לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2007, 11:51
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
הגברת לבני שרת החוץ שלכם היא על פטריה ?

או שהיא סתם בהמה?
ראו מה היא אומרת.:
ציטוט"

"העולם מקבל את העמדה שלנו"
בראיון ל-ynet אמרה שרת החוץ, ציפי לבני, כי העמדה הישראלית, לפיה ועידת אנאפוליס היא רק תחילתו של התהליך, נקלטה בעולם. השרה לבני רואה הצלחה רבה בכך שהוועידה תניע מהלך, שבו ביטחון מדינת ישראל הוא חלק בלתי נפרד מהסכם .

מה זה העולם? את מי אתם בכלל מעניינים? אולי בקושי פרומיל אחד מאוכלוסיית העולם יודע בכלל איפה מדינת ישראל נמצאת על המפה.
כאן באמריקה מי בכלל אכפת לו הבטחון של מדינת ישראל?
אתם יודעים שבשואה אמריקה ידעה על הטבח הנוראי שמתבצע ביהודים ולא עשתה כלום ולמעשה עמדת הממשל האמריקאי באותה העת הייתה לא להודות בכלל בידע הזה?
מה נותן לכם אבו מאזן שיתרום לבטחון שלכם? מה עם החמאס שלא מכיר במדינת ישראל ומה עם אירגון הטירור הפת"ח שאבו מאזן עומד בראשו שממשיך לרצוח ולפגע (רק לפני כמה ימים רצחו יהודי ביו/ש).
על איזה בטחון מדברת המטומטמת הזאת? בעוד שנה לאיראנים תהייה פצצה אטומית אבו מאזן יהייה בקבר ירצחו אותו בוש והחזון שלו יהיו בפח הזבל ויהייה נשיא אמריקאי חדש שאולי מדינת ישראל תהייה בסוף רשימת הדאגות שלו ואתם תשארו תקועים עם החמאס ואיראן וטילים על גוש דן.
בינתיים המדינה שלכם מתפרקת מבפנים ולאף אחד לא אכפת.
החינוך מת. פשוט מת. ילדי ישראל מופקרים לבערות.
התקשורת שלכם מחפשת רייטינג וממציאה רעידות אדמה חדשות לבקרים שמתגלות כנפיחות עלובות להלן מקרה הנשיא קצב ועכשיו משטרת ישראל.
הפער בין העניים לעשירים הולך וגדל והבהמה הזאת מתעלקת ומתלקקת עם אירופה והממשל האמריקאי .
אם למנהיגים שלכם יש בעיות נפשיות של חסרים בתשומת לב שילכו לפסיכולוגים ולא לפוליטיקאים אירופאים ואמריקאים שכל מה שמעניין אותם זה הזהב השחור של מדינות המפרץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2007, 16:37
צלמית המשתמש של ghostbuster
  משתמש זכר ghostbuster ghostbuster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ghostbuster
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי avivhazan78 שמתחילה ב "בנוסף לכך שהיא בהמה, אני לא..."

אתם רוצים לדעת מה הפתרון לכל הבעיות פשוט מאוד הכתוב אומר

אם בחוקתי תלכו ואת מצותי תשמרו ועשיתם אתם: ונתתי גשמיכם בעתם ונתנה הארץ יבולה ועץ השדה יתן פריוואם לא תשמעו לי ולא תעשו את כל המצות האלה: ואם בחקתי תמאסו ואם את משפטי תגעל נפשכם לבלתי עשות את כל מצותי להפרכם את בריתי"
כל השאר בבלט
אם אין יראת שמים אין כלום עוד דור עוד שניים הבעיה הדמוגרפית תתפוצץ לנו בפנים ולא יעזור לא להביא גויים מרוסיה ולא ומאוקרינה בקצב הזה אנחנו אוטוטו נהיה המיעוט ואז אנשים יתחילו לדבר צרפתית במבטא גרמני
העולם איננו הפקר יש בעל הבית ובמקרה הוא האלוה שלנו אין לנו הרבה בררה

ובלי קשר אני מסכים בהחלט שלא רק השרה ליבני אלא כל הג'מעה הפולטית הנם חבורת סטלנים שאכלו טריפ מקולקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר