לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2007, 08:44
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
נחוץ 1.2 מיליארד ש"ח בכדי להמשיך לגור במדינה יהודית

הפנייה הזו מופנית לכל מי שגר במדינת היהודים.

חלק מכם ייתכן שמזדהה עם הערבים, חלק מכם ייתכן שהם עצמם ערבים.

אבל המשותף לכולם שכולם רוצים ומעדיפים להיות במדינת היהודים מאשר לגור באחת המדינות השכנות או אפילו בעזה או רמאללה.

מי שלא אוהב את היהודים ומדינתם סביר להניח שחלק מהם איכשהו מצאו להם ארצות אחרות. או, ייתכן שמחפשים ארץ אחרת. או, סביר להניח שאתם בכל זאת מעדיפים את המדינה היהודית, אבל עדיף לכם גם לקטר. זה בסדר, בואו נראה מה בשורה האחרונה, אתם מעדיפים להיות במדינת היהודים.

(יתתכן גם שיש כאלו שאמנם מעדיפים לגור במדינת היהודים, אבל הם יודעים שאם מדינת יהודים תתפרק חס וחלילה זה יהיה רע מאוד ליהודים, לא אכפת להם שיהיה רע גם להם, העיקר שיהיה רע גם ליהודים. אבל אנחנו לא מדברים על אלו שיש להם כזאת שנאה תהומית, אין מה לעשות איתם, אנחנו מדברים על אלו שמבינים שהם מעדיפים את המדינה היהודית ושנאת ישראל לא העביר אותם על דעתם).

אבל בכדי שזה ימשיך להיות מדינה יהודית, שרמלה לא תיהפך לרמאללה, צריכים שיהיה פה רוב יהודי גדול. אחרת..

עכשיו בואו נראה את המספרים המתמטיים:

אוכלוסיה הערבית גדלה כל שנה ב35 אלף איש, בה בעת שלפי אחוזם היחסי באוכלוסיה הם אמורים לגדול רק בשני שליש מזה - 24 אלף. יוצא שאם יהגרו כל שנה כ11 אלף ערבים, אנחנו נוכל להמשיך בבטחה במדינה היהודית.

אם ישלמו 10000 ש"ח לכל ערבי שרוצה לעזוב, יימצאו כ11 אלף ערבים שירצו לעזוב. ייתכן שאפשר אפילו בפחות מזה.

אם אנחנו לא רוצים עוד פעם לראות מה שקרה בפקיעין וכדומה, אז זוהי הדרך היחידה.

מי שלא מסכים עם זה, מוזמן כבר עכשיו לעבור לגור ברמאללה, עזה, קהיר, דמשק או בגדד (רק לכמה שבועות לנסיון).

הזמן אוזל, צריכים ללחוץ ולהתחנן לתקשורת שיואילו להסכים עם זה. אני פונה ישירות לתקשורת, לממשלה ולכנסת אין מה לפנות, הם כבר החליטו בהחלטה נחושה ביותר שיעשו אך ורק מה שהתקשורת תרמוז להם לעשות.

מקורות:
לשכה המרכזית לסטטיסטיקה השנתון הסטטיסטי
http://www1.cbs.gov.il/reader/

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 06-11-2007 בשעה 09:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2007, 06:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב "בגלל אנשים כמוך המדינה נראית..."

בגלל אנשים כמוך ובגלל אנשים כמוך......אין לזה סוף.
במדינה שלנו נעשו כל הטעויות האפשריות לאורך כל הדרך.
היום המצב מאד סבוך וייתכן שאף מאוחר מדי לתקן את רב הבעיות.

טרנספר של ערבים הוא רעיון נחמד, 1.2 מילארד שקל זה כסף קטן, ממש עודף, זו לא איזו פנטזיה לשים את היד על סכום שכזה.
אבל בין זה לבין המציאות יש עוד מרחק רב מאד.
בגלל אנשים כמו מדינאי המדינה היום במצב גרוע ביותר.
הוא מפזר דברי שטנה, הוא שונא את כולם כולל את עצמו.
המודעות החברתית שלו ברמה הנמוכה ביותר שאפשר.
אין הוא תורם לחברה בשיט. הוא מטיף לחזרה בתשובה וגזענות ותו לא. אין בו טיפת אחריות חברתית או סביבתית או אישית. פשוט גזען עלוב ודי מסריח.
האם אתה רוצה להשתייך לצד שלו ?
אתה לא חייב להצטרף לצד שלי, רק תבדוק מי הם חבריך ואומר לך מי אתה.
כמו שציינתי, יש עוד הרבה תחומים שבכולם אדון מדינאי תמיד בעד הנגד. האם גם אתה ?
ישן 07-11-2007, 07:14
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לאלו שלא יודעים על מה מדובר. ביקשתי טובה אישית להציל את ילדי מליפול בשבי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מוכן לא לזבל לי את תיבת..."

זה מה שכתבתי בתיבת דואר האשית של "מצפון":

ציטוט:

אני צריך ממך טובה אישית.

החיים שלי ושל ילדי נמצאים בסכנה שבעוד כמה שנים אנו עלולים למצוא את עצמנו במדינת אויב, אתה ורק אתה ואנשים כמוך יכולים לעזור. .... (עותק של השרשור הנוכחי).
</

לא קיבלתי תשובה עניינית, וגם לא תשובה ברוח של שלום. מדובר על החיים שלי ושל הילדים שלי, ואם איש ה"מצפון" אינו עונה לי לעניין, מה עוד אני יכול לעשות? מתגנב לי החשש שגם ה"מצפון" הוא לא אמיתי.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=366241

אני צריך פה להגיד שזו פעם אחת ויחידה שכתבתי אליו לתיבת הדואר האשית, ככה שזה רחוק מלהיות SPAM . כתבתי מתוך מחשבה כנה שהוא יכול לעשות משהו בכוון הזה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 07-11-2007 בשעה 07:26.
ישן 07-11-2007, 08:38
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שאהל האם עם המחבלים, גם אליהם יש לך יחס כמו שאתה מתייחס אלי, או להם אתה שר שירי שלום?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם חס וחלילה ילדיך היו זקוקים..."

תקרא מה שכתבת עלי, עם כזה זלזול, למרות שלא עשיתי לך שום דבר רע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אין פה פנייה אישית, יש פה גועל נפש.
SPAM אחד מספיק בשביל להיות SPAM.

ומסתבר שאתה SPAM מהלך על שתיים.
לא רוצה שתשלח לי יותר הודעות לתיבה האישית, גם לא בקשות לעזרה אישית. אין לי עניין איתך.
אל תדרדר את הויכוחים ביננו לרמה האישית.
זה לא הסגנון המקובל עלי.
לא תקבל ממני תגובה ענינית מאחר ואין פה שום עניין, רק זיבולי שכל של זב חוטם אגואיסט וחוצפן.

איך יש לך את האומץ לדרוש איפוק מיהודי שדרות והיישובים של עוטף עזה. אם זהו הסגנון שלך מול אחד מבני עמך שלא עשה לך שום דבר רע, כותב אליך יפה ובעדינות הכי אפשרית.

ישן 07-11-2007, 09:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לא נבהל מפגיעות אישיות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אין לך מושג עדינות..."

אֲדֹנָי יְהוִה, נָתַן לִי לְשׁוֹן לִמּוּדִים, לָדַעַת לָעוּת אֶת-יָעֵף, דָּבָר; יָעִיר בַּבֹּקֶר בַּבֹּקֶר, יָעִיר לִי אֹזֶן, לִשְׁמֹעַ, כַּלִּמּוּדִים. אֲדֹנָי יְהוִה פָּתַח-לִי אֹזֶן, וְאָנֹכִי לֹא מָרִיתִי: אָחוֹר, לֹא נְסוּגֹתִי. גֵּוִי נָתַתִּי לְמַכִּים, וּלְחָיַי לְמֹרְטִים; פָּנַי לֹא הִסְתַּרְתִּי, מִכְּלִמּוֹת וָרֹק. וַאדֹנָי יְהוִה יַעֲזָר-לִי, עַל-כֵּן לֹא נִכְלָמְתִּי; עַל-כֵּן שַׂמְתִּי פָנַי, כַּחַלָּמִישׁ, וָאֵדַע, כִּי-לֹא אֵבוֹשׁ. קָרוֹב, מַצְדִּיקִי--מִי-יָרִיב אִתִּי, נַעַמְדָה יָּחַד; מִי-בַעַל מִשְׁפָּטִי, יִגַּשׁ אֵלָי. הֵן אֲדֹנָי יְהוִה יַעֲזָר-לִי, מִי-הוּא יַרְשִׁיעֵנִי; הֵן כֻּלָּם כַּבֶּגֶד יִבְלוּ, עָשׁ יֹאכְלֵם. מִי בָכֶם יְרֵא יְהוָה, שֹׁמֵעַ בְּקוֹל עַבְדּוֹ--אֲשֶׁר הָלַךְ חֲשֵׁכִים, וְאֵין נֹגַהּ לוֹ, יִבְטַח בְּשֵׁם יְהוָה, וְיִשָּׁעֵן בֵּאלֹהָיו. (ישעיה פרק נ)

בכדי לשלוט על הכעס, הייתי מציע לך ללמוד את הפרק הבא:
ציטוט:

http://chabadlibrary.org/books/defa...rl=/adhaz/tanya
"כל הכועס כאילו עובד עבודה זרה" . והטעם מובן ליודעי בינה לפי שבעת כעסו נסתלקה ממנו האמונה כי אילו היה מאמין שמאת ה' היתה זאת לו לא היה בכעס כלל ואף שבן אדם שהוא בעל בחירה מקללו או מכהו או מזיק ממונו ומתחייב בדיני אדם ובדיני שמים על רוע בחירתו אעפי"כ על הניזק כבר נגזר מן השמים והרבה שלוחים למקום ולא עוד אלא אפילו בשעה זו ממש שמכהו או מקללו מתלבש בו כח ה' ורוח פיו ית' המחייהו ומקיימו וכמו שכתוב כי ה' אמר לו קלל והיכן אמר לשמעי אלא שמחשבה זו שנפלה לשמעי בלבו ומוחו ירדה מאת ה' ורוח פיו המחי' כל צבאם החיה רוחו של שמעי בשעה שדיבר דברים אלו לדוד כי אילו נסתלק רוח פיו ית' רגע אחד מרוחו של שמעי לא יכול לדבר מאומה (וזהו כי ה' אמר לו בעת ההיא ממש קלל את דוד ומי יאמר לו וגו' וכנודע מ"ש הבעש"ט ז"ל ע"פ לעולם ה' דברך נצב בשמים שצירוף אותיות שנבראו בהן השמים שהוא מאמר יהי רקיע כו' הן נצבות ועומדות מלובשות בשמים לעולם להחיותם

עוד...
http://www.kipa.co.il/ask/show.asp?id=49574

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 07-11-2007 בשעה 09:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר