לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2005, 16:39
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
5 נקודות האחיזה הן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "מידע טכני בקשר לשעורי נשק והסוואה בגדנ"ע"

1הכתף(על הכת)
2 הלחי (על החלק העליון של הכת)
3היד החלשה מבין ה2 (על המתפסים -החלק הקדמי של הנשק לפני הקנה)
4 האמה(תומכת מחסנית)
5היד החזקה מבין ה2 בידית האחיזה ואצבע על אשמורת ההדק (לא על ההדק חס..)

עכשיו יש חלוקה באצבע לרגיש פטיש אדיש..
החלק הכי קרוב ליד הוא האדיש והחלק הכי רחוק הוא הרגיש..

בהסוואה אני לא יודע כמה מותר לפרט אז אני אשתוק..

אם הייתה לי תמונה נורמלית הייתי מביא לך את החלקים בצורה יותר יפה וויזואלית אבל אני אחכה שמישהו מהמומחים בפורום ירים את הכפפה

נב. בשעת הירי יש לך 3 מצבים כריעה שכיבה ועמידה...אני לא אסביר אותם בלי תמונות כי זה יהיה ממש לא מובן חח אבל תדע לכל מקרה..

במהלך הירי אתה צריך לעצור את הנשימה כדי שהקנה לא יזוז ולסחוט את ההדק לאט לאט כדי שהיריה תפתיע אותך..

נערך לאחרונה ע"י שולה מוקשים בתאריך 19-02-2005 בשעה 16:52. סיבה: דברים ששכתי לציין..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2005, 17:22
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "תודה רבה ידידי כמה דברים נוספים"

דבר ראשון אנחנו נירה ב M-16 בורקס סביר להניח, ולא בקרבין.

תגובה:לא משנה נקודות אחיזה זהות לקרבין ול אמ 16

שאתה אומר כתף על הכת, זה נשענת עליה או רק במגע ישר איתה?
נשענת וכמה שיותר במגע(כדי שההדף יתפזר על כמה שיותר שטח)
לחי על החלק העליון צריכה לגעת ממש או רק לשפשף?
לגעת "להימרח"

היד החלשה על המתפסים וכל האצבעות אוחזות במתפסים?
כן כל האצבעות על המתפשים
אמה זו האצבע המשולשת נכון ? לא הבנתי אייך היא יכולה לתמוך במחסנית
לא אמה זה החלק בין שורש כף היד למרפק והיא פשוט תומכת במחסנית כי אתה מצמיד אותה אל המחסנית
אם היד השמאלית במתפסים הרי המתפסים רחוקים מהמחסנית לא ?
המתפשים אכן רחוקים מהמחסנית (כמובן תלוי למה אתה קורא רחוק..)
מה זה אשמורת ההדק ?
אשמורת ההדק זה החצי עיגול שמסביב להדק והוא נועד כדי שההדק לא יקבל איזה מכה ויפלוט כדור...

בירי יורים במצב אדיש פטיש או רגיש ?
תלוי מה שיותר נוח לך תירה בו...זה לא מדע מדוייק...
חוט לאט אני יודע,
אבל למה אני רוצה שהירייה תפתיע אותי ? אני לא רוצה להיות מוכן אלייה ?
ואתה צריך שהיא תפתיע אותך כי אחרת אתה מפחד מההדף ומזיז קצת את היד או נוקר חזק מדי וזה גורם לרעידות שמסיטות את הכדור וגורמות להחטאה של המטרה..

אגב ילמדו אותך את כל זה בגדנ"ע..
ישן 20-02-2005, 21:45
  mymon9399 mymon9399 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
גם אני הייתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "מידע טכני בקשר לשעורי נשק והסוואה בגדנ"ע"

אחי גם אני הייתי בגדנ"ע שדה בוקר לפני בערך חודש גם בשד בוקר אגב קיבלתי חניך מצטיין
וואלק אתה הולך לעשות חיים זה מה זה כייף
ביום הראשון יחלקו אתכם לצוותים לפי מה שהסמלת אומרת ושולחת אותכם למפקדים או מפקדות זה בדרך כלל צוותים של 17-20 איש בכל צוות באותו יום יעבירו לכם קצת משמעת ויחלקו לכם מדים תתאימו פרטים עם המפקד/מפקדת יסבירו לכם מזה כל דבר משמעת חתים קבלות קצינים סידורים וכו' באותו יום יבחרו גם חניך תורן ו אאמינהלות של כל צוות תפגשו את הרס"פ ועוד כל מיני שטויות ועם אני זוכר יש לכם באותו יום מסע בלילה שאחריו תקבלו מין תגיות
וביום השני כנראה תצאו לשדאות בשטח או יום אחרי זה את זה הכי אהבתי אם כל התג בצצת ופזצתות אהבתי ביותר והאז"ר וכל זה וגם במהלך הימים יעשו לכם שיעורי נשק על m16 קצר יסבירו לכם על החלקים שלו ועוד כל מיני דברים וביום הלפני האחרון יקחו אותכם למטווח גם זה כיף שם תירו ב m16 ארוך אני נראה לי יסית לפעם ראשונה היה לי טוב פגעתי 11 מתוך 11 ומקבץ של 3 בהפרש של 2 סנטימטר אחד מהשני במרכז זה ירי מ 50 מטר המפקדת שלי אמרה שזה מצויין יחסית לפעם ראשונה
ביום האחרון יקחו אתכם ככה 600 מטר מהבסיס נמצא הקבר והמוזיאון של בן גוריון ויערכו בו את הטקס פרידה ובוחרים חניכים מצטינים וחניכים למופת.
ובמהלך הימים יהיו לכם גם תורנות מטבח היה דיי כיף לשטוף כלים ונקות אם כל הצצות מי שלא רוצה שיגיד שהוא קפקזי יהיה לכם גם שיעורים עם ה מ"מ ןהמ"פ על החטיבות יחידות ופלוגות בצהל ועל מבצע אנטבה .
בקיצור היה דיי כיף שם זאת חוויה שלא תשכח למרות שזה באוהלים וזה זה מאוד כיף ומרות שקר.
אאהה אל תשכח יש שם בפלוגה א' אימפריה מין ח' "קדושה" ששם עושים טקסים של הפלוגה החשובים וזה ומה שמעצבן בזה שבמהלך היון מתי שאין טקסים אסור לדרוך עליה אל תשכח וזהו בתמצית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר