לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 17:16
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
זוכרים את ארועי מנהרת הכותל? שני הליצנים הם אולמרט וביבי אז מה הפלא שכך נראתה המלחמה

אי שם ראש הממשלה החליט לפתוח את המנהרה שראש עיריית ירושלים דרש לפתוח , היא מנהרת הכותל.
ישבו ביבי ( ראש ממשלה) ואולמרט ( ראש העיר) ואחרי התיעצויות קצרות פתחו את המנהרה.
אף לא אחד מהם לא הבין מה הוא עושה ומה יכול להיגרם ( יהירות , ביטחון מופרז אי הקשבה והתיעצויות מספיקות עם המומחים?) .
וכך קיבלנו מהומות דמים שעלו בחייהם של 18 חיילים .
ביבי שלא ידע מה לעשות כדי לעצור את המהומות ישב עם " ידיד הנפש" יאסר עראפת ונתן לו את חברון.
האם את ראש הממשלה הזה אתם רוצים? את האדם היהיר והפזיז?
את ביבי שלא חשב על שום פיתרון יצירתי לפתיחת המנהרה ?
ביבי נכשל אז והוא זה שאמר כי הוא יתקן ולמד לקח והפנים ( וכל מה שמישהו מוכן לשמוע כתרוץ) ולא התפטר , אז היום אני חושב כי אין לו זכות דיבור בעניין . אולמרט למד מביבי כיצד לתפקד תחת לחץ .
קודם לעשות בלאגן ואחר כך לומר סליחה אני אתקן / אשתנה/ אלמד ( סמנו את התשובה הנכונה).

רק שיהיה ברור אולמרט המושחת הגנב והחוצפן ( יהירות פזיזות ושום הבנה בניהול מדינה ) חייב לעוף ומהר ( צר לי כי יש כאלה אשר בחרו בו מלכתחילה ונפךו בפח של השקרנים מהליכוד / קדימה)

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2007, 19:41
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני סבור שהתגובה שלך היא רבת משמעות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "זוכרים את ארועי מנהרת הכותל? שני הליצנים הם אולמרט וביבי אז מה הפלא שכך נראתה המלחמה"

ניתן להסיק ממנה כי מחלקת יחסי הצבור בקדימה ['המחלקה שיש לה מפלגה'] החליטה להקריב את הרקוב למען הקירבה [לצלחת].

בלי שום קשר: ההחלטה על דרך פתיחת המנהרה - הייתה שגיאה קשה שרוה"מ אז ובעתיד מר נתניהו אחראי לה ולמחיר שהיא גבתה בחיי אדם.
היה צריך לצפות כי עראפת ינצל את הארוע למהומות חמושות ולהערך למתקפת הטרוריסטים שהובאו לשטחים. היה צריך להנחות את החיילים לפעול כבמלחמה ולהתייחס לשו"פים ול'אזרחים החמושים' הפלשתינאיים כאל אוייב פעיל ולירות בכדי להרוג בשלב מוקדם יותר.

הדבר היחיד שהציל אותו - הוא הרצון להמנע מלחקור מי הביא וחימש את אותם מרצחים והעובדה כי הדבר היחיד שהאופוזיציה הציעה באותה עת היא לפנות עוד שטחים לטובת המרצחים ולהביא עוד נבלות מן הזן של מחבלי טוניס ולחמשן יותר בכדי יקרבו עוד יותר את השלום בסגנון האיסלאמי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר