לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2005, 21:53
  מ.א מ.א אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.05
אני לא כזה מבין אבל--
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r27n שמתחילה ב "יחידה למשימות תת-מימיות......"

אני עובד במועדון צלילה בנהריה ולפי מה שהבנתי שבזמן גיבוש סטילים/צוללות אתה צריך למסור בקשה בשאלון.ובוא נגיד שאם והתקבלת אחללה עבודה אני מכיר אישית אחד שהיום הוא כבר השתחרר משם הוא עבר קורסים שמתמחים בעיקר בצלילות תכניות וכל עבודה שאתה יכול להעלות על הדעת הם עושים שם למשל:ריתוח,ניקוי זקן מאוניות מיקוש ימי ועוד.. (הם נקראים הג'ובניקים של השייטת) ואחי אם תשאר ביחידה הזאת בקבע אתה מסודר מלא מלא כסף וגם אם לא תעבור במסלול קורסים שיתרמו לך מאד למשל אחד שיצא לי להכיר מאזור שדות-ים(אני חושב) לאחר שירותו עובד באפריקה בחציבת יהלומים מתחת למים... בקיצור שווה אם אתה אוהב צלילה אל תהסס... אבל ללא ספק עבודה שחורה ביותר קורעת שעות מתחת למים ואם אתה קצת מבין יש להם תאי לחץ בתוך המים כדי להוריד להם את בועות החנקן בדם בשל עבודתם שעורכת אפילו 13 שעות מתחת למים אם ידוע לך תהליך תא הלחץ הוא מחוץ למים אבל בשל הצורך שלהם לסיים ולעבוד ולסיים את מה שהתחילו הם עוברים תהליך כזה בתוך המים כדי לאפשר להם זמן צלילה נוסף מבלי לעלות לפני המים..
בקיצור אין ספור סיפורים מלהיטים שווה תנסה....!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר