לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2006, 18:10
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
לכאורה

אמורים אנו לראות את השמאלנים כטמבלים מדופלמים שהרי כל הסכם אוסלו מושתת על טפשות תבוסתנות וחולשת הדעת.
תחשבו מי המטומטם שיכול אפילו לחשוב להביא לכאן את עראפת שהוא מוגדר כאחד האוייבים הרצחניים והפסיכופאטים ביותר שקמו למדינת ישראל מאז אמצע שנות השישים?
ולא רק כך הביאו גם הביאו ונתנו לו נשק ומעמד בינלאומי לאחר שנתפס בפעם הראשונה מבריח אמל"ח ומבוקשים.
אפילו ג'ורג' בוש האידיוט שהיום כל אמריקאי קל מחשבה יודע כבר שמדיניות החוץ והבטחון שלו הייתה שגוייה וקלוקלת וזאת תאמינו לי עוד נאמר בעדינות יכול היה להביא את בן לאדן להושיב אותו בארה"ב ולחשוב שהנה הוא עושה שלום עם אל קאעידה?
אבל רבותי אל לנו להתפס לטעות הכל כך מתבקשת נוכח המחדלים של השמאל.
השמאלנים לא טפשים וגם לא תבוסתניים.
הכל תוכנית שמטרה ראשית עומדת לפניה והיא חיסול ההתיישבות היהודית ביו'ש וברצועה בדרך להפיכת מדינת ישראל לקונפדרציה אזרחית רב לאומית מוקטנת ונשלטת באופן מוחלט עיי הדוד סם.
אחרי יו'ש תחוסל ההתיישבות בפריפריה ומדינת ישראל תוקטן לממדים כאלה הדומים לליכטנשטיין שם רצון השמאל להושיב את החברה המבוססת העשירה כקנטון אוטונומי בתוך אוכלוסיה פלשתינית מפוייסת ורגועה.
ולכן רבותי אם לנו בימין היה אדם אחד חכם מול עשרה שמאלנים השמאל היה היום מחלק תה במסדרונות הכנסת ולא שולט בשלטון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2006, 20:03
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
מסכים רק לחלק מדבריך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "לכאורה"

אני מסכים שאוסלו היתה טעות, אני מסכים שהשמאל הישראלי הינו תבוסתן, פחדן, נאיבי עד כדי בכי, איננו מכיר את המנטליות הערבית, פתי שמאמין לכל דבר ועוד מספר תכונות שאין בכוחי לפרטן.
אבל בדבר אחד אני בטוח: הם לא אשמים, אולי אנחנו אשמים.
ראה, קונספירציה כפי שאתה מתאר יכולה להתבצע ע"י מספר מצומצם של אנשים ולא ע"י מאות ואלפים ואפילו עשרות אלפי אנשי שמאל.
אולי אנחנו הימין גם כן קצת אשמים: שלא ידענו להסביר ולשכנע את ציבור בוחרי השמאל בצידקת גופי הימין, אולי בגלל שלא ידענו להיות מאוחדים כגוף ימין אחד וגדול, ואולי לפעמים גם אנחנו שפכנו דלק למדורה שבערה. בגלל שתמיד העדפתי תהייה לאיש שמאל ולא לערבי. כי השמאלני הוא עדיין יהודי ואפשר להגדירו כשבוי בקונספציות של עצמו - תפקיד הימין לשכנע אותו לסור מדרכו הרעה.
תחשוב על כך.
ישן 10-10-2006, 06:24
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
השמאל לא רוצה בהשמדה - השמאל הוא פחדן
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי האיש שראה הכל שמתחילה ב "גדול..פשוט גדול, הפעם באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האיש שראה הכל
גדול..פשוט גדול, הפעם באמת גרמת לי להקרע כאן

אז לפי איך שהמוח שלך מתנהל שאבז, אתה חושב שאנחנו השמאלנים, מעוניינים בהשמדת ישראל והשמדת מתנחלים, כל רצונינו הוא ברעת המדינה .

האם אני צודק?
בנוסף אציין שאנחנו השמאלנים מתכננים בחדר אפל מזימות שכאלו...

זה פשוט דבילי..הדיון הזה מציג פחות או יותר את רמת הפורום הנוכחית - פורום של ימנים טיפשים (מאוד)

חג שמח ליצנים

השמאל לא רוצה בהשמדת ישראל , אנשי השמאל הינם פחדנים ובורחים משטחי מולדת (גם מאיו"ש וגם מהגליל ומחיפה) - כי הוא רוצה "לחיות". ראה ציטוט שלך שנכתב באשכול אחר:
"עדיף להיות פחדן שחי מלהיות גיבור שמת"

השמאל בורח מדיונים עקרוניים וסבור שרק לו יש מונופול על החכמה: ראה מהו הניק שלך
"האיש שראה הכל"

"אחרי הרבה שנות לימוד למדתי שככל שאני לומד יותר אני יודע פחות" - את המשפט הזה אמר נשיא אוניסרסיטת הרווארד. אבל אצלנו השמאל יודע הכל , ראה הכל.

אולי עכשיו תבין מדוע הציבור בכלל וגוש הימין בפרט (על כל הטעויות שהוא מבצע) איננו מוכן לתת מבטחו בגוש השמאל ?

כי בפעול הם: פחדנים שלא יודעים כלום.

(וכל זאת מדבריך שלך)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר