לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 20:58
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "מה אמר?"

למח"ט חברון איחל הפרופסור: "שאמו תהיה שכולה, שאשתו תהיה אלמנה, שילדיו יהיו יתומים ושהוא ימוגר במלחמה הבאה".

ולאחר שראה כי טוב, הוסיף ואמר:

"השוטרים גרועים מגרמנים. מהגרמנים אתה לא מצפה לשום דבר, אבל השוטרים היהודים שהיו כאן איבדו צלם אנוש ומסוגלים לכל דבר. מה שהם עושים כאן משרת את חורבן העם היהודי, את חורבן המדינה, את חורבן הדורות, את חילול השם".

אם מישהו לא מאמין, כי באמת רמת הגועל חצתה פה גבולות, אפשר להכנס לכאן, ולצפות בפרופסור וייס אומר את הדברים בקולו שלו בוידאו המצורף לכתבה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3434844,00.html

מוזר לי שהנושא לא עלה כאן. בעצם כשחושבים על זה... זה לא כל כך מפתיע, כשחושבים איזה אנשים מסתובבים כאן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2007, 21:00
  ציוני מהצפון ציוני מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.07
אתה רשאי לפתוח אשכול בנושא המדובר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "נכון. אבל אנחנו עוסקים..."

אני בעצמי התחלחתי מהדברים שהוא אמר. פרופ' וייס מדבר בצורה שמביישת אותו, את הישגיו ואת המחנה שלו.

עכשיו בנוגע להצטדקות של השמאל דוגמת זהבה גלאון. כאשר אישים ערבים כראאד סלאח ו(ד"ר) עזמי (ומיסטר) בשארה, ופעלי שמאל קיצוני מעודדים טרור נגד הצבא והמתנחלים (אם לא נגד כל היהודים) - זהבה גלאון אפילו לא פועה. היום בתכנית "עושים צהריים" בגל"צ יוצאת זהבה גלאון מהכלים בנוגע להלל וייס ואמירותיו (חופש שיסוי היא עוד אומרת).

הלל וייס צדק במה שהוא אמר ליעל דן בתכנית הזו: אצל זהבה גלאון מקובל המשחק הדמוקרטי עד שהוא מגיע לימין. וזו צביעות.
ישן 08-08-2007, 23:40
  יוחאי22 יוחאי22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ציוני מהצפון שמתחילה ב "אתה רשאי לפתוח אשכול בנושא המדובר"

"אל תשפטו אדם בשעת כעסו"

דבר שני:
אני מסכים שמה שאמר פרופסור וייס לא היו במקום אבל שוב אני לא שופט אותו כי לא הייתי במקום שלו , אבל הנקודה היא שמתי שח"כ ערבי אומר על חיילי צה"ל שהם נאצים לא עושים מזה סיפור ושירון לונדון אמר שצריך לירות במתנחלים ולבור להם את העצמות לא עשו מזה סיפור והכי גרוע שמגרשים יהודים מחרון שהיא אחת מערי הקודש(ובטוח הרבה יותר יהודית מת"א) לא עושים רעש , אומרים שבן אדם שפלט דברים בשעת(שבהחלט לא במקום) בשעת כעסו הוא פושע , אבל מה עם החיילים שגירשו את היהודים????
מה עם המח"ט שפיקד על הגירוש???
מה עם ראש הממשלה , שר הביטחון והרמטכ"ל שנתנו את פקודת הגירוש???
אותם לא צריך לתבוע???
הרי שיהודים מגרשים יהודים לעניות דעתי זה הרבה יותר חמור מזה שאיזה פרופסור קרא להם נאצים בעת הגירוש
ישן 09-08-2007, 10:55
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "לשיטתך כל אדם כועס לא ניתן..."

"הרבה יותר קלה גם מבחינה מוסרית"? למה הכוונה בזה? האם אתה אומר שרק משום שהפרופסור פתח את פיו ובייש את המחנה אליו הוא משתייך קל יותר לפנות יהודים, בני עמך, מחברון, אחת מערי הקודש? אינני אומר שהשתלטות על מבנים בצורה לא חוקית היא דבר שלא אמור להיענש, ואני גם מצפה לראות את אותו מספר חיילים ביישובים הערביים, ממוטטים בנייה בלתי חוקית ועוצרים ערבים ופעילי שמאל קיצוני בהפגנותיהם השבועיות מול גדר הביטחון, אבל לטעון שזה קל יותר מוסרית מראה שלך ולאדמה אין שום קשר. חברון היא אחת מערי הקדוש, מקום בו ישבו יהודים כאשר הערבים עדיין לא היו בכלל קיימים כעם. מדובר פה בערש התרבות היהודית, אחת מהערים שנותנת לנו את ההצדקה המוסרית להישאר על האדמה הזאת ואז אתה, רק משום שאותו פרופסור, שאינני אומר שמעשיו אינם חמורים, פתח את פיו, אומר שקל יותר לפנות את בני עמך מעיר קודש ליהדות? אכן, מדינת ישראל מוכרת את א"י...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר