לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2005, 14:21
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
5 שאלות על נ"מ-מי שמבין שייכנס...

שאלה1)נתונים:
בערך לפני שנה כשקיבלתי את המנילה סימנתי בעדיפות נורא גבוהה נ.מ,בסה"כ אני אוהב את כל מה שקשור לחיל הזה,לאחר מספר חודשים כבר שכחתי מהמנילה והגעתי ליום סיירות שם סיימתי בהצלחה והתקבלתי למיונים של הש.13 את המבדקים עברתי ואת המר"י לא{עקב פלאטפוס ברגלים}שבוע לאחר הגיוס קיבלתי זימון לצנחנים\דובדבן אבל דחיתי אותו תוך כדי עדיפות לנ.מ,בעיקרון הפרופיל שלי הוא97 והקב"א לפחות מעל52 והכושר הגופני שלי הוא מאוד טוב אני חושב שאני נמצא כרגע בשיא שלי-האם כל הנתונים הללו יעזרו לי בנ.מ בסה"כ אני רוצה להגיע לקצונה,ולהרשים את המפקדים שלי,מה אתם חושבים?

שאלה2)נשק:
הבנתי שבנ.מ מקבלים M16 או גליל,עכשיו לצערי מרוב רעל של שנים כל הזמן אני חלמתי לקבל בשירות שלי M16+M203 כלומר עם מטול רימונים-מה הסבירות שאני אצליח לקבל את הנשק הזה בטירונות?
לאחרונה גלשתי בפורום "מתגייסים" של "תפוז" ושם לוחמים שמשרתים בנ.מ אמרו לי שהנשק הזה קיים ומקבלים אותו,אז רציתי לדעת אם יש בזה איזושהיא אמת?ואם כן מה אני צריך לעשות בשביל לקבל את הנשק הזה?
אני צריך להרשים את המפקדים?להצליח במטווחים?להיות זריז במד"ס?אני רוצה הכי הרבה להתוכנן לזה כי זה יהיה ממש משאלה שהתגשמה עבורי אם אני אקבל את הM16 עם המטול.

שאלה3)קצונה:
כפי שכבר ציינתי מקודם,המטרה העיקרית שלי בשירות היא לצאת לקצונה,עכשיו הבנתי שבתחילת הטירונות{בשבוע טרום טירונות}מקבלים שאלון עדיפויות,אז לפי דעתכם איפה אני יכול הכי הרבה להצליח?
בהתאם לנתונים שלי כמובן,מבירור שלי הקב"א שלי מתאימה לקצונה,אבל אני רוצה לדעת לאן הכי כדאי לי ללכת כדי שיתאפשר לי להישלח לקצונה?

שאלה4)בסיס השירות:
אוקיי בעיקרון אני יודע שהטירונות שלי תיערך ב"ביסנ"מ" שזה בסיס במרחק של חצי שעה דרומית מב"ש,עכשיו רציתי לדעת אם נערך מסע כומתה?או שאני מקבל את הכומתה והמדים עוד בבקו"ם?
עכשיו לאחר סיום שלב הטירונות ובהיותי רובאי 0.3 אני מבין שאז שולחים את הלוחמים לקו{כלומר לבסיס ששם הם ישרתו ברוב השירות שלהם}האם בצה"ל מתחשבים במקום המגורים שלך?
כלומר אם אני גר בנהריה ואני יודע בוודאות שבגשר הזיו{מרחק 5דקות מנהריה}ישנו בסיס נ.מ גדול האם יש סיכוי שאני ישרת שם?או שאת צה"ל זה לא מעניין והוא מצידו גם יציב אותי באילת?

שאלה5)יחידה מובחרת?:
אוקיי,בעיקרון רציתי לדעת אם קיימת איזושהיא יחידה מובחרת שניתן להגיע אליה דרך נ.מ,שמעתי על ינמ"מ{יחידת נ"מ מוצנחת}אבל חלק אומרים שרק דרך צנחנים אפשר להגיע לשם וחלק אומרים שגם דרך נ.מ,אז מה האמת?
בנוגע ללוחם סטינגר-אתה יכול לספר לי בקצרה מה לוחם סטינגר עושה?והאם הם עוברים הכשרה מיוחדת או ארוכה יותר של חי"ר?
עכשיו שמעתי לאחרונה סיפור,שאני חושב שהוא הנפצה אבל אני רוצה לדעת מה אתה חושב-אומרים שבכל מחזור נבחרים מספר מצומצם של לוחמים בנ.מ ולהם יש אפשרות להכנס לקורס קרבי מסווג,שבסופו הם ישרתו עם יחידות עילית{סיירת מטכ"ל\שייטת-בתור לוחמי נ.מ}כלומר במקרה של סכנה אווירית יהיה להם נשק נ.מ מתוחכם-מן הסתם מתקדם יותר מ"סטינגר" והם ישתמשו איתו,יש בזה אמת?או שזאתי סתם הנפצה מטומטמת?{סליחה על הביטוי}.

תודה רבה רבה לכל העונים!
מחכה בקוצר רוח לתשובות בהקדם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2005, 18:19
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "5 שאלות על נ"מ-מי שמבין שייכנס..."

1. כל הרקע שלך לא שווה כלום אם אתה חייל גרוע. על מנת להרשים את המפקדים שלך אתה צריך להיות חייל טוב, פשוט מאוד.
כנ"ל לגבי יציאה לקורסים- אתה צריך להראות שמגיע לך.

2. הסר דאגה מליבך, יש מטוליסטים גם בטירונות וגם בגדודים, כל מה שצריך לעשות הוא לבקש מהמפקד בכל הזדמנות אפשרית ולהוכיח שמגיע לך לקבל את הנשק הזה

3. אין מקום שיוצאים בו יותר לקצונה. פשוט צריך להיות חייל טוב, לצאת לקורס מפקדים, להיות טוב גם שם, לעבור מבדקי קצונה וזהו... (פשוט לא?)

4. בצה"ל לא מתחשבים במקום המגורים- מנסיון (אני גר כמה מאות מטרים ממך...)
יש כמה בסיסי נ"מ בגבול הצפון אבל יש גם הרבה שלא.

5. לגבי היחידה המיוחדת- עזוב, אם תצטרך לדעת עליה אתה תדע.
רוב הסיכויים שמדובר בהנפצה, אבל... מי יודע?

אם יש לך עוד שאלות אתה תוכל למצוא אותי עוד פחות משעה במשחק של נהריה נגד בשיקטאש (ביורופ-ליג), תוכל לזהות אותי על פי כובע פליז כתום שיהיה לי על הראש .

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 08-02-2005 בשעה 18:21.
ישן 08-02-2005, 21:42

אתה נהרייני!?-איזה כייף!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
אם יש לך עוד שאלות אתה תוכל למצוא אותי עוד פחות משעה במשחק של נהריה נגד בשיקטאש (ביורופ-ליג), תוכל לזהות אותי על פי כובע פליז כתום שיהיה לי על הראש .

אני גם הלכתי למשחק{לצערי לפני שראיתי פה את ההודעה שלך}נדמה לי ראיתי אותך במשחק אתה עמדת עם מדים של הקבוצה וצבעת את הפנים?{כמו לפני שיוצאים למארבאני גם כמוך{מהאוהדים השרופים}לצערי אין הרבה כמונו כל החברים הטובים שלי שביחד עונה שעברה ההינו הגרעין של האוהדים{ערן כהן\עומרי משה\בן וכ'ו..}פשוט התגייסו לצבא,שמע ביום ראשון יש משחק קשה נגד הפועל ת"א בבית חייבים לנצח,אח"כ יש משחק חשוב לא פחות נגד בני השרון-חצי גמר גביע,הקיצר יהיה מעניין בשבועות הקרובים.
תגיד ראית את ה2 אליופים של קמפבל?איזה שחקן ענק!וגם גיא פלג היה מעולה,כולם היו טובים!
עד לפני 3שנים שיחקתי בנבחרת ביה"ס של נהריה רועי שילינג{עוזר מאמן של אבי אשכנזי}היה המאמן שלי ועד היום אנחנו ידידים,גם אילן ואקנין הוא היה אחראי על הכדורסל בביה"ס{עמל אני בטוח אתה מכיר אותו-אחרי הכול זה הביה"ס היחידי בנהריה}הקיצר נחמד עכשיו לראות שהם מעורבים בקבוצה,תאמין לי עידו תראה איזה אבסורד:
שטראוס שהיא הספונסרית העיקרית של נהריה בעצם שולטת על עילית{היא קנתה אותה שנה שעברה}וכולם יודעים מי הספונסרית של מכבי ת"א{עילית}ככה מה שאני אומר זה שאם נהריה תצליח למצוא איזה 2-3משקיעים שישקיעו בערך 4-5 מליון$ כל אחד ובנוסף שטראוס תשחרר אותו תקציב כמו של מכבי פחות או יותר,אני חותם לך שתוך שנה שנתים נהריה לוקחת את היורוליג והופכת לקבוצה הכי טובה בארץ-כי לנהריה מעבר לשחקנים יש את הנחישות ואת הצוות המקצועי שהכול בנוי אחד על ה2 למכבי יש רק דבר אחד וזה "פרקר" בלי פרקר מכבי אפסים,אבי אשכנזי מאמן הרבה יותר מפיני גרשון{עובדה לכך קיבל את מאמן החודש-אבל זה שולי}הקיצר העתיד יעשה את שלו,נהריה כבר 3שנים בצמרת של הכדורסל הישראלי והאירופאי-וזוהי רק תחילת הדרך.

עכשיו לנושא שונה לחלוטין,בנוגע לנ"מ שוב{חח מצטער עידו על החפירה...}

1}לא כל כך הבנתי איך אפשר להציק למפקדים?מה ממש להיות קרציה,בכל פעם שייצא לי להגיד למפקד שלי שאני רוצה לקבל M16 עם מטול?ואיך אני יכול להוכיח שמגיע לי לקבל את הנשק?להיות אחראי לעזור לאחרים?להיות חייל טוב?

תגיד מתי בערך מקבלים את הכלי נשק?אחרי השבוע טרום טירונות?ולפי מה המפקדים מחליטים מה לתת למי?

2}עידו יש מצב שאתה מכיר במקרה את הבסיס מחברים אוליי?{אני יודע ששירת בתותחנים אבל אוליי עדין?}אם אתה מכיר אז איך הבסיס פחות או יותר?יש בו חדר כושר,או מועדון טלויזיה או אוכל טוב?
עושים תורנויות מטבח?

תודה אחי על התשובות,אני גם רוצה לציין את "סמל ראשון" לשבך שענה לי לא מעט ב"מסרים פרטים" ואני מודה לו גם כן..

ישן 08-02-2005, 21:58
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
תגובה לניר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "אתה נהרייני!?-איזה כייף!"

אני יודע למי אתה מתכוון- זה לא אני הייתי. זה עם הצבע על הפנים זה תום פישר.
אני הייתי עם כובע פליז כתום על הראש וצעיף של נהריה...
אה, ואני מהשרופים (שנוסעים גם למשחקי חוץ).
אם אתה רוצה להמשיך בנושא עירוני נהריה אז תעבור לפרטי.

1. בראיונות שיהיו לך עם המפקדים/קצינים, ישאלו אותך מה אתה רוצה להיות בעתיד, אז תגיד מטוליסט.
להיות חייל טוב פירושו לעזור לחברים, לא ל"נצנץ", להיות ממושמע... את הנשק מקבלים אחרי שבוע הטרום טירונות.

2. תורנויות מטבח יש בכל טירונות. ישנים באוהלים, קר בלילה.
יש עוד חבר בפורום מנהריה (גם הוא מעין שרה- כמוני) asafdr, תשלח לו שאלות בפרטי הוא בטוח יענה לך.
הוא התגייס לפני שלושה-ארבעה חודשים לנ"מ וכרגע הוא ב"מחבט".
הוא בטוח יכול לספר לך על ביסנ"מ

ישן 08-02-2005, 23:08

מגניב,אחלה,סבבה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "תגובה לניר"

שניה כדי שאני אוכל לישון היום בשקט,100% יש ריאיון עם המפקדים?
ומתי בערך מתקיים הריאיון?

בקטע של עזרה לאנשים אחרים זה האופי שלי,זה לא משהו שאני יכול לשנות גם אם אני ארצה,אפילו כשקשה לי ואני מפסיד לפעמים אני תמיד עוזר לאנשים אחרים{הדוגמא הכי טובה שקשורה לצבא זה שביום סיירות האחרון שההיתי בו בשלב של השקים בחור אחד מהצוות פשוט נפל עם השק והוא נקרע לו זה היה לקראת הסוף וזה היה רק הסיבוב ה11שלו אם אני לא טועה,בכל אופן אני עשיתי כבר מספיק סיבובים אז מה שעשיתי זה שפשוט קודם כל עזרתי לו לקום ואז החלפנו שקים{אני לקחתי את הקרוע וחסמתי את החתך עם הצואר קשה להסביר,והוא המשיך ואפילו סיים את היום סיירות וקיבל חובלים,וזה ממש עשה לי טוב בלב}
בכל אופן אני מקווה שאני אוכל לתרום את ה200% שלי לצוות,למחלקה או למה שזה לא יהיה,ובסה"כ אני מרוצה מהגיוס שלי ואני אשמח לשרת בנ"מ עם מטול או בלי מטול :-)

בכל אופן תודה על כל התשובות עידו,ונמשיך את הדיון על נהריה בפרטי אני מניח :-)

ישן 11-02-2005, 11:17
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
שבת שלום :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "5 שאלות על נ"מ-מי שמבין שייכנס..."

חזרתי לסוף שבוע

אז ככה, אני סימתי לא מזמן טירונות של נ"מ. אני עכשיו מתחיל את הקורס המקצועי.

אז ככה, התשובות שאני אתן לך הם האמת ממישהו שחווה את זה עכשיו..

1. זה שהכושר שלך במצב מעולה זה מעולה ורק יתרום לך, אני יכול להבטיח לך שאני הגעתי לשם עם כושר 0(!) ועכשיו אני בכושר מעולה(+)

זה לא קשור להגיע לקצונה, אבל הקידום בנ"מ הוא המהיר ביותר, בסוף האימון מתקדם(חודש ומשהו מעכשיו) מקבלים רב"ט.

2. M16 עם מטול. זה תלוי באיזה יחידת נשק תהיה, אני מאמין שאתה תרצה להיות בקרבי ביותר שזה סטינגר ומחבט. אני אישית במחבט וממליץ לך הרבה יותר על המחבט... המחבטים בלבד מקבלים גליל. חוץ מהבאים:

א. בנות לוחמות - מקבלות M16.
ב. 3 - 4 בנים בלבד מקבלים M16 עם מטול.. זה יוצא במקרה מי שמקבל מטול.. לא צריך מטווחים טובים, כי אתה מקבל נשק לפני שאתה יוצא למטווחים. אם תבקש מהמפקדים שלך מטול ושזה החלום שלך ותבקש שישקלו את זה. רוב הסיכוים שהם יסכימו.

3. זה לא ממש משנה לאן..

4. מסע כומתה? יש מסע כומתה שזה 10 קילומטר + 1 אלונקה. את המדים אתה מקבל בבוקם + כומתת חיל האוויר, אתה תקבל רק סיכת חיל האוויר במסע.
ולא מתחשבים איפה שאתה גר. אני רק יודע שאני ישרת באיזור ראש הנקרה, אז תעשה 1 + 1

5. אין לך ממש סיכוי להגיע אליה ב2 הראשונות בשירות שלך..

קיצר לך למחבט ואם יש לך עוד שאלות תשאל אותי..

ישן 11-02-2005, 13:10
  leo_kuz leo_kuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05

אני לוחם סטינגר כבר שנה וחצי ועם אתה הולך לנ"מ תבקש רק סטינגר !!!

1. בנ"מ יש חוסר גדול בקצינים אז אם תיהייה תותח ישלחו אותך לקצונה כמה שיותר מהר.

2. אם תקבל אותו בטירונות אז תקבל מטול ארוך וגם עם תיהייה במחבט אז גם בגדוד אולי תקבל ארוך, לעומת זאת בסטינגר בסוללה אתה הולך עם מטולון והוא ניתן בד"כ לקשרים אז תראה שאתה מתמצא בקשר וגם תבקש מהמפקד.

3. אם תיהייה תותח ישלחו אותך אחרי 4 חודש בגדוד למ"כים. ז"א שאתה הופך להיות מ"כ אחרי שנה. אחרי מ"כים אתה יכול לצאת או למש"קים או לקצינים (בה"ד 1 + השלמה), במסלול הכי ארוך אתה יכול להיות קצין אחרי שנה ו 8. הרוב יוצאים למ"כים רק אחרי 8 חודש בסוללה (פז"מ של שנה).

4. כל הטירונות השתנת מאז שאני עשיתי אותה אבל אצלי הייה מסע מסכם של 20 ק"מ. את הכומטה אתה מקבל בבוקום. יש לך מסע השבעה שבסופו נותנים סמל חיל האוויר ומסע מסכם שבסופו נותנים רקע אדום. בצה"ל לא מתחשבים במקום המגורים, לדוגמא אני גר בדרום ומשרת בחרמון אבל רוב המוצבים של סטינגר ומחבט זה בצפון (יש גם כאלה שהם 15 דקות מנהריה...).

5. לינמ"מ אתה יכול להגיע רק דרך צנחנים (מגלן) זה מחזור אחד בשנה.
לוחם סטינגר לא עובר הכשרה מיוחדת בגלוי, אבל אתה עובר הרבה יותר תכנים מאשר כל הנ"מ גם ברמת החי"ר, הכושר, והנ"מ וזה מתבטא היחס כלפי לוחמי סטינגר בשירות ואחרי השיחרור.

והשאלה האחרונה כמו שכבר אמרתי הנפצה...

אוג' 03 כבוד.
ישן 12-02-2005, 11:40
צלמית המשתמש של sunsetinheaven
  sunsetinheaven sunsetinheaven אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל sunsetinheaven
אני רוצה לעזור לך :)

היי, אני משרת בנ"מ אני התגייסתי בנוב' 04...קיצר אני ברמית...שזה הולך יחד עם רמית..אני עכשיו בקורס...ואני רוצה לעזור לך כמה שאני יכול..

1...נ"מ זה חיל קרבי אבל אם יש לך פרופיל 97 וכמו שאמרת אתה באמת בכושר אז לא יהיה לך בעיה..אם גם קבלת גיבושים של דובדבן כמו שאמרת וזה..אני אישית בכושר לא משהו בכלל הייתי והסתדרתי ...

2........בקשר לנשק..במחבט מקבלים מטול..מספר אנשים..תלוי איפה תהיה...אבל אם תבקש אני מאמין שתקבל..כי יש רק 3 מטוליסטים בערך בכל המחלקה של ה 30 איש..

3........קצונה..עד עכשיו היה שאתה יכול לצאת לקצונה אחרי 4 חודש..אבל המפקד שלי אמר לי שעכשיו שינו את זה..שרק אחרי 8 חודש אתה יכול לצאת..אבל אם אתה רוצה אתה תצא..אל תדאג..כי הם מחפשים אנשים שרוצים לחתום קבע ולעשות קורס מפקדים וקצינים וכאלה..הם ישגעו אותך שתצא..ככה שגם אם לא תרצה אתה תחשוב על זה..ואם אתה רוצה אז.. ..אל תדאג..

4.......אוקיי..כמו שאמרת הטירונות + קורס זה בביסנ"מ שזה 30 ק"מ אחרי ב"ש..האימון מתקדם הוא בגדודים עצמם ככה זה ממחזור נוב' 04...קיצר המקום שירות...כל מי שבמחבט משרת בצפון..אז אם תהיה שם אתה תהיה ליד הבית..כל השאר יש בכל הארץ...אני למשל גר בפתח תקווה ויש לי פה בסיס שיש בו גם סטינגר וגם פטריוט..אבל אני אשרת בגבול לבנון...חח..

5........וואלה לא יודע בקשר ליחידה מובחרת ..אבל שתדע שסטינגר זה הכי קרבי של נ"מ ...זה הפלס"ר של נ"מ כביכול..זה הקורס הכי קרבי\לוחם\קשה פיסית...אבל אם אתה רוצה עבודה פיסית..חוץ מזה שסטינגר יכולים לקבל הזדמנות טובה לנהוג על האמר...

לסיכום...שתדע שבנ"מ יש 5 קורסים שמתחלקים ל 2 מסלולים...יש מסלול מתנייע ומסלול תקא..התנייע זה מחבט סטינגר ורמית..וטקא זה פטריוט והוק...בטקא יש המון בנות ותכלס הם היותר ג'ובניקים...המתנייע זה הקרבי..מחבט זה חיל שמאוד קרוב לשיריון לדעתי..כי תכלס זה נגמ"ש...וסטינגר..אתה בטח יודע ..קיצר כשתבוא לשם ישאלו אותך מיליון פעם מה אתה רוצה ויעשו לך ראיונות וכל מיני דברים ומה שאתה רוצה אתה תקבל ואם תשקיע תצליח ואני מאמין שתצליח כי אתה רוצה ..בנ"מ מביאים לך את האפשרות להתקדם ...בהצלחה לך

ישן 12-02-2005, 19:35
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "אוקיי בנוגע למחבט\סטינגר:"

אני רוצה לדעת אם סטינגרים זה בעצם מחבט?

זה לא - סטינגר - טילי כתף, מחבט - פירטו לך.

כלומר מי שהולך למחבט מכשירים אותו לסטינגר?

לא

וככה זה גם מי שהולך לסטינגר?{כי מישהו אמר לי בפרטי ש"סטינגר" זה "מחבט" בעצם...}
שוב, לא

עכשיו בנוגע ליציאות:
איך היציאות בטירונות ואיך היציאות לאחר הטירונות?{כלומר נניח אני הולך למחבט או סטינגר}.

בהתחלה סוגרים 21, אחרי זה שבוע כן שבוע לא. בשבוע הראשון חוזרים.

מתי בערך מתחילים המטווחים?

שבוע שני.

ומישהו בבקשה יכול להסביר לי איך הולך שבוע הטרום טירונות?

התארגנויות, הסברים וכ'ו.. הרבה דיסטנס.

אתם יודעים אם יש לכם אילושהם טיפים בנוגע לבסיס טירונות,וכ'ו...

תביא כמה שיותר דברים מחממים, בגדים טרמים, כפפות כובעי גרב, שקיות חימום..ש

אני אשמח שתגידו לי{אפשר גם בפרטי}

תודה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר