לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2005, 13:59
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כלא, כלא ושוב פעם- כלא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מישהומשהוסוףהדרך שמתחילה ב "שאלה בקשר למרד"

אם רק תגידו את המילה מרד יעלו אתכם למשפט.
אני מקווה שאתה מודע להשלכות של קיום מרד במסגרת כמו צה"ל- יעיפו אתכם לכל הרוחות לכלא הקרוב.

יותר חשוב מזה- אתם לא תשיגו בזה כלום. איך אתם מתכוונים למרוד?
אם זה יתבטא בלקחת את הדברים וללכת הביתה זה נפקדות ואחר כך עריקות
אם זה יתבטא בזה שלא תבצעו את עבודכתם כראוי/תשבתו/לא תקומו למסדרי בוקר וכו' אז מדובר בסירוב פקודה/ אי מילוי הוראה/ התנהגות שאינה הולמת.
מכאן ועד מרד הדרך עוד ארוכה.

כל מי שקשור למרד-יעוף לכלא, אם הוא לוחם תישלל זכאותו לתעודת לוחם, כולם יעופו מהיחידה (איזה יחידה אתם דרך אגב?) והמנהיגים גם יסולקו מצה"ל.

שורה תחתונה- תחשבו על דרך יותר טובה לפתור את הבעיה- שיחה עם המג"ד למשל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2005, 21:26
  מישהומשהוסוףהדרך מישהומשהוסוףהדרך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.05
אני לא חושב שכמה מכ"ים עם ניסיון יכולים לתפוס משמרת לבד תוך שבוע
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "קצינים/מש"קים/חיילים פשוטים- כל מי שקשור למרד יעוף לכלא ואח"כ מצה"ל"

ןלגבי היציאות שלנו מדובר בג'ובניקים
לעומת מקומות אחרים ששם מדובר בלוחמים.
פרט לגבעתי ולצנחנים סמב"צים עושים 8-6 בכל גדודי החי"ר. אני מתכוון לסמב"צ גדוד ולא לסמב"צ בפלוגה.
סמב"צ בפלוגה עושה יציאות כמו שאר הלוחמים בפלוגה שלו.
העסיבה שרוצים לשנות לנו את היציאות היא כדיש נהיה כמו שאר המפקדה רק שהמפקדה עושה חמשושים שבת לשלוש ולפי מה שהמג"ד רוצה שיקרה עכשיו אנחנו נעשה שבת לשתיים. יציאות יותרגרועות מהמפקדה.
חוצמזה כמעט כל המחלקה עם בעיות ת"ש או משהו כזה והחלק שלומ הם סמב"ציות שסיימו קורס ונשארות בגזרה גם אם הגדוד עובר מקום.
הן לא מקבלות רגילה כמו כולנו. במקרה שלהן זה עוד יותר לא הוגן!!!!
ישן 25-02-2005, 21:56
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
קודם
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מישהומשהוסוףהדרך שמתחילה ב "אני לא חושב שכמה מכ"ים עם ניסיון יכולים לתפוס משמרת לבד תוך שבוע"

כל, אל תחיו באשליה שבמערכת כמו צה"ל אתה ומספר חיילים שניתן לספור על אצבעות הידים תכניעו את המערכת,אם צריך יורידו סמב"צים/יות מהחטיבה או החטמ"ר וקצינות חמ"ל אם צריך.
אני מציע לכם למחוק את המילה מרד מהלקסיקון שלכם במקרה הזה, לא מדובר בחיי אדם ואפילו לא בפקודות לא חוקיות, לכל היותר פינוק וחוסר נוחות.
לגביכם והבנות, חייל שמשרת במתכונת של משמרות לא זכאי לרגילות כל עוד החופשה שאחרי המשמרת היא לפחות ארבעה ימים. אם אתם עוברים למתכונת של פחות ימי חופש אתם זכאים לרגילות, אם לא קיבלתם תגישו קבילה.
בלי קשר,כדאי שלא תסתכלו על מחלקות אחרות, לכל מ"מ במפקדה יש את האינטרסים שלו והוא נותן את הדין לגבי מי נשאר ומי לא, והאם יעמוד במשימות. לך יש מפקד, הקמב"ץ, ואת הטענות שלך תפנה אליו ולא למג"ד,תן לו לעשות את המלחמות בשבילכם. אני מקווה מאד שלא הוא זה שאמר לכם "המג"ד החליט".

באופן כללי ולסיכום, לגבי הטענות המגוכחות האלו,אתם בהחלט יכולים להתחיל לקבל מה שכתוב בפ"מ שש שעות שינה, הפסקות אוכל וחופשת סופ"ש ארוכה פעם בעשרים ושמונה ימים...

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר