתנות.
הפיגועים שנגרמו במדינת ישראל בוצעו ע"י פלשתינים אבל את ההכשר לכך איפשרה מדיניות השמאל.
אנחנו לא הבאנו את עראפת לשטחים ומבחינתנו עראפת היה עד היום בר מוות.
הבעייה במלחמת יום הכיפורים הייתה התבוסה הצבאית והתמוטטות קו בר לב בגלל השאננות והקונספט.
הבעייה שלכם היום שלא למדתם כלום (ראה מלחמת לבנון) והחלטתם להכנע במקום לתקן את מחדלי הצבא.
יש קו ישר המחבר בין השחיתות ודלותם האידאולוגית של ראשי ממשלות מדינת ישראל בשלושת העשורים האחרונים לביצועים העלובים של הצבא שלכם.
במדינת ישראל של היום אין אלטרנטיבה ימנית לשלטון.
הליכוד וקדימה הן מפלגות שמאל מובהקות.
הימין האמיתי מחוץ לחוק ולכן אנשים כמוני בבחירה מרצון גלו לארה"ב כלומר ויתרתי על האזרחות הישראלית שלי מרצון היות והתנועה שלי מחוץ לחוק לעומת שונאי ישראל ומשמידיה החברים בתנועה האיסלמית שאינה מחוץ לחוק.
לדעתי זמנה של מדינת ישראל כריבון העם היהודי על ארץ ישראל עבר,תם מן העולם והיא אינה מייצגת את הציונות החלוציות וגאולת ארץ ישראל.
ישן 13-12-2007, 08:53
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כמה הערות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי _A_N_ שמתחילה ב "כמה הערות"

2. נכון, אבל מי, ובשם מה, הביא את צבא המחבלים לארץ?
3. נכון - והרצון של גולדה לא להיראות כתוקפנים, מה שהביא אותה לדחות את ההצעה למהלומה מקדימה בבוקר יום הכיפורים. פחדנות, אמרנו?
4. הממשלה שיצאה למלחמת לבנון 2 היתה ממשלת ימין? תגיד, אתה חי בארץ או על מאדים?

והכי חשוב - השמאלנים הם לא רוצחים. הם פשוט משתפים פעולה עם רוצחים ומשרתים את מטרותיהם. כך היו הפאציפיסטים שהתנגדו לכל פעולה צבאית נגד גרמניה הנאצית בשנות ה-30, כך היו אנשי "תנועת השלום העולמית" ששירתו את מטרותיה של בריה"מ וחיבלו במאמצי ההגנה של המערב, וכך השמאל הישראלי של שלושת העשורים האחרונים.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

נערך לאחרונה ע"י הפטריוט בתאריך 13-12-2007 בשעה 08:56.
ישן 10-12-2007, 19:29
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
מה שמניע את השמאל הוא זה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "מוסריים או פחדנים?"

מערבופוביה - שהיא שנאת המערב על כל גווניו.

אנטישמיות תחת מסווה של אנטי ציונות - ישראל הרי משתפת פעולה עם ארצות הברית, נציגת המערב, ולכן יש להתנגד לה. זה מהווה תמריץ לאנטישמים מוסווים להצטרף.

שנאה עצמית - שנאה מלווה ברגשות אשם בשל כך שהיהודים שעברו שואה מגנים על עצמם בעצם הפעל כוח (דבר שלטיבם טמא).

עבור עוד הגדרות, אני מפנה אותך למילון השמאלני עברי:
http://stage.co.il/Stories/537232087

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

ישן 15-12-2007, 19:49
  Guy.P.A Guy.P.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "מוסריים או פחדנים?"

אני לא שמאלני, אני במרכז עם נטייה לשמאל, סתם לרקע.

אני, בתור אדם חף מפשע שנולד בישראל, לא מאמין שהערבים החפים מפשע נחותים ממני. אני לא חושב שאני יותר טוב מהם ולא מגיע להם מה שלא מגיע לי.
אני תמיד חושב מה אני הייתי חושב אם הייתי במקומם, והתשובה שלי היא בדרך כלל שסביר להניח הייתי מתנהג כמוהם.

אני מסתכל על מפת העולם ורואה את מדינת ישראל הקטנה בתוך ים של מדינות עוינות, בגלוי או בסתר, ומבין שאם אנחנו נפעל לפי ראיית העולם הימנית, בעוד מספר שנים לא רב, מדינת ישראל לא תהיה פה.

לא ייקח הרבה זמן עד שאיזה מטורף איסלאמי קיצוני ( ומכך - לא מפחד למות, ההתרעה של מדינת ישראל לא מפחידה אותו ), פשוט יעשה מעשה עם כלי נשק שיהיו בידו, יביא להרס של מדינת ישראל בדרך כזאת או אחרת.
לא ייקח הרבה זמן עד שנשק גרעיני יהיה נשק נפוץ בהרבה מהיום, והתסריט שפצצה אחת או שתיים תגיע לארגוני טרור, או למדינות כאלה ואחרות, הוא לא דמיוני.

אני מבין שהסיכוי הטוב ביותר שלנו להביא לכך שמדינת ישראל תתקיים עוד מאות שנים, היא לעשות שלום עם כמה שיותר גורמים, ומכך הראייה שלי היא שמאלנית יותר.
אולם, אני לא מאמין בחד צדדיות, אני חושב שהכל צריך להיות עם הסכם, שנפסיק לצאת פראיירים.

אני לא רוצה מדינת ישראל גדולה, לא אכפת לי כמה שטחים יש לנו או אין לנו ( במידת הסבירות, כמובן. ). אני רוצה שליהודי אשר הוא, יהיה תמיד מקום לחזור אליו במידה והוא צריך אחד.
אני רוצה ללכת בתל אביב ולדעת שאין סיכוי שהאנשים סביבי שונאים אותי מכיוון שאני יהודי, מה שאי אפשר לדעת בכל מקום אחר.
אני רוצה שלעם היהודי הקטן תהיה מדינה לא רק עכשיו, אלא גם עוד הרבה הרבה שנים.
וזה לא ייקרה אם נלך לפי הימין.

מה שאני הכי מפחד ממנו, שנבין את זה מאוחר.. מאוחר מדי.
ישן 16-12-2007, 11:33
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ככל שתהיה יותר חלש, ככה יתחשק יותר למחבל קיצוני לחסל אותך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אני לא שמאלני, אני במרכז עם..."

וככל שאתה תהיה יותר חזק, גדול ותוקפן, ככה הם יכבדו אותך יותר. ככה זה עובד מאז ומתמיד.

אולי עוד לא נולדת אז, אבל אם אתה יודע את ההסיטוריה, כווית הייתה מדינה הכי שקטה במזרח התיכון וגם.. ערבים, ובכל זאת, לילה אחד סאדם חוסיין החליט לכבוד אותה, וכבש אותה, ובדרך הרג עשרות אלפי אזרחים של כווייט.

הפת"ח היה בידידות עם החמאס, ומה עשה להם החמס בעזה?

אתה לא תוכל להיות יותר בידידות עם חהמס יותר מאשר הפת"ח. הרי אתה לא תשף פעולה חס וחלילה לרצוח יהודים כמו שעשו הפת"ח מדי פעם ויותר מאשר לפעמים....

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-12-2007 בשעה 11:37.
ישן 16-12-2007, 12:11
  Guy.P.A Guy.P.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ככל שתהיה יותר חלש, ככה יתחשק יותר למחבל קיצוני לחסל אותך"

אבל אתה שם לב בכלל מה אתה אומר פה?

כמה יהודים היו כאן לפני 1880? 15,000? וכמה ערבים?
למי הייתה שייכת האדמה הזאת לפני שרכשנו חלק ממנה? של מי כל המדינות באיזור חברים יותר טובים? שלנו או שלהם? ואני לא מדבר כרגע על ההיסטוריה, אני מדבר על התאכלס של מי היה המקום הזה - לא שלנו.
אנחנו הגענו לכאן בעליות אחת אחרי השנייה, נחתנו עליהם כאן בגלל פוגרומים ויחס שהם בכלל לא היו חלק ממנו ובכלל לא התקיים פה.
הגענו לפה, רכשנו אדמות, הקמנו מדינה. יופי, עד כאן הכל טוב ויפה.
מי אנחנו בכלל שנשליט פה את המדיניות שלנו באיזור שלם של מדינות עוינות?
ממתי הרוב צריך להתאים את עצמו למיעוט? ארה"ב תומכת בנו אז אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים?

מה זה ככל שתהיה חזק יותר ותוקפן יותר יכבדו אותך? לכמה זמן זה יחזיק? באיזה מחיר? אולי יש דרך אחרת?

אני רוצה להאמין שיש סיכוי לשלום עם הערבים, ואני מאמין בכך. אני לא מקבל את זה שהם לא יקבלו את מדינת ישראל במידה והשטחים שלהם יוחזרו. ואם השטחים יוחזרו בצעד חד צדדי, והטרור ימשיך, ותהיה הסלמה ( שקסאמים למשל יוכלו להגיע ליותר נקודות בישראל ), אני אתמוך בכל צעד שצה"ל יינקוט כנגדם.

אבל אנחנו לא יכולים להצדיק את עצמנו ולהאשים אותם כל עוד אנחנו ממשיכים לכבוש אדמות שלא שייכות לנו.
עד שלא נוכל להגיע לאו"ם ולהגיד " החזרנו להם כל מה ששייך להם, ותראו מה קורה ", אנחנו הטועים, והם הצודקים. בין אם אנחנו רוצים להכיר בזה או לא. מבחינת העולם והחוקים שלו, שישראל עוברת עליהם, אנחנו לא בסדר בדיוק כמוהם.

כשנוכל להגיע לאו"ם והראות שאנחנו החזרנו כל מה שלא שייך לנו, נקבל את תמיכת העולם, ואז נוכל לפעול נגדם במידה ויהיה בכך צורך.

בזה אני מאמין.
ישן 16-12-2007, 15:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה מדבר על התכלס, אבל כותב כאן תעמולה ערבית במקום...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אבל אתה שם לב בכלל מה אתה..."

סתם לרקע, האגדות על "אני לא בשמאל, אל במרכז עם נטייה לשמאל", לא מתאימות למציאות,
ומעולם לא התאימו. בדר"כ מי שמכנה עצמו "מרכז" זה מי שחש לא בנוח עם הזיהוי כתומך שמאל,
ולכן בוחר לעצמו שם אחר. בזכוכית מגדלת לא יימצא הבדל בין השמאל ל"מרכב עם נטייה לשמאל"...

האגדות שהארץ השתייכה לערבית לפני 1880 מקבילות לטענה שהאינדיאנים חיו בשלום ובשלווה עד
להגעת האדם הלבן שטבח אותם באכזריות. מי שחושב כך, ראוי שיילך ויקרא קצת מה עשו האצטקים
לקרבנות מלחמותיהם, מה עשו האפאצ'ים לקרבנותיהם, מה עשו המאיה לקרבנותיהם, מה עשו
האינקה וכן הלאה - הרבה-הרבה לפני שבא האדם הלבן...
עובדתית, ב1880 אף ערבי בעולם לא ידע שהוא ערבי. אחוז זעיר מהם גילה זאת להפתעתו, רק
בראשית המאה העשרים. ב1880 חיו בארץ כמה רבבות כפריים ובדוים דוברי ערבית, ששנאו זה את
זה הרבה יותר ממה ששנאו אותנו, ולהגדירם כעם, זה אפילו לא מצחיק...
הנהגת הערבים כאן גילתה שהיא עם נפרד משאר העמים דוברי הערבית, רק ב1920, כאשר הסתבר
להם שלא יהיו חלק מסוריה הגדולה (ועדיין, במרד הערבי בין 1936= ל-1939 עדיין כתב מפקד
הכנופיות עבד אל-רחים חג' מחמד בכל מכתביו שהוא מפקד "המרד הערבי בסוריה הדרומית"...).
ההכרה הסופית בקיומם כעם באה רק אחרי שישראל קמה, והיה צורך מוחשי להעמיד תביעה
מדינית מנוגדת. לטעון שבאנו ולקחנו מהם משהו שהיה שלהם, זה פשוט נלעג...

השאלה המצויינת "מי אנחנו בכלל שנקים פה מדינה" היא שיאו של הטיעון השמאלי-קיצוני, שכן
היא מערערת סופית על זכותנו בכלל להיות פה. ובכן, זכותנו להיות פה נגזרת מההסטוריה. אם יש
לך בעייה עם זכותנו ההסטורית להיות פה, אז האמת היא שבאמת אין לך סיבה לתמוך בקיומה
של מדינת ישראל. כל קיום המדינה מתבסס על כך שהיינו פה קודם. ברגע שערערת על עובדה זו,
ערערת על זכותה של המדינה להתקיים...

אתה יכול לא לקבל את העובדה שהם לא ישלימו עם קיומנו, אבל עובדתית, זה המצב. עליך להפנים שדווקא בזכות עמדות כמו שלך, אין להם סיב להשלים עם קיומנו. כאשר מישהו שטוען
שהוא ב"מרכז", בא ואומר שת'כלס, אין לנו בכלל זכות להיות פה, אין להם סיבה להיות מתונים
יותר ממך...

באשר לקביעה המשעשעת שתתמוך בכל צעד שצה"ל יעשה אם ימשיכו לפגוע בנו אחרי הנסיגות:
מה אתה מציע לעשות בגזרת עזה? נסוגנו, גירשנו יהודים - ולמרבה הפלא, חמא"ס השתלט ויורה
ללא הפסק לתוך הקו הירוק? איזו תגובה אתה מציע, אם בכלל?

ולטענה לגבי "החזרת מה שלא שייך לנו": ובכן, למעלה מ75 אחוז מהפלסטינים טוענים שבשנייה
זו אתה גר על "משהו שלא שייך לך". כן, שלושה רבעים מהפלסטינים נאלצו לברוח מבתיהם
במלחמת העצמאות שלנו (הנכבה שלהם). ממש ממש לא אכפת להם מהנדיבות שלך במסירת
שטחים ביהודה ושומרון. הבית שלהם הוא ביפו, הוא ברמלה, הוא בלוד, הוא ברמת אביב והרצליה
פיתוח (שיח' מוניס וסידנא עלי, בהתאמה...). משם הם ברחו/גורשו, ולשם הם רוצים לחזור. זה
שאתה חושב שאם תגרש כמה רבבות יהודים שיושבים באיו"ש על שטחים שאף ערבי לא גר
בהם קודם, לא ממש ישכנע אותם. להיפך, הם נוטים לקבל את הנכונות שלך לסגת, בתור "נסיגה
של המפעל הציוני", כפי שהגדירו זאת רק אתמול בעצרת חמא"ס.

אתה יכול לעצום עיניים ולהניח שפייסנות מהצד שלך, תביא לשלום - אבל אם זה יקרה, הרי שזו
תהיה הפעם הראשונה בהסטוריה שזה קורה, בעוד שיש מליון דוגמאות לכך שפייסנות רק מקרבת
מלחמה (לישראל יש שפע של דוגמאות לכך, ורובן מהשנים האחרונות...).
ישן 16-12-2007, 18:20
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מצא את ההבדלים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אבל אתה שם לב בכלל מה אתה..."

"יותר מ-60 שנה, פלסטין - כפיצוי על מלחמת העולם השנייה - היא תחת כיבוש כבד". "הפלסטינים לא מקבלים מים, חשמל, ותרופות - והממשלה הנבחרת שלהם הפכה למטרה בשל רצונם בחירות. הציונים הברוטאלים מוציאים להורג פלסטינים".

"אנחנו לא מכירים במשטר הזה כי הוא מבוסס על כיבוש וגזענות - ולא מפסיק להתקיף את שכניו" "בהנחה שהשואה היתה במציאות - מדוע צריך לעקור את הפלסטינים מאדמתם? מדוע הם צריכים לשלם על העוול באמצעות ויתור על אדמותיהם"

"אנחנו מתנגדים לאופן שבו מנסה הממשל האמריקני לנהל את העולם. לדעתנו השיטה הזאת שגויה. היא מובילה למלחמה, אפלייה ושפיכות דמים. אנחנו חושבים שהדיבורים על מלחמה הם כלי תעמולה. אנשים שמדברים על מלחמה צריכים למצוא סיבה חוקית למלחמה" "המשטר הציוני הוא נושא דגל הפלישה, הכיבוש"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר