לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2005, 14:29
  e_man e_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל e_man
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xunne שמתחילה ב "יום ראשון גיבוש :)"

תביא משחה נגד שפשפות ו מומלץ טייץ(יותר עדיף מבוקסר)........

דבר שני...
ככה-אל תפרוש בחיים הם לא יפרישו אותך כמו בגיבוש שייטת או מטכ"ל-אחוז קטן מ-א-ו-ד מופרש מהגיבוש ככה שגם אם באמצע מסע אתה מפגר בסיבוב או סיבוב וחצי(המסעות נערכים בבה"ד) אחרי הכיתה שלך פשוט תמשיך אפילו אם אתה הולך קצת ואז רץ....העיקר שתסיים......רוב הסיכויים שהמפקד שלך יגיד לך שאתה מפגר ביותר מדיי ושתפרוש אבל תקשיב לי אם אתה לא מקשיב לו וממשיך הוא לא יפריש אותך-להיפך, הוא יתן לך לסיים-אחרי הכל גם אם לא תתקבל לפחות תסיים ותהיה זכאי לגיבושוני המשך.....-דרך אגב....-במסע-צימוקים יעזרו....

בסירת הקאות אני אישית לא הקאתי-הטיפ הכי טוב?תעצום עיניים,ותשקע במחשבות.....יהיה לך חם-מאוד-ותתחיל להזיע כמו כלב-ולהריח ולשמוע קולות של חברים שלך מקיאים-אבל אל תפתח עיניים ותסתום את האף...זה יעזור-ואם אתה כן מקיא?תגיד לכל החברה,אם מקיאים-להקיא צמוד אלייך אפילו בתוך החולצה ככה שלא כל הסירה תהיה מלאה קיא כי אח"כ אתה גם עשה שאלונים ולא נעים לשבת בתוך כל הקיא-אל דאגה,אתה קופץ למים אח"כ.....הכל יתנקה.......

בקשר לכל המשימות.....לכל אחד יהיה צ'אנס לפקד על הצוות...טיפ שלי- תמיד תנסה לחלק את המטלה בין הצוות כאשר תחלק אותו לצוותים קטנים-"שניכם תעשו את זה,שניכם את זה"....ככה שהמשימה תחולק בין חברי הצוות...אל תתיאש,אל תשתוק ותנסה להכווין אותם לביצוע המשימה גם אם אתה יודע-וזה 99 אחוז ככה,שאין מצב שתצליחו....

תעזור תמיד,באוכל אל תהיה אגואיסט,תעמוד בתור ואל תדחוף,כי כולם רעבים(אני לא סתם אומר את זה...תתפלא כמה אנשים יכולים להיות סוציאומטים ולהתנפל על אוכל כאילו אנחנו סוגרים 28 במדבר סהרה עם קופסת שימורים של תירס ובקבוק מים)

כשנותנים לך זמן ללמוד- ת-ל-מ-ד!!!!!!!!
נכון.....יהיה קשה.....אבל כשתצטרך להרצות 5-8 דקות ואחרי דקה תעמוד בלי מילים בפה ותתחיל לגמגם אתה תצטער על זה......
תשב,תנסה לזכור פרטים..ותעבוד על ההרצאה שלך....(כנ"ל חומר הלימוד שתבחן עליו)

תהיה אמין-זה מאוד חשוב-שואלים מי אכל ממתקים-תודה,מי לא נגע ברצפה-תודה-זה מאוד חשוב.

תהיה עצמך-אל תנסה להתבלט יותר מדיי אבל תעזור לחברים שלך-לא ב"הגזמה"( רק כדיי להמפקדים יראו!!!)אלא תהיה חברותי לא אגואיסט-בסוף הגיבוש יש טופס סוציאו'.....

בקיצור,גם בלי מקלחת 4 יום,הצלחתי להנות מהגיבוש הזה יותר מכל גיבוש אחר-האוכל תותח,החברה טובים,המפקדים אחלה.....תתן את הכל גם אם אתה רק רוצה גיבוש המשך-תנסה לעבור לא רק לסיים-אל תפרוש אף פעם-זה לא גיבוש כ"כ קשה כולה שני מסעות.....זה כלום...

עצה שלי- תחייך.נשמע מוזר.....אבל לי ...אפילו באמצע מסע...(גם עכשיו כשאני בצבא)-תמיד עוזר לחייך-פשוט חושב על מה שאני עושה-ומחייך...

שיהיה לך בהצלחה.........קפטן xunne...

-אילן-

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר