לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 11:17
  davidb66 davidb66 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לפתוח קובץ pdf? יש גבול לסבלנות שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
תסלח לי שתוצאות סקר הן לא סיבה מספיק טובה בשבילי להתעלל במחשב ולהפעיל את המסמכים המעצבנים האלו.

זה לא משנה מה תוצאות הסקר
אני בטוח שאם יהיה סקר "האם אתה תומך בהתפרעות החרדים?" מספר המתנגדים יהיה גבוהה ביותר.

וכרגיל ניסת לרדת מהעץ שעלית עליו, אז הבאת תוצאה אחרת כדי "להשכיח" את הטעות שלך.
אני עדיין מחכה להודאה שטעית בכתבה על מקדונלד ולא באמת התקשרת אליהם.

1.תחליף את המחשב שלך בחדש, התירוץ עלוב.
2.הסעיף השני מוכיח שאתה הוא הבורח בכך שאתה משנה נושא.
3. תמיד תבדוק דברים לאשורם לפני שאתה מסיק מסקנות, איך אתה קובע שלא התקשרתי???
ומאחר שאתה מתעצל, תתקשר בבקשה ל *5544 ותגלה ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 11:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אז בוא לא נסיט את הנושא
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]תסלח לי..."

כתבת שהסקר מייצג את הציבור, הבאתי לך תוצאה של סקר קודם באתר שמוכיחה מעל לכל ספק שהסקרים באתר לא מייצגים (אלא אם אתה חושב שהליכוד זכה בבחירות האחרונות), ציפיתי לתגובה: וואלה אתה צודק, באמת הסקרים באתר לא מייצגים החלטת להביא לי סקר אחר שגם בו רשום שהרוב מתנגד למצעד:
א. זה לא באמת מעניין אותי
ב. זה לא אומר שהסקר שבאתר מייצג את האוכלוסייה, אני חושב שאפילו אתה יכול להסכים איתי שבחירות שמראות תוצאות שונות מהסקר הם הוכחה הרבה יותר טובה מלהביא תוצאות סקר אחר (שאפילו לא ראיתי אבל אני בטוח שהוא לא בידיוק אותו דבר כמו הסקר שנערך כאן)

======================

ועכשיו בוא נעבור לנושא השני, מקדונלד, שים לב להפרדה, כדי שלא תגיד שאני סוטה מהנושא:
התקשרתי לטלפון, צחקתי המון שגיליתי שמדובר במוקד ההזמנות של מקדונלד, בהחלט מצאת את הטלפון הכי ראוי לקבל ממנו תשובה על סניפי הרשת.

בכל מקרה, אישרו לי את כל מה שכולנו אמרנו לך אבל אתה ממשיך להתעקש שאתה יודע יותר טוב מאיתנו: את הגבינה שמים על ההמבורגר ולא על החסה, זה דבר ראשון. את המנה ניתן להזמין עם גבינה או בלי גבינה, בכל הסניפים פרט לסניפים הכשרים בהם לא ניתן להזמין עם גבינה.

האם סוף סוף אנחנו הולכים לקבל התנצלות או שעוד פעם תמציא איזה תרוץ אחר?
ישן 09-11-2006, 11:53

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אז בוא לא נסיט את הנושא"

ציטוט:
כתבת שהסקר מייצג את הציבור, הבאתי לך תוצאה של סקר קודם באתר שמוכיחה מעל לכל ספק שהסקרים באתר לא מייצגים (אלא אם אתה חושב שהליכוד זכה בבחירות האחרונות), ציפיתי לתגובה: וואלה אתה צודק, באמת הסקרים באתר לא מייצגים החלטת להביא לי סקר אחר שגם בו רשום שהרוב מתנגד למצעד:
א. זה לא באמת מעניין אותי
ב. זה לא אומר שהסקר שבאתר מייצג את האוכלוסייה, אני חושב שאפילו אתה יכול להסכים איתי שבחירות שמראות תוצאות שונות מהסקר הם הוכחה הרבה יותר טובה מלהביא תוצאות סקר אחר (שאפילו לא ראיתי אבל אני בטוח שהוא לא בידיוק אותו דבר כמו הסקר שנערך כאן)

======================

ועכשיו בוא נעבור לנושא השני, מקדונלד, שים לב להפרדה, כדי שלא תגיד שאני סוטה מהנושא:
התקשרתי לטלפון, צחקתי המון שגיליתי שמדובר במוקד ההזמנות של מקדונלד, בהחלט מצאת את הטלפון הכי ראוי לקבל ממנו תשובה על סניפי הרשת.

בכל מקרה, אישרו לי את כל מה שכולנו אמרנו לך אבל אתה ממשיך להתעקש שאתה יודע יותר טוב מאיתנו: את הגבינה שמים על ההמבורגר ולא על החסה, זה דבר ראשון. את המנה ניתן להזמין עם גבינה או בלי גבינה, בכל הסניפים פרט לסניפים הכשרים בהם לא ניתן להזמין עם גבינה.

האם סוף סוף אנחנו הולכים לקבל התנצלות או שעוד פעם תמציא איזה תרוץ אחר?

1. כמו הפוליטיקאים כאשר סקר אינו נוח להם, משתמשים בסקר אחר הנוגע לנושא אחר שאינו שייך וש"פספס" בתוצאותיו- ועל זה הם נשענים. זו משענת קנה רצוץ.

2. לא אני הוא כותב המאמר, אני מצטט אותו ומביא אותו לפרסום בפורום.

ישן 09-11-2006, 12:11
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי davidb66 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]כתבת שהסקר..."

1. דווקא הסקר באתר מאוד נוח לי, כמה אנשים פה ניסו לטעון (אני לא בטוח שהיית בינהם, אבל זה גם לא יפתיע אותי אם היית) שרק הומואים תומכים במצעד, בעוד הסקר מוכיח ש33% תומכים בו, בעוד אחוז ההומואים בציבור עומד על 10%, זאת אומרת שיש להם תמיכה נוספת של 22% מהציבור הלא הומו. מעניין אותי כמה מהציבור הלא חרדי תומכים בהתפרעויות שלהם - קשה לי להאמין שזה יתקרב בכלל ל22%

אבל אני בניגוד אלייך לא מתכוון לומר עכשיו שהסקר מתאים לי אז הוא נכון, אני עדיין טוען שהסקרים באתר באים לייצג את דעת גולשי האתר בלבד ואין להם שום קשר לדעת האוכלוסייה.

2. נכון, הבאת מאמר מוטעה, וניסיתי לעזור לך ולומר לך שהמאמר טועה, אך במקום להסכים ולהודות שאולי הם טעו החלטת להגן עליו ולטעון שהכל שם נכון והרשה לי לצטט אותך:
ציטוט:
בדקתי עם רשת מקדונלדס והמוצר החדש מופיע עם גבינה צהובה, כך שהמוצר שבתמונה מכיל גבינה.
ניתן גם לקנות ללא גבינה צהובה בחלק קטן של הרשת והוא כשר.

אז אל תאשים את שופר, טעית, כל עוד הנר דולק תאמין שניתן לתקן.
ישן 09-11-2006, 13:03

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "1. דווקא הסקר באתר מאוד נוח..."

לא קבעתי שהמאמר מוטעה, טעות שלך ואני לא מאשים אותו, אתה לא רק תסריטאי אלא גם מדובב.
אין כל טעות בכתבה.
שופר עומד תמיד מאחורי פרסומיו.
ולעצם העניין: דיברתי עם עורך העיתון ולהלן דבריו:
1. לאחר בירור עם הרשת, לטענתם בתמונה מופיע רוטב אלף האיים.
אני מקבל טענה זו.
2.חברת מקדונלדס מצהירה שאינה כשרה ובכל הרשת בארץ, רק שני סניפים עם תעודת כשרות.

לאור כל זאת, אני חושב שאין יותר מקום לספק. צה"ל אכן מעודד את חייליו לצרוך מוצר שאינו כשר.
לגבי עניין התמונה, מקבל שאינה מכילה גבינה וכאן הוטעתי והיטעתי, שלא במתכוון.

הכי חשוב,כל עוד הנר דולק יש עוד תקווה שאפשר לקרב אותך ורבים אחרים לתורתנו הקדושה.

נערך לאחרונה ע"י davidb66 בתאריך 09-11-2006 בשעה 13:21.
ישן 09-11-2006, 13:41

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "שהפח דולק אני לא מתקרב לשום דבר..."

ציטוט:

ארועים השבועות האחרונים הרחיקו אותי עוד יותר ממה שהייתי (ותמיד הייתי רחוק).
אם זה חינוך יהודי אז אני אתן לילדים שלי חינוך יהודי מצונזר, שחס וחלילה לא יחשבו לרגע שמותר להרים אבן על שוטר או להצית פח ברחוב, או לקרוא ליהודי אחר בהמה רק בגלל נטיותיו המיניות... זה לא היהדות שלי.

אתה גולש לצדדים, ידידי, אבל דבר אחד בטוח: אתה לא דמוקרט.
מה זה חינוך מצונזר?
לא ללמד תפילות, לא ללמד על החזון איש או על הרמב"ם?
לא ללמד מה זו שבת?

מי אתה חושב ש"מחנך" לאלימות, רבנים?
אם פרטים קוראים בשמות גנאי או זורקים אבנים, אתה באמת חושב שזה בשם הדת?
טעות בידך חביבי, הרי רק כרגע הודת שמעולם לא היית קרוב לתורה, דבר שמראה אולי נבערות דעת שלך או של מחנכיך. הרי קודם לאלימות לא היית שם...

תידע, תורת ישראל תמיד קדושה וטהורה ומי שעוסק בה מתקדש ומיטהר.
מי שסורח עושה זאת, למרות היותו דתי ולא בגלל היותו כזה.
אז מספיק עם השטויות שלך ושל כל אלה הטוענים ש"בגללם אני לא מתקרב".

נערך לאחרונה ע"י davidb66 בתאריך 09-11-2006 בשעה 13:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר