לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2005, 18:12
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
תשובה על רימון יד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dopey_Wizard שמתחילה ב "רימונים בשריון"

רימון היד העיקרי של צה"ל הוא רימון רסס מס' 26.
זהו רימון השוקל 450 גרם ובפיצוץ שלו הוא יוצר רסס של 1024 חלקים (מהם מורכבת מעטפת הרימון).
הרימון מחורץ מבפנים (זה נראה כמו קוביות שוקולד מבפנים) והפיצוץ פשוט מעיף את אותן חתיכות.
רדיוס הרג של הרימון- 8 מ'.
רדיוס פציעה- 15 מ'.

הרימון משמש כתוספת לכוח האש של לוחם החי"ר (בנוסף לנשק שלו).

בכל טירונות קרבית החל מצנחנים ונח"ל וכלה בשריון ותותחנים הטירונים זורקים רימון- זה חלק מההסמכה לרובאי 03 ומעלה.

ישנם עוד שני סוגי רימונים שמשמשים לפיזור הפגנות:
רימון גז מס' 400- בתוכו נמצא גז מדמיע
רימון הלם- פשוט משמיע פיצוץ חזק, יותר מזה כלום.

מטווחים:

יורים הרבה בנשק- מאות כדורים.
זה מתחיל באיפוס, וידוא איפוס
נמשך במקצים הכוללים החלפת מחסניות, תפעול מעצורים, ירי בשכיבה, ירי בכריעה, ירי בעמידה, ירי בהפתעה, ירי בכתף הפוכה (הפוך ממה שאתה יורה בדרך כלל), ירי בלילה, ירי מטחים, ירי אחרי מאמץ, ירי סלקטיבי, תרגילי פרט, תרגילי חוליה, תרגילי כיתה, ועוד...

מאג- מה אתה רוצה לדעת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2005, 21:42
צלמית המשתמש של Dopey_Wizard
  Dopey_Wizard Dopey_Wizard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.04
תודה על התשובה..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DeePee שמתחילה ב "במקרה ששאלתך היא מתי יצא לך..."

חודש וחצי.. מעודד.. :-)
כן, אני יודע לגבי מרכבה 4, זו הסיבה שאני רוצה לשרת ב188 ולא ב401.. (בעיקרון רציתי הרבה זמן (מספר שנים) להיות בפלס"ר (חי"ר) אבל הפרופיל איכזב, בחרתי בשריון וקיבלתי, ואני רוצה להיות טען כמובן) אם כבר מדברים, יש איזה טיפים אולי איך להגיע ל188, ולא ליפול למשהו אחר? כול טיפ קטן רק איך לפעול נכוטן או מה לעשות שיכול להוסיף לסיכויים יעזור..
אז במידע ואני יהיה טען ב188, לגביי זריקת רימון בטירונות, אם אפשר, פירוט קצת, ממה מתחילים, איך, ולאן מגיעים.. (פשוט מעניין אותי מאוד העניין של הרימונים והידע שלי בנושא ממש שואף לאפס כימעט)

אולי תוכל להסביר ולהרחיב קצת לגביי השימוש במאג (בתור טען-קשר במרכבה 3 חטיבה 188), מתי זה מתחיל בטירונות, איך, איזה סוג של מטווחים עושים (הכול, יעני, ירי מהטנק?, מה לפני, באיזה מאגים משתמשים בסוגי המטווחים, אני כולל את האימונים גם, האם גם משתמשים במאג חי"ר ואיך ומה.. )
ומה התדירות לזה....

ושוב תודה על התשובות.
ישן 25-02-2005, 07:37
צלמית המשתמש של DeePee
  DeePee DeePee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Dopey_Wizard שמתחילה ב "תודה על התשובה.."

לגבי הרימון, לומדים על מבנה הרימון ואופן הפעולה שלו בכיתה,
ביום הזריקה זורקים מעמדה מוגנת מחוץ לבסיס עם כמה תרגולים על יבש לפני ורימון אינרטי (שסתם עושה רעש פאק) ואז האמיתי.

לגבי המאג, בתור טען, יש מטווחים רק מהטנק במקצועות , אחרי שלומדים על המאג ותפעולו ומתרגלים על יבש בכיתות ועל הטנק, ועוד ירי פעם אחת במסלול מקוצר שכאילו עושים עם הטנק (בסוף המקצועות). אין ירי עם מאג חי"ר, רק מאג חש"ן. בצמ"פ יצא לך לירות הרבה עם המאג במסלולים ושם זה הכיף האמיתי.. כמו כן בצמ"פ יצא לך לירות במאג מחוץ לטנק.

איך להגיע ל188? אני אספר לך את הסיפור הקטן שלי, התגייסתי לפני שנתיים גם במרץ לשריון וגם רציתי מאוד מאוד להגיע ל188 , כי אח שלי היה שם. סימנתי בטופס רצונות בבקו"ם 188, וחשבתי שיתנו כי אני גם גר בצפון ועוד כל מיני. התגייסתי , הגעתי לביסל"ש ושמו אותי בחטיבה 500, החטיבה שהכי לא רציתי וסימנתי בעדיפות אחרונה.. רק אחרי שיחות עם כל העולם ומכתבים לקצין שריון ראשי וקצת בעיות שעשיתי הסכימו להעביר אותי ל188. אחר כך גם הבנתי איך זה עובד כל העסק...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר