לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2007, 17:00
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
אתה כן יכול ויסטה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roi_p שמתחילה ב "vista או xp"

ציטוט:
אל תתבאס,אבל המחשב שלך לא מספיק חזק בשביל להריץ את ויסטה כמו שצריך,במידה ותתקין את ויסטה המחשב יעבוד מעולה,אבל יותר איטי מאשר XP,לכן אני ממליץ לך על XP,כמו כן מומלץ לך לחכות קצת עד שיצא SP2 לויסטה שיביא לשיפור משמעותי.

בהצלחה.

זה לא נכון. יש לך אחלה מחשב, אמנם אני לא מתמצא ב-AMD אבל אני יודע ש:
א. גם אם המעבד לא משהו שאר המחשב מכפר באמצעות המאפינים המעולים שלך.
ב. אם זה מחשב חדש סביר להניח שזה דגם חדש של מעבד, לכן זה אומר שהוא יותר משוכלל ויותר טוב.

הויסטה לא יעבוד לאט על המחשב אם לא תהרוס אותו בהתקנת תוכנות שלא מתאימות לויסטה או תוכנות זדוניות, או שתתקין יותר מידי דברים או שאפילו לא תתקין כמה כלים.
אתה צריך לדאוג להיות תמיד מעודכן מ-windowsupdate ולדאוג לתחזק את המחשב מבחינת רג'יסטרי ומבחינת הארדיסק ומבחינת וירוסים ומבחינת הכול, כל המערכת.
גם בקרוב יוצאת חבילת SP1 שתספק לך תיקונים ושיפורים לבאגים ותקלות במערכת, מה גם שיש תמיכה מלאה 100% לויסטה כאן בפורום ואם אתה צריך משהו אתה יכול לפנות אלינו, וגם יש את אתר גוגל שאפשר למצוא בו תשובות להכול.

למרות שיש משהו קטן נכון, XP. ה-XP יעבוד לך מהר בצורה מלאה ומושלמת, עם SP2 ומעודכן כל הזמן, עם תחזוק המחשב בדיוק כמו בויסטה. גם שמעתי שבקרוב תהיה חבילת SP3 לווינדווס XP אז בכלל זה יהיה מעולה. זה הכול לפי איך שאתה בוחר, לקנות עכשיו ווינדווס VISTA ולהיות ייחודי וליהנות מהיופי שלו והמערכת המדהימה שלו ובנוסף ליהנות גם מהתקלות והבאגים הטיפשיים שלו וכמובן הכול במחיר ששווה מחשב חדש, אבל כמובן להיות ייחודי מאוד בין החברים שיש להם מחשב, או להתקין XP שיעבוד לך בצורה מעולה.
אך כשיגיע הזמן וכולם אטאט כבר לא יהיו ב-XP והויסטה יהיה עם פחות תקלות ובמחיר יותר נורמאלי אתה תפגר מאחור ואני מניח שפתאום ככה לעבור מערכת הפעלה כשכול המידע שלך כבר על מחשב אחד וכל המאפיינים וכל כך נוח לך. זה הכול החלטה שלך.

והערה: לא משנה איזה מחשב יש לך, גם אם הוא מחשב על של ה-CIA, וגם אם יש לך את המערכת הפעלה הכי משוכללת עלי אדמות והיא מושלת ומציאת תקלות קשה מאוד, עדיין, אם לא תנהג במחשב כמו שצריך, הוא יהרס בסופו של דבר, אם תתקין עליו סתם זבל או תמחק ממנו דברים שאתה לא אמור או לא תתחזק אותו כמו שצריך, המחשב יהרס ואז שום דבר לא שווה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר