לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2005, 06:25
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
הוריהם של 46% מהילדים העניים - עובדים

קישתה ביבי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3046426,00.html

זה בדיוק מה שהוא רצה. שכבה קטנה של מולטי מיליארדרים, והרבה הרבה הרבה עובדים בשכר מינימום שלא מסוגל לפרנס משפחה.

ולמה הוא רוצה את זה?

בשביל להיות "כמו באמריקה".

ואני אומר - אם הוא רוצה לחיות באמריקה, - שיחזור לשם!

ופרט לזה
מה יש לנו היום המיתון החמור ממשיך המדד עדין בשלו החודש

אחרי הפירסום של המדד החודשי

יבואו חובבי ביבייהו ויגידו יופי הנה הכל תקין המחירים לא עולים

אין אינפלציה אז חברי הכל מיניפולציה " תראו איך בחודש אחד הכל פתאום מסתדר מבחינת הממשלה קרי ביבייהו. תשבחות תשבחות תשבחות ולמעשה נאדה

אינפלציה של 3-4% זו אינפלציה שטובה למשק ומראה על צמיחה בתנאי שזוהי לא אינפלציה מיניפולטיבית שגוררת הממשלה ע"י טריקים שונים וכמובן שזוהי לא תיגרור אחרי היפר אינפלציה.
מה שקורה כיום בארץ למרות מה שמשרד האוצר שבראשו עומד בינימין נתניהו מנסים לצייר משק בתהליך הבראה שצומח יפה אך למעשה לא כך הדבר וכל אדם פשוט שאינו בקיא ברזיי הכלכלה מבין שאנשים מגיעים למרכזי הקניות ולקניונים , רוצים לקנות רוצים לבזבז אך כספם יותר מוגבל מתמיד בשל השחיקה במשכורות , אבטלה ופיטורים מאיימים וחלק כבר בוצעו ועוד סיבות מרובות שמראות משק לא בתהליך הבראה אלא בתהליך גסיסה איטית וכואבת.
המשק למעשה שעובר לידיים פרטיות ומופרט שלב אחרי שלב לבעלי עיניין עשירים משרת את רצון המדינה בכך שמעבירה את "הנטל" הכספי לידיים של אחר ובכך גם מרוויחה כמה גרושים מהעיסקה בעוד שהאזרחים שמקומם הופרט מקוצצים בכל הבחינות והתנאים.
אז רבותיי שמודדים כל 15 לחודש את סל המוצרים לא צריך להיות הממומים לנוכח התוצאות , הרי תרצו או לא 1/4 מהמדינה הזו חיה קצת מעל קו העוני , בשבילהם לראות מכונית פשוטה כמו סובארו חדשה זה רק פנטזיה אם יזכו בלוטו...
אז חברי שלא יעבדו עליכם... אתה הבנת את זה גמבו , 3xDO

נ.ב גם אני בעד הפרטה . אבל בשכל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2005, 08:13
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
תשובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "דקדק - כמה אתה מרוויח?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NOTA
או ליתר דיוק, כמה משפחות עניות אתה מפרנס?

(אני לא שואל סתם להקניט, אני בטוח שאתה מפרנס כמה וכמה נזקקים במיסיך)

אז נכון אני חי טוב מרויח טוב + . ואפשר להגיד כי אני חוסך בגדול לילדי. משלם על 2 ילדי אונברסיטה אני נע בעולם לפחות פעמים שלוש בשנה. מפרנס ? כל חודש יורד לי עידוד צמיחה של ממוצע 900 ש" חצי לוקח מס הכנסה. מע"מ ביטוח לאומי . בריאות . השאלה לאן נזרק הכסף זה מה שחשוב לשטחים הכבושים, לישיבות השחורות. שמנציח את העוני

ולעשירים !! מנהלי כ"א עידוד צמיחה עובר לטובת החברה שבה אני עובד.

אני דואג לכם הצעירים בוגרי הצבא והסטודנדים שלא תכנסו לקטיגוריה.שביבי רוצה להכניס אותכם
אני רואה אצלי בחברה את בוגרי האונברסיטה החדשים שעובדים דרך כ"א -בושה וחרפה הם ממש עבדים. שביבי רוצה להצמיח פה

והוא רוצה לשים אותנו בעשר המדינות העשירות בעולם . את מי הוא יחליף את הונג קונג את סינגפור , את טיוואן . את מי השקרן רוצה להחליף מחק את המיותר
ישן 16-02-2005, 08:31
  cold_lazarus cold_lazarus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
ולמה "טוב שכך" ?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עוד קפה לאסד שמתחילה ב "קשקשן קטן מההסתדרות"

את התשובה מדוע "לא טוב שכך", הרי ענית קודם בעצמך...

ציטוט:
אם הודו וסין מספקים כיום כל סוג של עובדים אז השכר בכל העולם מתישר לאט לאט עם השכר בהודו וסין. אף אחד לא מקים מפעל בשביל העובדים אלה כדי להכניס כסף, ואת זה הוא יעשה במינימום הוצאות שאפשר. משכורת זאת הוצאה ותמיד ינסו לצמצמם אותה למינימום הדרוש. לא סתם חברה בורסאית שמפטרת עובדים גורמת לשער המניה לעלות. זה בגלל שההוצאות שלה קטנות והרווח גדל. אם מסעודה מדימונה לא רוצה לעבוד במשכורות שיש היום אז היא תהיה ללא עבודה. אם היא תהיה ללא עבודה ותבכה שאחרים יממנו אותה אז בסוף כל המשכורת שלנו תלך למסעודה מדימונה. וכשזה יקרה אז כולנו נעזוב את הארץ ומסעודה מדימונה תשאר לבד לפרנס את עצמה - רק שלא יהיה אף מעסיק בסביבה והיא תמות מרעב.

ישן 16-02-2005, 07:30
צלמית המשתמש של עוד קפה לאסד
  עוד קפה לאסד עוד קפה לאסד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
כמה שטויות מפגרות בהודעה אחת של פרזיט בכיין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "הוריהם של 46% מהילדים העניים - עובדים"

1. "קו העוני" הוא הגדרה סטטיסטית ולא תאור מצב של בני אדם. גם אני הייתי "עני" על פי הסטטיסטיקה בשנה שעברה כי לא עבדתי אבל אני אמיד ויכולתי לארגן לעצמי שנה חופש, לנוח ולטייל פעמים לחו"ל לתקופות ארוכות. והכל בלי שיהיו לי בעיות לפרנס את עצמי.

2. מדד המחירים ירד רק בגלל שהגדילו את השפעת מחיר הדירות על מדד המחירים מ-20 אחוז ל-21 אחוז. ברור שבגלל שמחיר הדירות בשפל ומגדילים את השפעתו אז מדד המחירים ירד. אי אפשר לנפנף בשינויים כתוצאה משינוי שיטת החשבון כהרעה במצב. בכלל בכל מדינה חוץ מישראל רוב האזרחים גרים בשכירות ישירות ולא שוכרים דירה מהבנק (משכנתא).

3. בכל העולם יש שכבה קטנה של מליארדרים וכל השאר. זה בגלל הטבע האנושי שלא כולם שווים ויש חכמים יותר וחכמים פחות. הנקודה החשובה היא שכל אחד, גם הבן של מסעודה מדימונה יכול להפוך להיות אחד מהמיליארדרים עם הוא יהיה מספיק חכם ושיהיה לו רצון להפוך לאחד כזה. אם תבדוק את המיליארדרים שיש בארץ תמצא שחלקם התחילו במעברות בלי כלום ובנו את עצמם מכלום. גם לי יש קרובת משפחה מהאלפיון העליון וגם היא, למרות שהיא לא באה ממשפחה עניה, (וגם לא עשירה כשהיא התחילה) בנתה את עצמה מאפס.

4. המצב של פרזיטיות שיש בארץ הוא לא תקין. רמת החיים פה טובה בהרבה ממקומות אחרים. איפה נשמע לש-"עני" יש דירה + פלאפון + מכונית + 2000 שקל קניות אוכל כל חודש? שילכו לעבוד ושיחיו ברמה המתאימה להם. למה אני יכול לחשב את כל ההוצאות שלי ולחיות מ-3000 שקל כל חודש (אני לא רווק) בעוד שמסעודה הפרזיטית מדימונה מבזבזת 6500 שקל בממוצע כל חודש (על פי הפירסום של הלישכה לסטטיסטיקה) בלי שהיא עובדת? זה חוצפה שאנשים מצפים שהמדינה תממן אותם ואת הבזבוזים שלהם. הם "העניים" חיים הרבה יותר טוב מאיתנו ועוד אנחנו צריכים לממן אותם? לי יש פלאפון ישן מלפני 3 שנים ולויקי כנפו יש 2 פלאפונים חדשים עם מצלמה. מי פה "עני" באמת?

5. הקומוניזים נכשל כי הוא לא עומד במבחן המציאות והכלכלה הגלובלית. הכל היום מסתובב סביב משקיעים (אותם מליארדרים) במפעלים שמגיסים מנהלים טובים (שהם אמידים, והטובים מאוד מהם גם מיליונרים) וגם עובדים בשכר המתאים לתחרות שיש בכל העולם. אם הודו וסין מספקים כיום כל סוג של עובדים אז השכר בכל העולם מתישר לאט לאט עם השכר בהודו וסין. אף אחד לא מקים מפעל בשביל העובדים אלה כדי להכניס כסף, ואת זה הוא יעשה במינימום הוצאות שאפשר. משכורת זאת הוצאה ותמיד ינסו לצמצמם אותה למינימום הדרוש. לא סתם חברה בורסאית שמפטרת עובדים גורמת לשער המניה לעלות. זה בגלל שההוצאות שלה קטנות והרווח גדל. אם מסעודה מדימונה לא רוצה לעבוד במשכורות שיש היום אז היא תהיה ללא עבודה. אם היא תהיה ללא עבודה ותבכה שאחרים יממנו אותה אז בסוף כל המשכורת שלנו תלך למסעודה מדימונה. וכשזה יקרה אז כולנו נעזוב את הארץ ומסעודה מדימונה תשאר לבד לפרנס את עצמה - רק שלא יהיה אף מעסיק בסביבה והיא תמות מרעב.

תודה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר