לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2005, 22:43
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
ציון בספורט בתעודת תיכון,והשפעותיו בצבא....

הסבירו לנו בתחילת השנה שמאוד חשוב לקבל ציונים טובים בכמה מקצועות חשובים מכיוון שהם נכנסים למה שנקרא תעודת תיכון...ואמרו שבצבא מתחילים כבר את החיפושים שלהם בכיתה י"א(סוף יוד) אחרי כל מני אנשים ליחידות המובחרות(אין לי מושג עד כמה זה אמיתי).
בגלל שאני גם לומד באוניברסיטה בנוסף לתיכון,יוצא שבימי שני אני מפספס חצי יום לימודים,ובגלל שהלימודים באוניברסיטה מאושרים ע"י ביה"ס ומשרג החינוך לא אמורה להיווצר בעיה(חיסורים מבחנים וכו').
הבעיה שלי היא,שבאותו היום ישנו שיעור ספורט והמורה שלנו שהבטיח לי שהוא לא יקיים מבחנים באותו היום ,לא בדיוק קיים את ההבטחה שלו...
מה שקרא זה שיש לי 75 בתעודה בספורט!,ציון שלא עולה על הדעת,במיוחד לא בשבילי...
רציתי לדעת האם באמת בצבא בודקים את הציון בספורט של כיתה י'?
זה מאוד חשוב לי...המורה כבר בדרך להישבר ולתת לי 100,הוא רק צריך לבוא ולבחון אותי,ולא להבריז לי ביום שקבעתי איתו מראש!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2005, 23:00
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תראה אני יכול להגיד לך שאצלנו כן שאלו ציוני בגרויות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "ציון בספורט בתעודת תיכון,והשפעותיו בצבא...."

ואפילו ביררו ובדקו אותן בעיקרון זה בגרויות רגילות אבל, לא כמו ספורט.
וזה כדי לראות אם אתה משקיען יכול להיות שישאלו אותך על ספורט אל תשקר תגיד את האמת...
אם אתה מתאים אתה תראה בגיבוש שיש לך כושר וזה מספיק.
חוץ מזה סתם שתדע, שכל השיעורי ספורט לא משתווים לאינטנסיביות של המאמץ אפילו בגיבוש קצרצר כמו יום סיירות...
שלא לדבר על מסלול. ככה שלא ממש מייחסים לזה חשיבות גדולה זה יותר כדי לבדוק מה דרכי העבודה שלך וללמוד אותך..

בכל מקרה לזה שהגיב לפני אני אגיד לך דבר אחד אל תשקר בשום מצב בשום מקרה אמינות זה הערך הכי בסיסי וברגע שיתפסו אותך יעיפו אותך וחבל תמיד להגיד את האמת לא משנה מה..
ישן 28-01-2005, 12:27
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
הספורט בביה"ס זה כלום...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "תראה אני יכול להגיד לך שאצלנו כן שאלו ציוני בגרויות..."

אפילו לא מתאמצים...
אני עושה ספורט גם מחוץ לביה"ס וברמה גבוה(אני יכול להגיד לכם שיחידה מאוד מוכרת ומיוחדת רצתה להיצטרף אלינו...הייתי עם המאמן כושר שלהם באותו הזמן).
הבעיה שלי היא שבכלל אם יזמינו אותי למיונים לצוות אוויר או כל יחידה שהיא אז קודם יסתכלו על הבגרות או על נתונים אחרים...ובגלל שאני לומד בכיתת מחוננים בטח יסיקו ישירות שאני איזשהו חננה שספורט
זה מושג שלא קשור אליו בכלל.
אז אני מפחד שאם זאת נקודת ההנחה שלהם אז הם פתאום יסתכלו עם ציון בספורט ויראו 75 אז הם יגידו לעצמם שאני לא שווה את הטרחה אפילו...

ישן 28-01-2005, 13:10
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אבל איך אני יקבל את הזימון לשם?"

כל מי שיש לו נתונים מספיקים מקבל זימון לצ.א{קב"א54 ופרופיל מתאים}לא אכפת להם איך אתה נראה...

במיונים ראיתי ילדים שסליחה על המילה נראים כמו הצרות שלי{כאלה ששוקלים איזה 90ק"ג והם 1.70}הקיצר לא כאלה שנועדו לתלפיות{בכל הקשור לריצה וכ'ו...}ועדיין הם השתתפו במיונים ואיזה אחד אפילו עבר לירפ"א א...

הקיצר התעודה שלך לא מענינת את צה"ל,מה שכן אם תצטיין ותהיה תלמיד למופת יכול להיות שתאותר ע"י מודיעין או השב"כ..

ידידה שלי הייתה תלמידה מבריקה{רק עשיריות אויזה תשע אחד}והיא קיבלה זימון מהשב"כ בעוד כתה י"ב...

הקיצר הכי חושב שתהיה בן אדם טוב ותתרכז עכשיו בלימודים שלך,בבוא העת שתקבל זימונים לצ.א ויום סיירות תתן את כל מה שיש לך,בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר